Hubnutí v oblasti břicha - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

hubnutí v oblasti břicha

Diskuze

ahoj
makyky
| 12. 3. 2008 16:59
tak po dlouhé době o5 tady.

Siona: je dobré cvičit každý den na bříško. Já to teď sice moc nedodržuju, ale zase začnu, páč mam pocit, že se to trochu zlepšilo. Ale asi moc cvičíš :) tělo chce taky relaxovat

No chce to cvičit a moc se nepřejídat a bude to ok.. do léta času dost, tak holky, vydržme!!!
:-)
Siony
| 12. 3. 2008 16:26
Ahoj, taky sem se rozhodla ztrstat ten můj faldík, který mi vykukuje z kalhot Sice nejsem žádnej tlouštík, ale i když sem vážila 50 kg na 167cm (ted mám 55kg a myslim,že je to ok),tak bříško bylo velké. Tak mi došlo,že bez pohybu to asi nepůjde...Takže před asi 3mi týdny sem začala pravidelně cvičit...Běhat, cvičení doma podle DVD a v týdnu chodím jednpu či 2x týdně do školy na aerobic. Jen mě trochu trápí, že váha se nepohla...spíš sem trošku objemnější. myslíte,že to může být přemírou sportu? Cvičila sem tak 6x do týdne,tak teď si dávám oddech a trochu sem to omezila,tak uvidíme
Četla sem tu,že se bříško musí opravdu cvičit každý den, je to skutečně pravda? Já dám domácímu posilování asi 2 x do týdne plus trochu na tom aerobicu...
jídlo
Brouček
| 4. 3. 2008 07:31
Také si pořád zvykám,ale teď sem se do toho dala tak se to snad hne.
jídlo
anonym
| 3. 3. 2008 08:45
Tak to znám, ale už jsem si docela zvykla na to, že si u každé potraviny počítám kcal!Začalo mě to i docela bavit, mám doma nutriční digitální váhu a některé hodnoty určitých potravin jsem se už naučila, takže dělám před známými chytrou ! Jen o víkendech si dopřávám s rodinou normální oběd a v sobotu vůbec necvičím! Ale musím se přiznat, přihlásila jsem se do kurzu hubnutí, od dubna tam začnu chodit, tak vám potom poreferuji, co děláme dobře a naopak špatně!Kamarádka tam chodila a za pět týdnů shodila 11kg, je to na ní už dobře vidět, tak to musím zkusit také!! To by bylo, aby jsme to nedokázaly
ujíždím
Brouček
| 3. 3. 2008 08:00
no právě,můj případ,celý týden se držím a pak ulítnu a mám období kdy se přejídám.
ahojky všechny
mandy
| 1. 3. 2008 19:34
No náročné je hlavně to přejíždení z města do města, ale léto a plavky to je fakt silná motivace navíc
jede s přítelem v létě na svou první dovolenou k moři a to tu motivaci
ještě zvětšujejinak snídám většinou musli. to je rychlé a nenáročné
na přípravu, svačina nějaký jogurt a ovoce a hlavně nhodně neperlivé
vody, oběd je u mě většinou spojen i s večeří protože v poledne na oběd
čas nemám a to jdu buď do menzy na nějaké kuřecí maso se zeleninou nebo
když je čas i si něco přichystám třeba těstoviny a místo sladkého jím
třeba sušené jablka a občas nesolené oříšky když už fakt nevím co bych
snědla a ne večeři když ji mám zvlášť mám třeba celozrný chlén¨b s
tvarohovou pomazánkou a kousek rajčete. Ale občas samozřejmě zhřeším,
protože přítel je kuchař a vaří vážně výborně a to se právě
snažím vykompenzovat tím cvičením.
mandy
anonym
| 29. 2. 2008 14:49
Tak to je asi opravdu náročné a ještě k tomu navíc stíhat správnou životosprávu a cvičit! Ale pokud má člověk tu správnou vůli, tak to nějak jít musí!Já jsem zatím na MD,takže to nenízas až takový problém, ale to, že jsem přibrala a následně se na sebe vykašlala, tak to je zřejmě z nervů !Holt tři děti, jsou tři děti ! Ale zatím vůle je, tak ji nechci znovu ztratit! .....Co takhle ještě k tomu, že cvičíte jíte??
ahoj
mandy
| 29. 2. 2008 13:30
Mé studium není tajné, studuju dvě vš jednu v Opavě obor sociální
patologie a praëvence a jednu v Olomouci obor psychologie. V opavě
letos dělám státnice a musím říct, že je to fakt dost velký záběr, ale
oba obory mě baví. Jinak ve cvičení taky pokračuju teď zkouším
