Genitální opar - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Genitální opar

Diskuze

anonym
| 25. 4. 2012 11:07
Ahoj holky, mám poprvé v životě opar a zrovna tam...už čtvrtý den to bolí jako čert. Včera jsem byla u své gynekoložky a ta mi předepsala Herpesin tabletky i mast a na noc globule Macmiror complex. V příbaláku k masti herpesin je ale napsáno, že na pochvu se používat nesmí, nemáte s tím zkušenosti prosím? jak dlouho tak trvá, než bolest ustoupí? a jak je to se ***em po dobrání léků na opary? Předem děkuju za odpověď
anonym
| 18. 3. 2012 19:38
Ahoj spolutrpitelky! Mám toho ***a poprvé. Chtěla bych se zeptat, jak dlouho obvykle trvá úplné zmizení - já mám dva už týden, teď mokvají. A jak dlouho po vymizení držíte ***uální abstinenci z důvodu možného rizika nakažení partnera? Díky moc, snad mě někdo poradí....jsem z toho fakt na prášky..
anonym
| 22. 3. 2012 08:33
Holky, musíte posílit imunitu, zkuste přípravek L -lysin. Je to aminokyselina, která působí proti oparovým herpes virům. Už to nějaký čas beru a od te doby nic, mám pokoj. Hodně uspechů v boji s touto potvorou.
anonym
| 1. 12. 2011 22:07
Čouves tam dole se mi objevila vyrážka,pravděpodobně opar ale bohužel to není jisté,protože nemám tak silné projevy jen mě to šíleně svědí,ale po aplikaci teatree oilu svědění přestane....o puchýřcích se nedá mluvit spíše o červených skvrnách,žádná bolest ani únava či příznaky chřipky nic z toho mě netrápí. Byla sem u gynekologa a ten mi napsal herpesin tablety,pomohli na poprvé, hned druhý den sem se začala loupat a bylo ... a na podruhé asi taky zabrali ale stále jsou viditelné sice malinko takové červené skvrnky které už nesvědí. Co jsem koukala na netu to může být jak opar,tak dermatitida nebo co všechno, asi bych měla zajít spíš na kožní co..?
medword1
| 13. 11. 2011 11:04
opary všeobecně, tedy i ten genitální jsou virového původu, tudíž, ač se vyskytuje na intimních místech, neznaména to, že ho nutně musíte dostat přes pohlavní styk, je to prostě virosa a ta se může šířit i kapénkovou infekcí, třeba na vás kýchne někdo, kdo v sobě ten virus má a vy máte pak o zábavu postaráno ovšem více než na soustředění se na projevy na kůži, ač jsou nepříjemné, je třeba věnovat více pozornosti stavu naší imunity, povětšinou si totiž organismus, pokud není nějak oslabený, je schopen pomoci sám :-\ v hodné v tomto případě pak budou bylinky a přípravky z nich, které dokáží docela dobře znovu nastartovat imunitní systém, tím, že ho podpoří, kdo by chtěl vědět více, rád mu vše vysvětlím, napište mi do zprávy
anonym
| 11. 11. 2011 17:45
Milé dámy,
vyvolat to lze velmi snadno. Ke přenosu nemusí dojít pouz pohlavně, aspoň u mě to tak nebylo. Já jsem ho prvně chytla v osmnácti, když jsem byla přepracovaná v supermarketu. Dělali jsme v chlaďáku 12-13 hodin, často jsme nesměly na pauzu a pak venku jsme vylezli na horko. Od té doby se to vrací, ale teď už se to snažím likvidovat sama bez herpesinu. Takže obvykle to jen bolí a bolí i uzliny, ale už si ty mrchy netroufnout vylézt nějak moc na světlo boží.
anonym
| 9. 10. 2011 17:40
Ahojky,
také trpím tímto problémem.
Opar se mi poprvé udělal cca v červnu, do teď nechápu, jak jsem to mohla chytit, s přítelem jsme si věrní (četla jsem, že se přenáší pohlavně) a ke všemu jsem byla přítelova první a on můj.. Takže další záhada.
Od té doby mám pokoj, ale mám dojem, že se mi tam znovu dělá. Předtím jsem s tím byla na gyndě, ale doktor mi poradil Herpesin a řekl, že jakmile se to objeví, ať ihned mažu.
