Genitální opar - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Genitální opar

Diskuze

5
Kattchaa
| 30. 5. 2011 10:56
Po antibiotikách se doporučuje ještě týden chránit bariérovou antikoncepcí. Ale tobě to může být jedno....ještě aspoň 3 týdny by jsi neměla ***ovat po prvním oparu.
opar
LenaOrsi
| 30. 5. 2011 10:36
Ahojte,

tak mám poprvé v životě opar a udělal semi zrovna tam. Bohužel jsem musela navštívit jinou ambulanci a zapoměla jsem se zeptat jak je to s léky Herpesin tablety a antikoncepcí YAZ. Začátek braní antikoncepce je asi v polovině antibiotik Herpesin. Nevíte někdo? A kdy po doléčení můžu opět začít se ***e abych nemohla nakazit partnera? Díky moc
blaaa
market222
| 19. 5. 2011 21:38
Holky, pokud jste si treba nasly noveho pritele, jak jste mu to rekli a jak reagoval? Asi to rict nejak lidsky ze? Jako kdyz se nekomu dela opar na puse, tak nam se dela dole ...a kdyz je, tak proste ne***ovat stejne jako nelibat kdyz je na puse ze? ja nevim, nekdy se bojim co by nato kdo rekl, kdyz je to brane jako pohlavni nemoc...
lék na opar?
jinka
| 18. 5. 2011 11:49
Nemůžu si pomoct, doteď jsem jen sledovala diskusi potichu, ale tohle mě prostě donutilo se zaregistrovat. Nevím, zda to dočtete až do konce, já nejdřív jela po odstavcích, ale pak mě to tak dostalo, že jsem to vzala poctivě. Lék na viry i opary- jsou v článku přímo jmenovány ( a tudíž i na rakovinu, které mnohé vyvolávají). Jenže se to snad může praktikovat jen na zvířatech V každém případě se po tom budu dál pídit.....
http://www.matrix-2001.cz/…3-detail-clanku/
Genitální opar
misa1404
| 16. 5. 2011 09:47
Ahojky. Nejsi sama, kdo má takový problém. Spolu s kamarádkou jsme nakonec našly řešení. Gel a výrobky firmy OKG jsou opravdu super a neskutečně organismu pomáhají. Ozvi se na misa1404@seznam.cz a napíšu a poradím. Fungují na mnohé zdravotní problémy. Mám tolik výborných zkušeností, že by se tomu ani nechtělo věřit, ale opravdu je to od reálných zákazníků. Veliká spokojenost.
querty
querty
| 12. 5. 2011 23:28
Při oparu zavedu L-Lysin, Herpesin (koňské dávky) a popř Herpesin mast. Jednou mi pomohl i Rosalgin, ale to jsem opar zachytila ještě v začátku a neměl tak bolestný průběh.
Los oparos
Kattchaa
| 12. 5. 2011 20:10
Tak to je jasné, já byla úplně na zhroucení, ale jenom kvůli tomu, že jsem si o tom četla nejdřív na netu a pročitala začátek této diskuze. Pak jsem zašla ke gynekologovi, který mi vysvětlil jak to je. Víš, říká se, že každý pátý člověk měl nebo mívá opary na genitáliích, tak se podívej, kolik máš kamarádů. Pár se jich tam určitě najde, co to má. O tomhle se jen prostě nemluví, ale je to tu, je to už jako rýma a proto se vědci snaží usilovně najít účinou vakcínu. Vůbec se neděs, na 80% ho už neuvidíš, nebo opravdu jen v nejkrizovější situaci. Hlavně začni s vitamínama a s tím, co se tady omílá furt dokola. Co se týče tvého přítele, to už bude horší oříšek. Může tě klidně podezřívat s nevěry. Ty máš tušení, z čeho to máš? Já bych mu to řekla a dala mu přečíst tady tuto diskuzi. (Od prostředka radši) A pak bych zašla s ním na testy, jestli náhodou už v těle ten virus nemá a není třeba jen latentní přenašeč. (člověk, co nemá symptomy, ale přenáší opar, jeho tělo uvolňuje třeba jen někdy v roce tento virus). A pokud by nebyl, tak si hodte korunou, chlapi stejně trpí méně. A znám případy, kdy holka měla opar a kluk to od ní nikdy nechytil. Je to prostě individuální. Poradila bych se s nějakým odborníkem. Těhotenství bych se ale nebála...půjde to, opar zmizí a myslím, že to byla jeho první a poslední návštěva tvého těla.

