Genitální opar - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Genitální opar

Diskuze

anonym
| 19. 5. 2014 09:49
ke zmiňovanému Lupidonu G-dnes mi přišla aktuální zpráva a tom, že už není na českém trhu

Dobrý den,
výroba lěčivých přípravků Lupidon G inj. a Lupidon H inj. byla ukončena z důvodu neprodloužení registrace těchto léčivých přípravků v zemi výrobce.
S pozdravem
Pavel Strnad
JK Trading s.r.o.

prsotě těm zmetkům ***m je ukradéný, že trpí tisíce lidí na opary a jedinou naději nám zatrhnou A proč by ne, když na soustavném prodávání mastiček na opary za astronomické ceny vydělají výrobci léčiv mnoohem víc peněz opar na ně na všechny na ***y hrabaví, ať ví co je to trpět když mladá holka může se stálým partnerem spát třeba jen jednou za dva měsíce, protože zbytek času má zajebanej opar a ví že už to nikdy nejspíš nebude lepší
anonym
| 19. 5. 2014 15:39
TO Ann:
Vyzkoušej OK Gel a na podporu imunity OK Alfu, Factor Base Kids, OKG Factor Base. www.prirodni-bylinky.cz
anonym
| 15. 5. 2014 08:59
Ahojte.

Moc díky za tuhle diskusi, která je už takovou dobu aktivní. Jde vidět, že tento problém je stále aktuální a sužuje spoustu dívek a žen.

Je mi 22. Opar se mi udělal poprvé před necelým týdnem v důsledku snížené imunity a nemoci (*** jsem neměla tři měsíce) a musím zaklepat, že jsem to přežila bez větších obtíží, a to hlavně díky vašim příspěvkům. Budu jen doufat, že se nebude vracet.

Opar jsem nahmatala z pátka na sobotu, to jsem ještě nevěděla, o co jde. Potírala jsem ho ***ovým olejem, který to zklidnil, a v sobotu ještě Lomexinem, který mi vůbec nepomohl (je to krém na kvasinky). V neděli se mi udělal ještě jeden menší, oba byly u poševního vchodu.
Pak jsem zjistila, o co přesně jde. Začala jsem praktikovat hypermanganové koupele a potírat genciálkou, která opar vysuší - chvíli to může pálit, ale pak přijde obrovská úleva - tak to bylo u mě. Hodně pomáhá oplachovat chladnou vodou. Taky jsem začala brát vitamín C a probiotika. Normálně jím zdravě, ale poslední dva týdny jsem se moc nehlídala, čemuž to taky trochu připisuju.

Opary jsem měla tedy poprvé, bolest byla druhý až třetí den při močení, čurala jem hodně předkloněná. Dnes je to šestý den a už jsou maličké a potírání genciálkou už tolik neštípe.

