Hubnutí v oblasti břicha - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

hubnutí v oblasti břicha

Diskuze

to Terry
Smiska
| 11. 4. 2008 08:55
Já jsem taky zastánce kalanetiky Jednu dobu jsem zkoušela pilates, což je taky dobrá věc, ale kalanetika je podle mého účinnější. Pilates se musí cvičit s někym, kdo tomu rozumí, musí se tam správně dýchat a tak... Nebo třeba aerobic - tak ten mě extra nenadchl. Ánebo spinning - tak ten je v poho. Dřina, ale taky účinná věc. Tak až budeš mít nohu v pořádku, držim pěsti, ať máš dost odhodlání a výdrže
Smiska a broucek
Terry
| 10. 4. 2008 19:31
Jupíííííí je to báječný, jak jsme na tom holky stejně. Já taky nevypadám zrovna k světu - 168cm, 68kg, ale trochu ve formě se přece jenom udržovat musím, hlavně pro ten svůj pocit. Opravdu je to tak, že když se cítím v pohodě a dobře po těle, vyzařuje to tak i na venek.
A já jsem zrovna ten typ, že já když si někdy trochu dopřeju, hned jsou 2kg nahoře a shazují se taaaaaaak těžce Ach jo!!!
Ale pročítala jsem tady spoustu článků a na tu kalanetiku, jak píšeš broučku, že taky cvičíš jsou taky hrozně dobrý posudky, tak se na ni asi taky vrhnu. Jsi s ní spokojená?? A jak často cvičíš?? Už jsem si tu našla pár cviku na záda a břicho, co jde aspoň trochu cvičit se sádrou na noze, tak hurá do toho, dokud mě drží elán Hlavně vydržet, to je nejdůležitější.¨


Smisku, co ty cvičíš, aby ses trochu držela "ve formě"??
Terry
Smiska
| 10. 4. 2008 08:51
Ono jde vůbec celkově o pocit, jaký ze sebe máme. Pokud se máme rády a cítíme se v pohodě a se sebou spokojeně, tohle všechno vyzařuje i na venek. Někdy nějaký ten špíček prostě shodit nejde. Tak dřeme a dřeme...a stejně to nikdy nebude tak, jak jsme si představovaly (teda takhle je to většinou u mě). Snažíme se, a to je důležité. K tomu se ještě naučme mít svoje tělo rády, a je vyhráno!
broucek
Brouček
| 9. 4. 2008 20:29
sem klikla dvakrát.
Smiska a Terry
Brouček
| 9. 4. 2008 20:27
to je pravda,hlavně že nás ti naši chlapi berou,ale přeci jen chci vypadat líp i v mým věku,zatím mám dole asi 4kg ale nevzdám to,vím že nikdy nebudu hubená ale aspoň souměrná aspoń trošku.Kalanetiku cvičím je supr.
Smiska a Terry
Brouček
| 9. 4. 2008 20:27
to je pravda,hlavně že nás ti naši chlapi berou,ale přeci jen chci vypadat líp i v mým věku,zatím mám dole asi 4kg ale nevzdám to,vím že nikdy nebudu hubená ale aspoň souměrná aspoń trošku.Kalanetiku cvičím je supr.
Smisek
Terry
| 9. 4. 2008 19:52
Máš pravdu, milující partner je stejně nejdůležitější - zvlášť, když nás má rád, jaký jsme. Ten můj mě do té mé pneumatiky na břiše sem tam ze srandy kouše, prý se mu líbí, že je do čeho kousat a že nejsem jen kost a kůže, ale na druhou stranu - která z nás by hlavně pro svůj pocit nechtěla vypadat trochu k světu Je to přece fajn pocit, když se za vámi chlap otočí......
Tak s chutí do toho a půl je hotovo!!!!! Já sice zatím cvičím se sádrou mezi polštáři a peřinami, ale i tak to nevzdám!!
brouček
Terry
| 9. 4. 2008 19:45
Jo, jo, ještě ležím a ještě měsíc ležet budu ach jo. Ale dnes jsem zkoušela pár cviků na ty záda, tak uvidím, jak to půjde pak s břichem. Možná je to taky tím, že cvičím v posteli a ne na zemi na pevné podložce, postel je přece jenom měkká. Vyzkouším uvidíme.....
Brouček
Smiska
| 9. 4. 2008 14:36
Chápu chápu všechny moc dobře víme, že jinak než správnou stravou a cvičením to nejde. Ono se to řekne, co. Já taky necvičim pravidelně, myslim, že začnu teprve až mě počasí donutí sundat mikinu či bundu Jinak nejlepší cviky podle mé zkušenosti jsou z kalanetiky. Ale co, když už je na bříšku nějaký ten špíček, tak to přece taky nevadí, ne. Pokud máme milující partnery, tak není co řešit
Smiska
Brouček
| 9. 4. 2008 08:18
Víš když mluvím o větším bříšku tak myslím špek,já jinak mám svaly na svůj věk docela dobrý ale nejsou vidět no a ty špeky jedině jídlem se dají trochu skrotit,ale já krotím už moc let a pořád si dělají co chtějí teda ty špeky.
Terry
Brouček
| 9. 4. 2008 08:14
Tarry ty ještě ležíš?Aha tak opatrně at si neublížíš.
bříško
Smiska
| 8. 4. 2008 23:55
Milé dámy,
předem vás všechny moc moc zdravím, na tyhle stránky jsem dnes narazila náhodou - můžu říct, že velice příjemná náhoda .
Já jsem vždycky měla největší problém v oblasti břicha. Nohy i zadek v
poho, ale bříško prostě vždycky trochu překypovalo. Dloooouhá léta jsem
se s tim snažila něco dělat (dieta, cvičení...), ale žádné úspěchy v
dohlednu...až teprve před půl rokem jsem začala registrovat jakési
změny. Žiju hodně zdravě, stejně tak i v minulosti, ale přestala jsem
prostě jíst potraviny, co mě jednoduše nafukují (zrovna u mě je to
paprika, pečivo a jiné), a co mi projdou metabolismem jako když luskne.
Jedna z nejúspěšnějších věcí je ta, že jsem se přestala bát olivového
oleje a spojila ho s mým každodenním jídelníčkem. Přidávám ho hlavně do
salátů, a to někdy i 2x denně. Musím říct, že mám celkem velkou
spotřebu a ujišťuji, že jsem po něm ještě nepřibrala ani deko, čehož
jsem se zprvu obávala. Tady musim ještě podotknout, že mě hlavně pěkně
prožene, takže pokud možno, nevzdalovat se moc od WC
břicho
Terry
| 8. 4. 2008 21:46
ahoj broučku, díky za odpověď!!!