Jinak baby, tak jak jsem psala, že mám asi opar. Tak když jsem to ukazovala tomu svému, pupínek tam dávno nebyl a to druhé skoro taky ne, tak se mi zase vysmál, že jsem fakt nenormální. :D A pak, že tady píšu, ať nevyšilujete, tam mám jednou beďar a já si už řeknu: "Aha, už je to tady!" Přestávám se obhlížet, protože to nemá smysl, myslím, že já jsem ty *** snad zažehnala, půl roku pohoda. Tak snad recidivy teda nemám. Pecička. Jinak dámy, vy co máte problémy častější, *** bojujte a já jdu popohnat ty vědce v těch laboratořích. Už mě serou. Studuju chemii, za 2 roky vám donesu něco.
Děkuju ..
Petra21
| 11. 5. 2011 19:24
Vzkaz sice není pro mě, ale přece jen jsi mě hned alespoň trochu uklidnila ... strašně se bojím. Jsem hrozně vyděšená a smutná
Ach jo ..
Petra21
| 11. 5. 2011 19:00
Ahoj. Minulý týden jsem také zjistila, že mám genitální opar. Je mi hrozně, mám co dělat, abych to neprobulela. Mám už 2 roky stálého přítele, vůbec nevím, jak mu to mám říct. Snažíme se už třičtvrtě roku o miminko. Teď se strašně bojím, abych ho nenakazila
pomoc
andyandy
| 7. 5. 2011 16:10
ahoj
mám genitální opar a neměle jsem pohlavní styk z čeho mohl vziknout
díky za odpověď
HPV
Kattchaa
| 27. 4. 2011 22:37
No, podle mě je větší zlo opar než bradavičky - HPV. Ten má v těle snad každej, kdo měl více partneru či spal s partnerem, co měl více partnerů. Někomu se to ale projeví hned, jinému až ve 30 a přenáší to nevědomky. A test na HPV stojí 1000 - 1500 a radí se dělat až po třicítce. Každopádně slečně odpovím na ty bradavičky. HPV, který se projevuje bradavičkama je většinou nerakovinotvorný...ale problém je v tom, že sebou dokáže nabrat jiný typ HPV o to snadněji. A jak víme, těch je okolo 90 typů. Co se týče toho, jak se s tím vypořádá tělo, je to individuální...uvidíš to cca do dvou let, co udělá tvá imunita. V mladém věku je to většinou tak, že si s tím tělo samo poradí...ovšem je tu jeden háček....měla by jsi mít v tu dobu, na to období stálého partnera. Zde neexistuje takzvaný pingpong, že by jste si to furt přehazovali mezi sebou, jak třeba u oparu a co se týče můžů a HPV, ti se s tím virem vyrovnají daleko rychleji. Takže pokud máš partnera a máš nález, odstraní ti bradavičky, které jsou pozor INFEKČNÍ a poté tě budou sledovat co půl roku, jestli to ustupuje nebo ne.Většinou se to podaří, když však ne, je na řadě odebrání kousku čípku, což doufám, že u nás nehrozí, brrr. Ale prostě když budeš dále ***uálně žít a střídat partnery jak ponožky, můžeš svůj čípek vystavit daleko horším typům HPV a rakovina může ťukat na dveře. Četla jsem, že kdyby jsi vzala z ulice 10 holek, tak 8 z nich budou mít HPV...je to prostě realita....tobě se to prostě jen očividně projevilo, proto je to očkování čípku...proti těm rakovinotvorným sviním HPV, kterých je jen pár, ale jsou tu, jinak se nic nedá děat. Tohle se přenáší jak rýma hold...a pro nás trošku starší generace, které si zařádily dřív než se objevil Silgard je to na nic. A ani kdyby se obejvil o rok dřív, tak bych asi na něho v té době neměla.