Přeji vám všem hodně štěstí a ještě jednou děkuji za vaše příspěvky a tipy.
anonym
| 6. 5. 2014 20:52
Ahoj. Tak taky mam opar a je to zahada. Mam staleho partnera, verni si jsme a stejne ho mam. Projevy u me-bolest hlavy, po ***u zacalo divne paleni prislo mi jakobych se odrela, bolest v triselnych uzlinach a pak puchyrky. Dostala jsem herpesin tabletky a neco na mazani co vysusuje. Dneska dopo a ted vecer musim rict ze je to 1000x lepsi. Jak mi bylo receno je to vir a bud jsem to mela v sobe a ted se to projevilo a nebo mi tak doslo, ze mamka mela opar na rtu a ha ji davala ochutnat stejny kolac a s tim ze na opary netrpim...... tkz damy parada
anonym
| 28. 4. 2014 17:28
Ahoj ženy, před 2 týdny se začaly objevovat příznaky jako svědění, červené skvrny, a pak takové malé červené tečky - nikdy nebyly vypouklé či bílé, čirá tekutina tekla, ale nevydržela jsem to neškrábat, tak jestli to nebylo spíš z toho rozškrabání. V pátek před 4 dny to přestalo a dnes jsem šla k doktorce. Ta mi řekla, že to mohl být pravděpodobně opar, ale že teď mi to už nemá jak zjistit, že tam nic nevidí. Jsem zoufalá, pač žádné testy mi nedělala a já teď nevím, na čem jsem. Hodně to teď zasahuje i do ***uálního života s partnerem. Proto bych chtěla zjistit, jestli ten hnusnej virus v sobě mám nebo ne. Jde to zjistit i nějak jinak než jen ze stěrů těch puchýřků, jako odběr krve nebo něco jiného? Prosím moc o radu. Děkuju kočky!
anonym
| 5. 4. 2014 20:42
Ahoj,s vaginálním oparem mám zkušenosti několikaleté.Dělají se mi nepravidelně,ale několikrát do roka.Nemám jich moc,ale doba vyléčení je vždy okolo 14 dní.Teď jsem vyzkoušela mms , opar zmizel po 3 dnech.Podotýkám,že mám vždy tak 5-6 pupínků.Tato alternativní léčba je knokautována,ale je účinná! Posílám odkaz,kde najdete vše potřebné.Nedoporučila bych něco o čem nic nevím ! Návod jak jsem si léčila opar: pár kapek mms do malé skleničky,přitisknout na postižené místo (tekutina se nesmí dotknout kůže) a nechat plyn působit,ne déle než 2 minuty.Cítila jsem jak to trošku štípe. A věřte,nevěřte jsem z toho venku.Mms užívám i orálně a mám s ním moc dobré zkušenosti.Iva. http://www.czmms.info/
anonym
| 3. 4. 2014 20:44
ahoj, v únoru jsem dostala svůj první genitální opar a jsem z toho tak rozčarovaná, že neustále projíždím různé weby a pod abych o něm zjistila co nejvíce. Narazila jsem na web o homeopatii a našla jsem tohle:
V symbolické rovině můžeme za genitálním oparem vidět vyjádření nějakého nevědomého konfliktu v ***uální rovině – např. konfliktu mezi ***uální touhou a pocity ošklivosti, nečistoty, nepřístojnosti, nebo jako vyjádření pocitů studu, viny či potrestání za „hříšnou chlípnost“ nebo nevěru. Opar je sám o sobě překážkou pohlavnímu styku a ***uálnímu životu vůbec, a tím jakoby „chrání“ postiženého před nástrahami libida. Tento rozpor je ještě zřetelnější v oblasti rtu (herpes labialis), kdy ret přímo vyzývavě, smyslně opuchne, ale zároveň říká „nedotýkej se mě“.
Když si uvědomím, o čem jsme se bavili s přítelem naposledy před výsevem prvních pupínků, tak mi to docela sedí na tuto definici. Opravdu si myslím, že opar je projevem toho, že se stydím za svou ***uální minulost ....bohužel. Ted je otázka co s tím dělat. Přeji vám všem hodně síly v překonání této nemoci.
anonym
| 28. 3. 2014 22:13
Ahoj holky,
jak si tak pročítám vase komentáre tak bych ty svoje mrchy asi taky pasovala na opary, presne jak pise "abc" uplne stejna situace, uplne stejne priznaky. A ta bolest? To je strašné. Mám prasklé puchyřky přesne kolem posevniho vchodu a na malych pyscich, takze kdyz jdete curat je to opravdu pecka :/ strasne to pali. Bohuzel jsem jeste ke vsemu v zahraničí a zítra se chystám v Lyonu do nějaké nemocnice na gynekologii, neumim francouzky a oni zas anglicky V zivote se mi to nestalo az ted a rovnou v zahraničí. Prosím o radu co vam pomaha na ty mokvající otevrene puchýřky?
Děkuju K.
anonym
| 19. 2. 2014 09:44
dobrý den v úterý sem měla pohlavní styk s mím novým partnerem trochu me odřel ale dobrý ) celý týden jsem měla jen zduřelý vnitřek ( kam se zasouvá ***) + jeden boláček. po sobotním ***u se mi v neděli začaly dělat malé puchýřky, myslela jsme si že to mám z holení ale trošku to svědí a mám to na stydkých pyskách, mezi dělohou a konečníkem a jěště zepředu z vagíny ( když stojíte a koukáte se na sebe do zrcadla ) doopravdy nevím co to je, jinak dnes nejspíš dostanu ATB ( nejspíš mám angínu. Může to být z toho?
anonym
| 9. 1. 2017 15:24
TO abc:
anonym
| 11. 2. 2014 22:09
Pro všechny, ktere tímto problemem trpi.radim: obycejna kosminova mast! Mazejte to to nejcasteji a co nejdrive od prvotnich priznaku! Do 4 dnu je opar pryc. A navic stoji jen 70 korun...
anonym
| 11. 1. 2014 15:40
Ahoj, na opary taky používám Healer gel a maximální spokojenost, doporučuju.
anonym
| 27. 9. 2013 15:24
Ahojky... prosim o radu :( Pritel me cca pred dvema tydny omylem skrabl pri ***u mezi konecnikem a vaginalnim otvorem. pote sem si to vzdy nechtene rozdrazdila toaletnim papirem, ted, kdyz jsem se podivala, je to zdurele, je tam ranka a vypada to opravdu divne. mohl se z toho vytvorit opar??? dekuji a omlouvam se z tento dotaz...:(
anonym
| 7. 8. 2013 18:50
Na to je super Ok gel