posilovat každý večer aspoň 100 cviků.
ahoj
makyky
| 28. 2. 2008 19:44
No já pokračuju :) dneska sem cvičila aerobik a zahrnovalo to i posilování břišních svalů. Jinak každej den, teď to bylo obden, dělám tak 150 cviků na břicho. Myslím, že po tejdnu cvičení nejsou zatim žádný výsledky, akorát dobrý pocit z toho..
ne ne
Brouček
| 28. 2. 2008 13:13
ne ne ,ale omlouvám se umřel mi pc a tak chvíli nebudu,syn mi ho bude instalovat znovu.Zdravím všechny hubnulky a žádné přežírání.
stagnujete
anonym
| 28. 2. 2008 09:18
Haló ženské, kdepak jste, vzdáváte to!!
vydržet
anonym
| 27. 2. 2008 11:10
Ahoj ženské!Tak jak vám jde cvičení, já zatím setrvávám, ikdyž kalanetiku teď trochu odbývám, po úmorném každodenním šlapání na orbitreku se mi do ní pak moc nechce, ale vrátím se, jelikož mám fakt velký panděro! Na váhu jsem raději ještě nemyslela, mám obavu, že mi neukáže, to ,co bych si přála! Jo a co se týká toho bolení těla po cvičení, tak to opravdu přejde, mně to trvalo zhruba 14dní, takže držím všem palečky
makyky
Brouček
| 27. 2. 2008 10:16
to nevadí že to bolí,příště už nebude.
mandy
Brouček
| 27. 2. 2008 10:14
Nojo studenti jedí nepravidelně,co studuješ a kde,jestli to není tajemství...
ahoj
mandy
| 26. 2. 2008 15:48
Tak jsem se zrovna z aerobicu vrátila bydlím na kolejích a dostupnost sportu je tady celkem dobrá a naštěstí bydlí i na stejných kolejích jako je tělocvična takže nemusím nikam chodit a ubyde mi tak jedna výmluva proč nejíts tím jídlem je to pravda, často toho sním mnohem víc než skutečně potřebuju, nejhorší je, když celý den není čas(neudělám si ho) a nejsem schopná si ani nachystat svačinu a pak odpoledne a večer nevím co bych snědla, ale už na tom začínám pracovat
A ještě jsem se chtěla zeptat neznáte nějaké cviky na posílení dolní oblasti břicha?U mě je to totiž nejvíc problémová partie, kde se tvoří ten špek co pak překypuje přes kalhoty
aerobik
makyky
| 26. 2. 2008 12:22
Ahoj, já sem po lednu opět začátečníkem a tak jsem po první hodině aerobiku nemohla nic dělat jak mě všechno bolelo Ale protože mě to baví, tak chodim. A po pravidelných návštěvách už to tak hrozný neni. Agua-aerobik bych taky ráda zkusila, ovšem v našem městě se nic takovýho neprovozuje... Tak začátek už jsme absolvovaly všechny, do léta času dost. Ale zase to nechce podceňovat
cvičení,
Brouček
| 26. 2. 2008 11:49
No uplně nepřestat to ne,ale hodně ubrat,z vlastní zkušenosti vím že jíme víc než tělo potřebuje.
cvičení
anonym
| 26. 2. 2008 11:42
Tak to je taky jeden z problémů, čas a peníze, ono asi bude opravdu nejlepší nežrat
aquaaerobik
Brouček
| 26. 2. 2008 11:40
To bych určitě skusila jenže sme malé město a nejbližší bazén je asi 30km.Chodila sem 4 roky do posilovny, no už tak podražili že sem to vzdala ale nejen pro peníze ale taky se léčím s tllakem a tak sem z toho vypadla a nemůžu se rozkolíbat.Ale zato celý léto honím kolo,i manžela sem zblbla do kola.A na netu si tykáme.
aquaaerobik
kvetinka81
| 26. 2. 2008 11:32
Tak zkuste aquaaerobik...to si myslím, že je pro (promiňte ) starší generace docela vhodná záležitost - nezatěžují se klouby, jedete si, jak stíháte, pod vodou Vás při tom šplouchání nikdo nevidí...a ještě ta voda masíruje zadek na celulitidu a podporuje krevní oběh...
Jinak se mi strašně líbí Váš přístup a co bych za to dala, kdyby se něčím podobným řídila moje maminka, která kulatí a kulatí a myslí si, že jí pomůžou prášky na hubnutí...
cvičení
Brouček
| 26. 2. 2008 11:04
já bych i skusila aerobik ale nevím jestli bych stíhala,skoušela sem to při dvd a nechytala sem se,a navíc sem už starší a bojím se možnejch chyb.
aerobik
Brouček
| 26. 2. 2008 10:53