opar
1cumacek
| 27. 4. 2011 17:25
Ahojky mě se také dělá již několik let genitální opar a teď jsem ho rok a půl neměla a najednou se vyklubal už ho mám 8 dní a moc se to nelepší.Lékař mi vždycky napíše Valtrex,ale jedno balení mi nepomáhá musím vybrat dvě a hned potom nasadit Isoprinosine který zvíší imunitu proti oparům a to musím vybrat 3balení,aby to dalo na čas pokoj.Problém je ovšem v tom že mi ho imunoložka nechce psát že imunitu tak špatnou trej nemám a pojišťovna by měla nějaký keci,ale když nic jinýho nepomáhá tak co mám asi dělat.Doufám že se někdy najde nějaký účinější lék.Všem hodně zdaru v boji z touto nemocí.
pupík?!..néé
Ona
| 26. 4. 2011 22:56
pupínek..
opar/bradavičky
Ona
| 26. 4. 2011 22:54
nevím, jestli ej menší zlo - mít genitální baradavičky nebo opar (nejlíp ani jedno).. U oparu je celkem nepříjemné zjistit, že vir zůstává v těle, není to vyléčitelné. U bradaviček mi to přijde to samé, ten vir HP má taky člověk v těle, někde se musí držet, aby se nakonec projevil zevně. Takže Lucy, je dobře, že to teda není opar.
U bradaviček jsem vyčetla, že se má sledovat děl.čípek, existuje souvislost bradavičky-změny na děl.čípku. To ne, abych strašila, informačně to tu házím do fóra.
Jinak, já měla minulý týden celkem nepříjemné svědění, jeden pupík se objevil, ted už tam není ale to místo je citlivé na pohmat. zda-li to byl opar nebo bradavička..?
...
Hel
| 26. 4. 2011 00:08
Ufff, naštěstí jsem teď ten opar taky neměla, jsem tak šťastná alespoň z tohodle úhlu, jinak období hrůza...podmínky bych mu teď dala ideální... Jinak co se týče těch bradaviček, budou to ty HPV sviňky, ale myslím, že Kattchaa tu měla pravdu s tím, jak se něco objeví, čumíme po internetu, teď si přečteme tahle slova a pláčeme a hysterčíme a pak se nám s tím vůbec nechce bojovat... Nebo chce, ale nemáme pak na to sílu...
Genitální opar nee
Lucye0
| 21. 4. 2011 15:50
Zdravííím Celá vystrašená jsem tu před 2 týdny psala, že mám podezření na genitální opar. Až dneska jsem se dostala na gyndu a opar to není! Jsou to bradavice Tak nevím, jestli mam vyhráno... doktor říkal, že to nic není, že mi s tim ani nic dělat nebude, dokud s tim nemam potíže, ale nakonec mi na to něco napatlal, že by mi do týdne měly zmizet. Ale teď jsem o tom četla nějakej článek a zas tam padala slova virus, nevyléčitelné, rakovina, tak nevim no... snad to bude ok
...
Hel
| 18. 4. 2011 12:56
Néééé kurňááá, doufám, že jsem to nezakřikla... jsem objevila podezřelé pupínky, doufám, že to je po holení...protože žádná bolest...žádné svědění...žádné zarudnutí...žádná teplota...jeden hned prasknul a vypadá to na nějakýho beďááára, no, ale uvidíme...hnus jeden fialovej, nechcu nechcu nechcu
...