http://prozdravi.usedmikrasek.cz/ok-gel.html

Ten to krásně vysuší a zhojí i když to pěkně štípe
anonym
| 10. 7. 2013 13:51
foto ahoj zasílám moje poznatky a zážitky s herpesem...Dobrý den,
jsem 89 ročník a herpes jsem měla poprvé v roce 2005. Neustále jsem byla na kožním nebo na infekčním. Dávali me herpesin v tabletách nebo kapačky. Poslední rok mi řekli, že už vyzkoušeli vše a nemůžou mi pomoct. Odešla jsem s tím, že se nevzdám a našla jsem asi po týdnu na netu vakcínu. Od té doby mám herpes jednou do roka.

(ihned vyhledejte dokrota, protože první přeléčení je nejdůležitější...menstruace nemenstruace..)

vše najdete na www.vakciny.net

vyberte v nabídce na levé straně "doporučené očkování"

-----> Herpetické nákazy (HSV)

zde najdete vše


Když se vrátíte na úvodní stranu a dáte ceník vakcín uvidíte cenu.

Já jsem měla lupidon G.

Musela jsem oběhat všechny doktory. Napíše Vám to jen gynekolog a aplikuje alergolog. Nehradí to pojišťovna, ale mě se to vyplatilo.

Lékaři o tom vůbec neví.
Dováží to jen

JK Trading
Závodu Míru 579/1
Karlovy Vary 360 01
tel. 800 123 986 - " Zelená linka "
tel. 353 44 91 91
fax 353 54 00 51
e-mail: jktrkv@mbox.vol.cz
www.jktrading.cz

Konzultovala jsem to s doktorem, který vše má nastarosti v ČR zřejmě.
Kontakt petras@vakciny.net

Bohužel jsem zjistila, že nyní je vakcína vyprodána a kdy bude v ČR není jasné.Je to asi 2měsíce stará informace, tak zkuste..

Pokud budete mít možnost dejte to dál a pomožte druhým ať je nás míň
V příloze posílám leták v vakcíně. Je zde i dávkování.

