Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

ahojky
tecka
| 20. 7. 2009 14:55
Všechny zdravím!
V sobotu jsme se vrátili z Itálie. Odpočatí , hnědí a já s jedním kilčem navíc. Bála jsem se , že jich bude víc! Ale je to v poho, to dám zase dolů!
Jinak teď se má u nás v práci opět propouštět tak zase budou nervy! 300 lidí pryč! Hrůza!!! Snad nebudu mezi nima!
Renino máš pravdu. Já jsem se na pláži divila, kolik jiných ženských nemá soudnost a jaké plavky si dovolí obléct. když si vzpomenu loni na sebe, jak jsem chodila skoro kanálama! Nevím proč jsem se styděla! Těch silnějších je přece jen víc!
:)
anonym
| 20. 7. 2009 08:15
Ahoj holky hubnulky,copak je s vámi,už jste mi zhubly a já jsem tu sama,nebo se stydíte sem přijít,jelikož vás přepadla tzv. víla žravěna???!!!!
Mě občas žravěna navštíví,ale to už je u mě normální, co se dá dělat,prohřešky k životu patří,když jsou jenom takové,tak se to bere!!
Nevzdávejte to,nevadí,že nezhubneme do plavek letos,příští rok nás to bude o to více bavit
:)
anonym
| 13. 7. 2009 09:36
Ahoj holky,tak jsem zpátky odpočatá z dovolené,jen mohla být trochu delší,je mi po ní smutno,nějak jsme se tam s manželem až moc sblížili ,zkrátka dávám této dovče za jedna podtrženou s hvězdičkou
No a já a plavky,tak mindrák šel stranou,když okolo byly dámy ještě plnější než já a konec konců jsem je použila tak 3x!!
Dančo,co ty, pojedete přeci jenom někam,nebo tě mám čekat na to kafe ,tady u nás je také moc hezky,ale nesmí pršet !
Ještě co se týká toho dárku,tak jsme nakonec koupili sadu na vlasy,ten kulmofén s žehličkou atd., já nevím, co tam ještě je,ale měla radost,pak měla narozeniny i malá Nikča a následně já,takže bohužel lákadel v podobě čoko bonbonů je tu moc,musíme to nějak napravit a začít konečně něco dělat!!Tak hodně štěstí vám všem a napište,třeba kam jedete na dovču vy!!!
ahoj holky
smiley
| 10. 7. 2009 20:43
Holky, děkuju za gratulace, ale vůbec si to nezasloužím. Těch 65 bylo na začátku a já si to jenom držela. A pořád teda držím. Ale dolů bohužel nejdu.
Teď jsem měla v práci dost stresové období, ani jsem neměla čas chodit do obchodu si něco koupit, ani se v práci najíst, takže to dopadalo tak, že jsem celý den nejedla a večer mě přepadl hrozný hlad, což je samozřejmě uplně blbě.
Takže si opět začnu chystat svačinky a jíst vyváženě.
Jak je u Vás? Tady každou chvilku prší, takže nic moc...
Teď jak byl prodloužený víkend, tak jsem byla na dovolené na kolech a doufám, že teď budu mít víc času trochu sportovat.
Tak se mějte krásně a užívejte aspoň částečného sluníčka.
Ahojky
Iwicek
| 10. 7. 2009 11:48
Ahoj holky,tady je nějaký klid,že vy jste všechny na dovolené? já jsem měla volno tenhle týden,ale jezdila jsem jen tak na výlety a sportovalated se nám to počasí zase trošku zhoršilo,ale příští týden by to už mělo být pomalu na koupání,tak už se těším
Ahoooj, holky
UNL13
| 3. 7. 2009 14:47
tak jsem po delší době zpět. Nějak pořád není čas a navíc se mě držela nějaká pošmourná nálada.. Možná to bude tím, že celé léto budu tvrdnout v paneláku na sídlišti a navíc nemůžu nic moc dělat , takže vyhlídky opravdu krásné.. Řekla jsem si, že se na to budu koukat pozitivně a je to trošku lepší . V polovině srpna jdu na kontrolu, tak doufám, že pak se zase mezi vás budu moct přidat. Po lécích jsem stále hladová, ale i tak se snažím držet, tak snad to má alespoň malinký efekt. Na váhu se zatím nechystám, tak uvidíme v tom srpnu. Všem, co se dovolenkují, nebo chystají v nejbližších dnech, přeji, ať se jim vyvede počasí i celá dovolená! Mějte se všechny krásně! P. S. Reni, jak nakonec dopadl dárek pro dceru?