Hel
| 16. 4. 2011 20:42
Ahoj děvčátka, zatím jsem bez recidivy (ťuk ťuk ťuk), teď popíjím čaj Lapacho, o kterém jsem se tu již zmínila. Tu odkaz a něco o něm http://www.cestabylin.cz/…ail-71-1208.html , koupila jsem si s jahodou od firmy Grešík a není to tak hrozné, jak někteří lidi strašili - nemá moc výraznou chuť, spíše jen voní po té jahodě, což mě osobně celkem vyhovuje, bylinné čaje mi vadí o mnoho více. Hodně sil!

Ona : Co se týče koutku, řekla bych, že ten opar nezpůsobí, každopádně je ještě jedna věc, se kterou jsem měla problém - je bakteriálního původu, vzniká zpravidla v poraněných místech (měla jsem problém právě po koutku), jmenuje se to impetigo, způsobuje jej streptokoková nebo stafylokoková infekce (užila jsem si oboje) a na to jsou třeba antibiotika, také to může vypadat jako puchýřky, které rychle praskají a je to silně infekční.
kvasinky, opar
Ona
| 11. 4. 2011 23:39
Zdarec palec děvuchy!
Market222: Tak to klobouk dolů, je super, že sis tohle vyřešila. Kvasinky jsou dost otravné.. Od svých zrhuba 16let mám s kvasinkama problém a vždy mi to gynekolog řešil tabletama na zavádění - po zavádění ok, vždy se ale po nějakém čase vrátily. Tablety ti odstraní z poševního prostředí jak kvasinky, tak i ty tvé "zdravé" bakterie, které tě chrání před cizími vlivy. Z dlouhodobého hlediska si vlastně nepomůžeš, akorát si oslabuješ mušličku neustále. Jinak chronické gynekologické probémy se musí podle mě řešit zevnitř - posilou imunitního systému (ten má základ ve střevě - jakou stravu jíš, jestli a jak tvoje tělo dokáže využívat prospěšné látky,..). Sebková: souhlasím. To co si člověk neudělá sám, to nemá. Nikdo se za tebe neuzdraví, to se musí každej sám. Je koutek a opar na pusa na stejné rovině? Může koutek na ústech po orálu způsobit gen.opar?
Jinak mě zatím do včerejška doprovázelo svědění v místech oparu, který už tam dávno není (2týdny od objevení). Tak uvidíme, jak to bude dále. Taky beru probiotika.
....
sebkova
| 11. 4. 2011 19:12
ahoj, a nemel tvuj pritel opar treba na ustech?? jiank si myslim ze by bylo dobre zkusit treba nejake bilinky, tajé jsem se trápila dlouho s mocovym mechyrem a tak do me cpali troje anibiotika, pak u jsem si sama rekla dost zajela do bilinkarstvi a nakoupila si na to veci, a zmizelo to:) takze nase zdavotnictvi stoji za h....
Kvasinky a opar
market222
| 10. 4. 2011 12:51
Taky jsem mela furt problemy s kvasinkama atd, neco me zasvedilo, gynda a uz tabletky a furt dokola - pak jsem to zacla resit sama - koupila jsem si Lactobacily (vyrovnavaji nejak ty kvasinky v tele) a femigel - pouziva se preventivne - to vse jsem vrala 2 mesice a sup, uz mam skoro rok od kvasinek klid - a kdyz, tak neletim na gyndu, ale kupuju si canesten čípek nebo zavadeci krem a pomuze to skvele a neutracim prachy a cas za gyndu

jo a opar, tak na to jsem porad nic nevymyslela
na kvasinky
Ona
| 9. 4. 2011 22:48
Jo s tím česnekem chápu:D Hele Lucye, o kvásinkách a mykóze jsem toho načetla plno..to čemu věřím je, že kvasinkám se daří v kyselém prostředí v těle. Pokdu máš dlouholetý problém s kvasinkami, zřejmě tvoje jídlo je tvořeno sladkým nebo potravou s vysokým obsahem cukru (alkohol, bílá mouka, atd.) - to vytváří v těle kyselé ph. Gynekolog, což se divím, mi sám doporučil omezit sladké (nahradit je zásaditou potravou) a jíst probiotika v tabletkách. Já se taky řadím mezi ty, které měli hodně partnerů a máklokdy se chránila kondomem, takže pro mě i tady je zakopanej pes..