Než se mi stal ten úraz, tak jsem hrála každý týden basket, v létě jezdím na kolečkových bruslích, v zimě na lyžích i běžkách, chodím na spinning a squash, tak je zvláštní, že bych měla povolené zádové svaly, ale pravda je, že jsem je nikdy před tím necvičila. Zkusím je taky cvičit a uvidím, co se přihodí. Kéž by to bylo tím a já konečně mohla to břicho pořádně procvičit. Hlavně se musím trochu hýbat, to věčné ležení se sádrou v posteli je šílený, už mě to ubíjí
Hned zítra se vrhnu na záda i břicho společně a určitě dám vědět, jak si vedu!!!
A jak říkáš - hlavně vydržet!!!
Terry
Brouček
| 8. 4. 2008 20:08
Zřejmě máš povolené i zádové svaly,musíš posilovat oboje,a začít s malým opakováním a pomalu si přidávat,a hlavně vydržet,což je pro nás všechny těžké.
břicho
Brouček
| 8. 4. 2008 19:33
Jen cvičení nepomůže, méně jíst a cvičit ,konečně se mi váho hla ,sice jen 4kg ale aspoň něco.
břicho
Terry
| 8. 4. 2008 14:38
Zdravím všechny
už několíikátý týden si pročítám diskuze a příspěvky na těchto stránkách a pořád si říkám, že se k vám musím přidat - život a hlavně hubnutí je pak zajímavější!! Musím říct, že v mnohém jsme na tom všechny stejně.
Co mě ale trápí je to zatracené břicho!! Bohužel mám po operaci utržené achilovky a tak jedinou mojí náplní je ležet u televize nebo sedět u počítače. Nijak výrazně jsem nepřibrala, za měsíc asi 2 kilo, ale břicho mám jak balón. Prosím poraďte mi nějaké šikovné cviky, které by mi trochu od toho "batohu" na břiše pomohly. Mám takovou tu velkou pneumatiku pod pupíkem a v podbřišku a nevím co s tím. Nějaké cviky jsem už zkoušela, ale asi to dělám špatně, protože vydržím tak 10 kmitů, ale břicho ani nezačně zabírat, protože mě hrozně bolí v zádech a musím přestat.
Jestli víte, co dělám špatně nebo jestli znátě nějaké šikovné cvik, prosím prosím POMOC. Budu vám moc vděčná - a slibuji, že budu cvičit poctivě
Díííííky
břicho
petrasan
| 8. 4. 2008 14:09
Břicho se musí fakt posilovat stále - je dobré pilates, joga a další posilovací formy - bod pump a další. Aby břicho vypadalo skutečně dobře, je to těžké, hlavně ty spodní břišní svaly, je k tomu třeba posilovat i v oblasti beder a záda, aby se zpevnila a tím se břicho nevyvalovalo. Ruce a nohy se naposilují rychle, ale břicho je asi nejhorší část na těle, chce to hlavně pravidelnost. Aerobiky jsou taky celkem k prdu ( z vlastní zkušenosti), když už chcete hubnout zvolte raději spinning, tam spálíte kolem 600 kJ za hodinu, je to samozřejmě individuální dle zátěže a dalších faktorů.
hubnu???????
Brouček
| 2. 4. 2008 19:28
Zítra to bude týden co jsme se začali scházet s ženskejma co se snaží hubnout,zatím se nevážím až zítra odpoledne na schůzce ale mám pocit že by to mohlo něco ukázat,aspoň doufám.Počítám kj a zapisuju poctivě na floře.Jen vydržet a sundat aspoň 10kg.
kalanetika
Brouček
| 28. 3. 2008 20:52
Kalanetika je supr,cvičím už leta,ale ne jen kvůli postavě ale pěkně mi pomáhá zpevnit tělo,hlavně kolem zad,intenzivním cvičením se dá obvod boků i pasu zmenšit ale nezbavíš se špeků,ty musíš zhubnout.Chce to kolo a méně jíst.Jo jen kdybych to dokázala.