Tak to zkusím a uvidím..
Máte nějaké tipy, jak se toho rychle zbavit? Či jak se s tím naučit žít? Vím, že je to napořád, ale nějak se s tím nemůžu smířit, opar na rtu jsem v životě neměla..
Děkuji.
anonym
| 29. 7. 2012 19:25
TO Kája:
Ahoj! Já sem třeba taky nikdy neměla opar na rtu a přesto sem nedávno tuhle nemoc chytla. Je to dost nepříjemný a bolestivý. Jestli ti můžu jedno poradit, tak se rozhodně nenech přímo vyšetřit! Ať se ti na to jen podívá! Já bohužel musela jít na ambulanci, protože moje gynekoložka měla dovolenou a trpěla sem v křesle jak pes, protože pan ,,doktor" na mě vyzkoušel snad všechny nástroje, co měl v dosahu!
Herpesin je výborný v tabletkách, když už máš puchýřky. Jinak mastička je super, když se u tebe projeví hned první příznaky, jako svědění nebo brnění. To zbývá jen mazat, mazat a zase mazat. Jinak na puchýřky je super tekutý pudr nebo Sanagel. Ještě sem si dělala koupele v dubové kůře nebo v černém čaji a ty mi zase pomáhaly od řezání. Tahle léčba mi trvala zhruba týden.
jaaaj
| 28. 9. 2011 15:41
Zdravím...
taky na mě opět dolehl opar. Čtvrtý během tří let. A jelikož je svátek, tak jsem vyrazila do lékárny, kde mi paní sdělila, že mi na to nic prodat nemůže, protože Herpesin krém na tyto místa přijít nesmí. A ještě mi sdělila, že to je častý výskyt a že bych měla dojít za nějakým imunologem, jinak budu mít pak problémy až se budu snažit otěhotnět. Nezbývalo mi tedy nic jiného než jít na gynekologickou ambulanci. Byly mi předepsány prášky Herpesin, tak uvidíme, jestli to zabere stejně rychle jako vždycky. Mimo to jsem nasadila i Supradyn na posílení imunity.
Zkoušela některá z vás přípravek Epigen Intimo?
anonym
| 1. 10. 2011 15:23
ahoj holky,je možné, když jsem měla herpes na rtech před třemi roky(což bylo velmi bolestivé,jeden puchýřek vedle druhého..),že se mi teď vyklubal na přirození?Nebo se lze opravdu nakazit touto formou oparu pouze pohlavním stykem?Dekuji moc
lenkaskri
| 20. 9. 2011 18:15
Tak to tedy vyjde opravdu draho,já dávám přednost bylinkám,mám je vyzkoušené právě na imunitu a vyjde to levněji.Díky tomu že mám silný imunitní systém,jsem se zbavila i léků na astma a alergie.
anonym
| 20. 9. 2011 13:43
Ahojte, já mám opar už několik let. Je to pohlavně přenosné, takže z ručníků se nenakazíš, partner to může mít v sobě i léta a ty to chytíš, i když jste si věrní. Já taky už vyzkoušela kde co, nejvíc pomáhají antiseptika, rychleji se to zahojí, jinak herpesin je na prd. Pátrala jsem a objevila jsem očkování. Po domluvě se svou gynekoložkou jsem vyrazila s doporučením na alergologii/imunologii. Přípravek se jemnuje LUPIDON G-ale vyjde to dost draho. 4 ampule vychází cca na 1500,- a za celou dobu léčby spotřebujete asi 20 ampulí očkovací látky. 1. tři měsíce se chodí 1x týdně, 4. a.5 měsíc 1x za 14 dní, 6.-9. měsíc 1x měsíčně a pak už záleží, jak vám to pomáhá,či ne, to už určí lékař, jestli třeba 1x za 3 měsíce dojít na posilovací dávku. Já jsem ve fázi 1x za 14dní a blížím se k dávce už jen 1x za měsíc a musím říct, že je to lepší. Dřív jsem to měla každých 14 dní bylo to děs, teď se to prodloužilo na 1x za dva měsíce a řekla bych, že se to rychleji ztratí a už to tak nebolí. Tohle speciální očkování ale nazná každý doktor, má gynekoložka je světová, takže naštěstí o něm věděla. Jinak kdyby to u vás doktoři neznali, předepsat to může alergolog nebo imunolog. Zajdete si s receptem do lékárny a objednáte si to-většinou to opět neznají, takže stačí říct, že to dováží firma JK trading z Karlových Varů-na běžném seznamu léků to není.¨Tak snad jsem vám poradila, už jsem jinak nastudovala vse co existuje a toto zatim pomohlo nejvic. Ze začatku to vyjde dost draho, ale jak se ty intervaly protáhnou, tak už to není taková pálka, když si to člověk rozpočítá
lenkaskri
| 19. 9. 2011 16:35
Dobrý den,
Chce to zvýšit imunitu těla a měly by jste mít pokoj od těch potvor. Hodně lidí v dnešní době zanedbává péči o svůj imunitní systém.lenkaskri@seznam.cz
anonym
| 18. 9. 2011 11:46
Ahoj... s oparem už taky nějaký čas bojuju a nejvíc mi pomáhá zasypat ho dětským pudrem (bez parfemace) max. 2 dny a je pryč. Třeba Vám to taky pomůže....