Genitální opar?
Lucye0
| 9. 4. 2011 16:45
Nevím, zda-li je to dědičné, ale mamina se s těma kvasinkama a mykózou taky léčí pořád, ale často si stěžuje, že taťka jako nic tak to asi není ze ***u, nýbrž z vody, mýdel, stresu a tak. U mě to může bejt podobný, ale spíš ti partneři... to je z vás klučina poprděnej, to je láska jako hrom, a pak se schází s bejvalkou a ještě se k ní vrátí. Nebo další mě nakazí, protože mě podvedl, tak se léčim, musim bejt měsíc bez ***u, ještě mu nastavuju pr*del, aby chudák kluk nestrádal a co se nestane, vykašle se na mě . A to jsou další a další exoti...

Pak je taky možnost, že jsem už paranoidní a přehnaně se zkoumám - každou chvíli vystrkuju frndu na zrcátko, zkusim to nedělat a počkám na gynekologa .

Díky za podporu
ukulele
Kattchaa
| 9. 4. 2011 14:54
Ty jsi mi číslo....
Ty jo, kvasinky, mykóza....HPV asi máš, když jsi psala ohledně toho čípku, ale to má 80% lidí. Já taky...

No, opar...já nevím, jak vypadá....co se týče počtu partnerů, co jsi měla, bych se nedivila, že by to bylo ono....ale zas, třeba se už moc sleduješ. Někdy se stává, že lidé nemají žádné příznaky, ale většina případů má napřed svědění, zčervenání toho místa, pak bolest, či pálení při močení. Podle mě je to zapařené...nebo normální pupínky z holení. Já mám teď tak trapné holítko a jsem taková gramla, že se mi pupínek z holení udělá skoro vždy. :D A co se týče toho pocení, tak stačí u mě trošku zapařit a už mám beďárka tam, kde mám nejvíc kůži u sebe, hlavně u vnitřních stran stehen. Jsem fakt zvědavá, co to máš...pak napiš, ja, to dopadlo, hlavně teď ***uálně abstinuj. Opar se poslední dobou fakt šíří nezvratnou rychlostí, co tak koukám.
huhu kukteil
Kattchaa
| 9. 4. 2011 14:45
Tak to vůbec, holka...česnek já jenom do jídla.
Ale mi náhodou voní...vždy když ho loupu, tak ty prsty očuchávám. Jojoo, diskuze na začátku je velice depresivní, ale musíte mít na paměti, že tuhle diskuzi vyhledávají lidé, co to mají poprvé a zhrzení lidé, co to mají neustále...pak to čtete a zdá se vám, že je to v děs mít opar, že ho budete mít furt. Ale většina prostě ho furt nemá, tak proto tady jejich příspěvky, že je to v pohodě nenaleznete a jste v ***i jen z těch úpících holek, co to z nás chytly nejhůř. Já teď řeším problém zapařené ***ky. Začla jsem chodit na brigádu, jsem na grilu a mám extrémně úplé kalhoty. Zahojí se to, pak mám zas směnu, spotím se a zase mírně opruzená,si připadám jak děcko, jsem tohle měla naposled ve 2.třídě.
Genitální opar?
Lucye0
| 9. 4. 2011 10:12
Zdravíím Tak nějak zatím nemám co říct, ale mam obavy, že mě opar trápí taky... ***uálně aktivní jsem od 15,5 let. Poprvé jsem měla problémy v 16 letech, kdy jsem dělala milenku. Pak to bylo asi v 16,5, kdy jsem měla v krátkém časovém úseku dva ***uální partnery a do toho koupání v rybníku, další problém s novým partnerem ( pak jsem zjistila, že mě podváděl )- to už mi prášky nezabraly, tak jsem musela podstoupit menší gynekologický zákrok - gynekolog mi vypaloval přebytečnou sliznici na děložním čípku, nebo jak to říct, pak opět nový partner, a další a další... Do té doby jsem se léčila na kvasinky a mykózu. Stejně tak s mým aktuálním partnerem, dostali jsme prášky oba.