kristufek
makyky
| 28. 3. 2008 14:22
Ahoj, no to znám.. taky se pokouším zhubnout, ale v oblasti břicha se to stále drží už mam dole 2 kg a přes břicho pneumatika pořád..
hubnutííí
kristufek
| 28. 3. 2008 12:03
Ahojky lidičky dneska jsem se poprvé zaregistrovala, chtěla bych trochu něco zhubnout, ... měla jsem do listopadu tak nějak okolo 57-59 kilo, ale po vysazení antikoncepce a ještě asi i tak nějak po těch vánocích mám dneska 65 jsem malé postavy takže si to umíte představit chtěla bych to nějak dorvat alespon o 5 kilo, ... ale mám moc ráda sladký takže to je taky semnou góól máte nějaké zkušenosti, či? ...
kalanetika
gggala10
| 22. 3. 2008 11:49
Tak jsem si včera koupila knížku kalanetiky,ty obrázky o důkazích jsou potěšující,ale až moc dokonalý. Každopádně du do toho a uvidím!!!
cviky na břicho
thery
| 20. 3. 2008 22:12
Ahojda, jojo souhlasím, že je třeba každý den, vidím to teď sama na sobě Opravdu se snažím cvičit denně jak na břicho, tak i na zadek a výsledky jsou opravdu super Nepotřebuji hubnout, jen zpěvňuju, takže jsem naprosto spokojená...jinak se mi líbí cviky od Hanky Kynychové z DVDček z Mladé fronty, jsou jednoduché a efektivní
gggala10
makyky
| 20. 3. 2008 22:06
Ahoj, já kalanetiku necvičim, ale slyšela jsem, že je to dobrý.. Cviky na břicho je dobrý provádět každej den, nebo aspoň obden, aby to mělo výsledky.. Já jsem teď docela polevila, ale zase se do toho asi dám
cvičení na břicho
gggala10
| 20. 3. 2008 19:30
Ahoj,hele chci se jen zeptat jestl cvičíte někdo kalanetiku a jestli doopravdy pomáhá.Já jsem měla ještě před rokrm 70 kg ted jsem cca.59,ale bříško mi docela zůstalo a nevím jaký cviky jsou nejlepší...
makyky
Siony
| 13. 3. 2008 10:26
To zní moc dobře. A k těm dvoum kilům moc gratuluju Můj největší problém u toho sportu je taky čas...škola,učení,přítel,přejíždění z Prahy do Brna... Těch volných chvil je jako šafránu.Před pár měsíci sem se rnehorázně nudila a teď každý můj volný čas má cenu zlata
broucek
Siony
| 13. 3. 2008 07:56
Když ty chutě jsou přímo vražedný...
jídlo
makyky
| 13. 3. 2008 07:56
Dobré ránko,

no s tim jídlem to chce ubrat.. já sem přestala jíst večer teplý jídla, omezila jsem sladký, oběd si dávám do nasycení a jinak jim přes den tak po 2-3 hodinách, abych neměla hlad. Začala jsem jíst ovoce a zeleninu a .. za 14 dní 2 kila dole Cvičim zatim jenom 1x týdně aerobik, ale chci k tomu aspoň jeden sport přidat, ale nemam kdy
cvičení
Brouček
| 13. 3. 2008 07:44
Cvičení je fajn,ale pokud člověk neubere zároveň na jídle tak se moc nezhubne.
makyky
Siony
| 12. 3. 2008 18:47
Já mám 3 dny v týdnu školu a to jsem v Brně. A na privátu se tak nějak cvičit bříško ostýchám...Ale doma to doženu Dneska sem byla aerobiku a zvládla sem celý to krutý cvičení,čím nás mořili. Docela mě nakoplo,že polovina ženskejch už nemohla a jen tak ležela ale já měla sílu jet dál...Takže jen tak dál a v létě budeme krasavice v plavkách

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
25. 4. 2024 19:17
70308
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video