anonym
| 16. 9. 2011 00:53
Katchee: to takhle zmizelo skoro samo jo? Týjo to máš kliku! Ten tea tree zkusim taky, dík za tip, du s tim dál bojovat:)... No je to voser, už aby to bylo pryč, jinak teda, držim palce ať se ti ty sviňáci už nevrátěj! Je to děs a mě to fakt furt bolí...
anonym
| 13. 9. 2011 01:08
Kattchaa : Ty si asi ty condylomata nikdy neměla vid? Me teda dost bolej i ty (při ***u), takze mi to nepřijde moc jako jen estetický problém, už ani nevim jaky je to mit bezbolestnej ***...furt se těch sviní nemůžeme s přítelem zbavit
Kattchaa
| 14. 9. 2011 01:41
TO : Babu

Právě, že měla...jednou a nebolela, jen na začátku, jak asi rostla, či co....měla jsem jít na operaci, výškrab lžící, nějak tak...ale že je to na nic, že se vracej a lepší je, když si poradí imunita. Přítel mě kontroloval každej den a najednou začala mizet, už jsem měla jít na operaci za týden, tak mi přítel začal na ni denně mazat Tea tree olej a mrcha ustoupila a to to byl pěknej svinák...v pochvě. Teď jsem byla na kontrole a nic nikde furt od ledna, tak uvidím, jestli se vrátí....já se už teď bojím jen o čípek...... doufám, že si s tím druhem HPV, co mám v sobě tělo poradí.
anonym
| 3. 5. 2016 04:28
TO Babu: tak kondylomat sem se zbavila po rove a pul chozenim 3 tydne na potirani na gyndu..ty sou na dlouho no..ale muzu rict ze tyhle velky puchyre sou opravdu horsi kord dyz je ma clovek na zadku v pochve na hrazi a na tech nejvice citlivych mistech...herpesinem se mazu jak blazen do toho chodim na ostro..do toho pomaha sprcha..protoze bolest ohledne wc je neuveritelna..ja doufam ze todle prejde
anonym
| 12. 9. 2011 09:25
Před dvěma dny se mi poprvé vyrazil opar. Čtu si, že je to onemocnění, které nelze 100%ně vyléčit a že už s tím budu muset žít (nejspíš). Jsem z toho hodně rozmrzelá, a nechápu, kde jsem se mohla nakazit (mám stálého partnera a je mi věřný - je zdravý). Doktorka mi předepsala Herpesin mast a tabletky, tak prosím o radu, nebo jestli s tím má někdo tady zkušenost. Chtěla bych se toho co nejdřív zbavit, protože problémů se spodkem už mám tak dost Co bych měla užívat na podporu imunity, nebo tak něco? děkuju za radu
anonym
| 3. 1. 2012 18:38
Ahoj :) bud v kllidu já bych nikdy nevěřila že k tomu příjdu tím že se líbám s ppřítelem kterej má opar na rtu...ale už to tak je.
anonym
| 7. 3. 2012 21:49
TO **Verča -Ahojky tak to jsme na tom uplně stejně,protože já jsem také chytla opar od expřítele který ho měl na rtu... Jo holt je to smůla...