Na svědění zabraly, ale přesto jsem si asi před měsícem, možná před dvěma všimla pupínků mezi konečníkem a poševním vchodem. Jsou tam zatím asi jen tři, jeden maximálně milimetr velký, jinak nic výrazného. Přisuzovala jsem to holení, "zapaření" od vložek, přiškrcení kalhotkama a tak , snažila jsem se to nevnímat, ale asi dva dny mě bolí stehna na vnitřní straně. To jsem přisuzovala chůzi po schodům, na brigádě jsou v takové divné výšce, tak se stane, že si pak člověk připadá jak po dvoukilometrovém běhu. Ale tak nějak jsem si to dala dohromady a mám strach, že to je ono. Co myslíte? Jak se u vás projevuje bolest? Když si osahám pupínky, necítím nic, jen ta stehna. Na gyndu jdu hned po víkendu a taky už si připadám jak šlapka. Je fakt, že partnerů jsem měla víc než je v mém věku normální a co se stresu týče, ten se pomalu utváří - za chvilku maturuju... hlavně mám tíživý pocit, že se nemám komu svěřit, všichni na mě koukaj opravdu jak na k..... jsem ráda, že jsem vypátrala tuhle diskuzi........
česnek?
Ona
| 3. 4. 2011 15:27
Ahoj děvčata, pročetla jsem celou diskuzi, protože i mě diagnostikovali na gyndě opar. Byla jsem před 2měsíci na odstraňování gen.bradaviček, kterýma jsem se nakazila ních u bývalého. Proto jsem si při prvních potížích (minulý vikend) nasekala česnek na drobno a přiložila jsem si jej do kalhotek na celou noc. Byl to masakr a abych vysvětlila proč takový postup - četla jsem v diskuzích, že na bradavičky pomáhá česnekový olej. Tak proto tahle alternativa. V pondělí jsem šla na gyndu, kde jsem se dozvěděla, že jde o opar. Dostala jsem na předpis provirsan (4krát po 2tabletách denně!), mastičku herpesin a globule na zavádění do pochvy. Ještě to pondělí mi "postižená" místečka zčernala. Další den se sami odlupovaly. Během této doby jsem nezažívala svědění ani bolest. Ve čtvrtek jsem byla na vyšetření, kde mi oznámili, že opar už mám pěkně zahojený. Možná ta volba česneku byla dobrá. Bohužel během týdne se mi udělal opar nad řitním otvorem (neměnila jsem ručník při utírání:-//, což sjem nevěděla). Včera jsem cítila svědění nad klitorisem a potřela česnekem vložku. Dnes žádné svědění nemám. Holky, myslím, že jde hodně o imunitu. Proto jsem si koupila probiotika, které každý den beru. Koukám se po 100procentí aloe vera, už to tady bylo zmiňováné. Diskuze ze začátku byla hodně depresivní a poslední stránky příspěvku jsou mnohem lepší ;)
Kattchoo jsem taky pro čisté kundičky! ale ty 2 víkendy teď, jsem byla za pořádného smraďocha
L-lysin
market222
| 3. 4. 2011 11:16
Ahoj,
jo já ho brala a nic, žádná změna, jen vyhozené peníze
L-Lysin
Ynez
| 31. 3. 2011 00:13
nemáte tady někdo zkušenosti s výrobkem L-Lysin? četla sem že je to hodně dobré na opary, mě se dělají pořád, sice jen malé a nijak zvlášt mi nevadí je to vždy tak jeden na jeden až dva dny ale kdyby tam nebyl tak by to bylo lepší
...
Hel
| 22. 3. 2011 08:45
Tak to je super, asi bych byla taky nalitá... Tož přeju, aby žádná z těch sviní už nikdy nevylezla!!! (a nejlépe nikomu!)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video