Pěkný den Michlovská
anonym
| 8. 10. 2015 13:03
TO kiki:zdravím na vakcínu se optam super tip ....díky díky díky Dada
anonym
| 26. 6. 2013 23:34
ahoj nevíte někdo jestli je nakažení genitálním oparem trestný?
anonym
| 7. 6. 2013 00:44
Jinak ještě bych dodala, že se mi dělá po pohlavním styku, objeví se tak 24-48hod po. Dost se ale snížil interval mezi opary, když jsme začali používat lubrigační gel! Takže pokud máte také spojitost, že se objeví po ***u, tak doporučuju zkusit u mne třeba platí, že pokud gel nepoužijeme, tak téměř na 100% je opar na světě plus je průšvih, když se mi dolů dostanou jakkoliv přítelovo sliny-to mám pak taky jistou opaří návštěvu
anonym
| 7. 6. 2013 00:32
tak přidám svou zkušenost-já ho mám přes dva roky. V době kdy se objevil poprvé jsem začla chodit s mým současným partnerem. On celý život bojoval s oparem na puse. Já za celý život opar neměla. krátce po tom co jsme spolu začali chodit se mi genitální opar objevil poprvé a od té doby se v různých intervalech vrací (někdy se třeba 3 měsíce neukáže a někdy jako teď ho mám dvakrát do měsíce ) asi to bylo jako hrát na babu či co, protože od doby co mě se začal objevovat opar dole, tak partnerovi se naprosto přestal objevovat na puse a už ho od té doby nikdy neměl alespoň si můžu říkat, že jsem třeba to břímě od něj převzala-no co bych z lásky neudělala, že?!
anonym
| 3. 5. 2013 11:07
Ahojda, také se přidávám do diskuze, bohužel mám s tímto hnusem také zkušenosti již 10 let. Tehdy jsem se nakazila od přítele, který mě podváděl, bohužel čas už nejde vrátit zpátky. Mám dotaz na holky, které mají děti, jak to zvládáte, když máte opar? Já to totiž vůbec nezvládám po psychické stránce. Mám teď 3 měsíční mimčo a zrovna opar. Tak moc se o ní bojím, abych jí nenakazila. Nikdy bych si to neodpustila. Strašně se za ten opar nenávidím Chtěli by jsme s manželem ještě do budoucna jedno děťátko, ale já už asi nebudu mít odvahu
lenkaskri
| 3. 5. 2013 18:17
TO Kate: Ahoj, pokud by jsi chtěla něco zkusit ráda bych Ti něco poradila. Napiš mi na e-mail: lenkaskri@seznam.cz nebo mne také najdeš na skypu : lenka.skri Lenka
anonym
| 3. 4. 2013 17:54
Ahoj, před dvěma dny se mi objevil genitální opar, zítra si zajdu na gyndu, tka jsem zvědavá co mi předepíše. Mám ho poprvé, ale mám dnes dostat menstruaci, bohužel se zatím nedostavila.Zpoždení nemívám..může to mít mezi sebou nějaké spojení? Popřípadně komplikovala by menstruace léčbu oparu?Díky moc za radu
anonym
| 11. 12. 2012 13:23
chci vas uklidnit a zaroven vyvest z velkeho omylu, ktery tady panuje. cisarsky rez je jen v pripade, ze zrovna v dobe porodu mate aktivni opar na genitaliich. pokud ne, tak je to uplne fuk. sama jsem rodila nejednou a opary trpim hodne. takze tak
anonym
| 10. 7. 2012 21:43
Zdarec, trochu od bolsti pomaha horka voda se soli, na chvilku se namocte, je to docela uvolnujici, kdyz je nejhur
anonym
| 21. 6. 2012 22:00
Ahojte lidi,mohla bych se vas prosim zeptat,je mi 14,5 prvni *** sem měla nedavno,a zada se mi že mam genitalni opar,sou to strašne pupinky..rano sem jich měla jen pár ale ted už jich mám celkem hodně,nevim jestli s tim jit na gyndu nebo ne,myslim im kvuli zletilosti...A ještě sem se chtěla zeptat,myslíte že to muže mit nejakou spojitost s chozenim na koupaliště?Je už celkem vedro nerada bych sděla doma...
anonym
| 16. 8. 2013 15:36
TO Bíbi: Dle své vlastní zkušenosti si myslím, že opar nemáš, to bys na nějaké koupaliště neměla ani pomyšlení, protože to bolí skoro nelidsky! Snad bys mohla ještě počkat a jestli by to teda ten opar byl - na gyndu budeš muset jít i kdybys nechtěla, tu bolest bys nevydržela. Ale moc ti přeju, aby to tak nebylo.
anonym
| 20. 6. 2012 17:03
Mohu pritelkyni nakazit i v pripade, ze zrovna opar nemam?(ikdyz je obcas mivam). A po zhruba kolika dnech po pohlavnim styku se vytvori? Dekuji moc za odpoved.
anonym
| 7. 6. 2012 07:05
Mám na prodej za skvělou cenu Colostrum a Aloe Vera gel od firmy LR. Jsou to elixíry života !!
Osobně mám vyzkoušené na sobě a svých dětech a nedám na to dopustit.Pokud byste chtěli vědět více,napište si o info
K25.katy@seznam.cz
anonym
| 19. 10. 2012 19:57
TO Imunita: Aloe Vera, abychom měli bílá hovna :D ...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video