anonym
| 2. 3. 2012 14:46
Ahoj, já mám opar podruhé, poprvé jsem netušila o co jde, během pár hodin se to rozšiřilo z pár pupínků snad na stovku a léčila jsem se tři týdny. Teď se mi objevil zase. jen bych chtěla varovat holky - pokud máte menstruaci, nechoďte na lymfomasáže... mě se to spouští právě tím, a to i když jsem naprosto zdravá, nemám ani rýmu nic, imunita v pohodě...
anonym
| 13. 8. 2011 13:00
Ahojte, potřebovala by jsem pomoct:( objevily se mi tam dole nějake pupínky, ale nevím co to je, četla jsem o oparech a bradavicích, tak jsem se chtěla zeptat jak se to pozná, hrozně to bolí, ani dotknout se toho nedá. Včera tam byly jen 4 a na druhý den už snad 10. Mám hrozny strach a tak prosim pomozte ://
Kattchaa
| 15. 8. 2011 09:42
TO : Altec

Nějaký přesný popis, jak opar vypadá ti já osobně podat nemůžu. Každopádně v tvém případě si myslím, že to ten neřád bude. Pokud to hrozně bolí a množí se to, bude to on. Bradavičky na dotek nebolí a nemnoží se tak rychle. Vypadájí spíš jako takový květáček. A je to spíše estetický problém, který vyvolává vir HPV. KAŽDOPÁDNĚ jdi na gyndu. Obojí je infekční a opar velmi vysoce, stačí šáhnout a rýpat se v očích nebo mít i jen orální styk a může být problém jak u tebe větší a nový u tvého partnera. Hodně štěstí.
anonym
| 31. 8. 2012 01:25
TO Altec:
anonym
| 8. 11. 2013 09:36
Ahojda, také se přidávám do diskuze, bohužel mám s tímto hnusem také zkušenosti již 10 let. Tehdy jsem se nakazila od přítele, který mě podváděl, bohužel čas už nejde vrátit zpátky. Mám dotaz na holky, které mají děti, jak to zvládáte, když máte opar? http://www.valtrexhome.com
anonym
| 8. 12. 2013 22:31
Ahoj, já mám vyzkoušený na opary a akne Healer Gel z Brna, je zajímavé, že obsahuje výtažky z krevních destiček. Tak asi proto to funguje
anonym
| 26. 1. 2016 13:31
TO Bill: Ahoj,mam opar poprve,ctvrty den a memu synovi je 21 mesicu...Nikdy jsem nikoho tak neprosila,aby byl trochu v klidu...
anonym
| 30. 7. 2011 17:14
Zhruba před dvěma měsíci se u mě objevila Condylomata. Drobné bolestivé bradavičky uvnitř pochvy (nakazila jsem se od současného přítele). Až do teď se mi je nepodařilo úplně vyléčit ...Do toho se mi před pár dny objevil i genitální opar (ten přítel nemá, nepodvedla jsem ho, takže opravdu netušim kde jsem k němu přišla)... No řeknu vám, mít dvě pohlavní nemoci naráz ve 20ti letech, to je na mě už hodně velká psychycká zátěž
anonym
| 10. 8. 2011 22:58
TO : Babu

Nehysterči , condylomata jsou projevem HPV viru, což má skoro v sobě každý a bradavice jsou spíše jen estetický problém. Takže tohle vůbec neřeš, jen ať ti kontrolují čípek...a ten opar...já ho měla jednou v životě a ještě se od té doby znovu neobjevil....ani se nesleduju, nežeru vitamíny, lítám v dešti,na sluníčku, chlastám, prostě to neřeším a pohoda....(každý pátý člověk má opar na genitálů - jukni, kolik lidí s tebou jede v autobuse a uvidíš, že prostě je to rarita. ;) Někdo má opar na puse, ty dole, kdyby tam byl, tak prostě ne***uj.... tak to vysvětluj....že je to jak s líbáním.) Mě každopádně furt zajímá ten rok 2012, kdy se čeští vědci chvástali, že vylezou s něčím novým na opary. Přeji vám hodně štěstí, bezstarostnou mysl a méně sraček na pipce.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video