Uplně souhlasím jde o to se dokopat,jen ten aerobik jaksisem už dáma v letech.... ale cvičím kalanetiku a je to fajn,jen se nedaj sundat ty špeky,to chce dámy nežrat ,a tak si udělám něco dietního k obědu.
aerobic
kvetinka81
| 26. 2. 2008 10:38
Tak jak si to tady čtu, tak se i celkem bavím nad tím, jak stejné problémy řešíme Každopádně jsem chtěla jen reagovat na ten příspěvěk s aerobikem - že se tam stydíte či co...Jsem na tom byla úplně stejně, ale pak jsem se přinutila chodit na P-class - po úděsných začátcích, kdy jsem funěla jak divá, byla rudá až na zadku atd. jsem zjistila, že i takové dámy tam jsou a nakonec jsem zjistila, že mi dělá strašně dobře ten pocit, že se tam netrápím sama a je tam vícero podobných případů (skoro i víc než těch vychrtlinek) a nakonec se to pro mne stalo drogou - chodila jsem 3x týdně (v sobotu dokonce na 1,5hod) a pstavu jsem měla jak lunt... no každopádně jsem z toho z různých důvodů vypadla už před dvěma a půl lety a ne a ne se do toho vrátit...teď zkoušíme s přítelem alespoň 2x týdně chodit do posilky, tak snad to k něčemu bude!!!
břicho
adelaida
| 26. 2. 2008 09:26
No, tak já mám takovej ten mega špek pod pupíkem... Pomoooc
cvičení
anonym
| 25. 2. 2008 17:10
Je fajn, že se tato diskuze rozjíždí!Co se týká pravidelného cvičení a posilování, tak to není o čem! Je jasné, že tímto způsobem se tělo formuje, ale jak jsem již psala je to hlavně o té pevné vůli! Aerobik jsem nikdy nezkoušela, nemám ráda skupinové cvičení, možná z důvodu malého sebevědomí, nevím, ale co se týká cvičení doma, tak už si na mě rodina zvykla, že před nimi občas cvičím, nebo jezdím na rotopedu a orbitreku! Zatím v tom letošním nakopnutí setrvávám, ale bojím se sama sebe, že to zase nějak zvrtnu, raději nelezu na váhu, abych si neřekla, že to dlouhodobé snažení bylo k ničemu!Takže dámy, ať už potřebujete shodit 2 či 20kg přeji hodně pevné vůle a jdem do toho,ikdyž se neznáme
cvičení
makyky
| 25. 2. 2008 08:54
Taky chodim na aerobik, dvakrát týdně a teď jsem k tomu přidala ještě kolo. Někde jsem četla, že je dobrý pravidelně denodenně posilovat břišní svaly, tak to taky testuju. Tak snad to k něčemu bude.
ahoj
mandy
| 24. 2. 2008 21:55
Ahojky, můžu se k vašemu boji přidat? jsem
sice štíhlá měřím 165cm a vážím 53kg, ale po operaci kolena jsem musela
na čas přestat úplně sportovat a na mé postavě je to dost znát, dřív
jsem měla 50kg a svaly pěkně zpevněné, ovšem teď je to zejména na
břiše dost hrůza. O kila mu nejde, ale o to ty svaly zpevnit do plavek
to jo. TAk budu ráda, když si vzájemně pomůžem a podpoříme se v tom
nepřestat se cvičením. Já tento týden začínám s pravidelným aerobicem,
protože na ten se dostanu ve svém volnu na jiné cvičení bohužel ne (
stduju dvě vš), ale aerobic dvakrát týdně zvládnu a jedna hodina z toho
je bodyform tak snad to k něčemu bude
O.K.
Brouček
| 24. 2. 2008 17:47
Kalanetikou můžeme ubrat i několik cm ale špeky ne,ale v každém případě je supr,mě by ani nevadilo nějaké to kg ale já ty špeky mám hlavně na břiše a to chce se hodně hejbat a nežrata to právě nějak nezvládám.Ale du do toho.
O.K.
anonym
| 24. 2. 2008 17:41
Jasně, jen vydržet! Budeme si navzájem držet palce! Nejvíc mě ale na KALANETICE baví cvičení na zpevnění hýždí a stehen, s tím břichem je to horší, někdy se ani do toho sta nedostanu, holt to panděro musí dolů, abych se dostala dál, už vážně musím, v koupelně se vždy bohužel vidím v zrcadle a to co na mě kouká je děs a hrůza, ale můžu si za to sama Tak vzhůru k naději
nakopnutí
Brouček
| 24. 2. 2008 17:21
ahoj,tak se do toho dáme spolu jo?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
18. 4. 2024 11:55
11784
jirinaova
18. 4. 2024 10:40
70239
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video