:-)
Iwicek
| 30. 6. 2009 07:50
Ahoj holky,tak jsem překonala víkend a stále se držímTaké se přidávám ke gratulaci Smiley Fitko jsem si právě nevybrala,nedokážu se přinutit...chodila jsem tam kdysi na hodiny spinningu,tak jsem viděla,že se tím holky mažou než jdou cvičit... Jinak to léto mi taky chybí,v takovém počasí se mi nic nechce,spíš bych pořád lenošila,už se těším až bude pěkně a budu moci vyrazit třeba na kolo
Energetický čaj
Hemca
| 29. 6. 2009 21:16
Ahoj holky, já sama mám výbornou zkušenost s energetickým čajem In Thermo. Jedná se o speciální instatntní nápoj pro zvýšené spalování tuků a dodání energie. Tento čaj mi fakt pomáhá, nejsem unavená a ospalá - určitě mnohem lepší a zdravější než káva - a ještě mi "hlídá" kila.
:)
anonym
| 29. 6. 2009 07:55
Smiley gratuluji,tohle já v životě nedokážu a navíc jsem odsouzená k tomu být plných tvarů,jelikož je to u nás rodové,takže ,když budu mít max. 80,tak budu spokojená....vážně!!!
Holky,kdepak je to léto,kde se schovává,nevíte o něm někdo!??
není vůbec zač :-)
smiley
| 29. 6. 2009 07:42
jj, holky tady říkaly, že se buď namažou a jdou sportovat. Nebo se namažou a zabalí do folie, aby v tom větším teple to mohlo působit ještě víc. Takže se sportů sis vybrala fitko?
Jinak moje pondělní váha je 65, takže se zatím držím v norměJen tak dál...
Díííky:)
Iwicek
| 26. 6. 2009 08:06
Díky za odkaz,už jsem si ten gel taky objednala,netušila jsem přesně o jaký gel se jedná,ale už vím,používají ho i holky ve fitku Jedna si ten skořicový gel dává pod těsné sportovní legíny,prý se to prokrvení více projeví,když se tím gelem natřeš a pak to zahřátí podpoříš i tím oblečením Každopádně to vyzkouším a uvidím
Díííky:)
Iwicek
| 26. 6. 2009 08:06
Díky za odkaz,už jsem si ten gel taky objednala,netušila jsem přesně o jaký gel se jedná,ale už vím,používají ho i holky ve fitku Jedna si ten skořicový gel dává pod těsné sportovní legíny,prý se to prokrvení více projeví,když se tím gelem natřeš a pak to zahřátí podpoříš i tím oblečením Každopádně to vyzkouším a uvidím
smiley
Mlada
| 25. 6. 2009 20:34
nepřeháním to, jen normálně natřu. Ale je to cítit na kůži. Mezi námi, ono to až tak velký efekt mít nebude, spíš si myslím, že je to o tom, že se něco pro sebe dělá. Ale pokud se to tak vydrží každý den, tak to určitě znát bude. oblíkám si horší věci, používám to doma, tak žádný problém.
zrovna jsem doběhla..
smiley
| 25. 6. 2009 20:20
Dneska jsem zkoušela tenskořicový gel a nevím. Voní sice nádherně, ale...Má zahřívat kůži a tím urychlovat spalování tukových buněk, no nezdá se mi, že bych byla nějaká zahřátější Nevím, jestli jsem si tam toho napatlala málo...Jedna holka tady říkala, že prý jí to i zabarví oblečení, mně to nezabarvilo nic (to teda naštěstí), ale bojím se, že to nemělo účinek. Mlado, můžu se zeptat, kolik si toho dáváš?
Jinak, Iwi, skořicový gel je od firmy Topvet. Tady máš odkaz http://www.lekarna.cz/…ricovy-gel-300g/ za tu cenu se to určitě vyplatí.
renino,
Mlada
| 25. 6. 2009 09:14
díky, ty taky vypadáš krásně. Aspoň se budeme povzbuzovat, když už stále bojujeme s kilama. I ty si užij dovolenou, snad vám to vyjde. Ono tedy počasí zatím není žádná výhra v loterii.
:)
anonym
| 25. 6. 2009 08:42
Ahoj holky,tak u mě všechno stejné!! Nic se neděje,počasí mě prudí a za týden jedeme na dovču!!Tak se také pomalu a jistě smiřuji s tím,že jsme taková jaká jsem!!Hlavně ať jsme zdravé ne!!
Také vítám novou příchozí IWICEK,tak ať se ti vyplní tvých 58kg a buď v klidu,vypadáš moc hezky!!
Mlado,tobě přeji krásnou dovolenou a buď také v klidu,už jsem ti to říkala 100x,vypadáš moc dobře!!! Jsem sice na chlapy,ale myslím,že ženskou krásu ocenit umím!!Ať už je jakákoliv!!!
díky
Mlada
| 25. 6. 2009 08:30
holky, do Itálie, dolů na Gargáno, tam je teď příjemně a má být.
S kilama je to u mě věčný boj, ale je to tak plus mínus 3 kg. Když jsou mínus, tak začínám být spokojená, když jsou plus, tak jsem naštvaná.
Takže tady budu pořád, boj nikdy nekončí. Bojím se, kdybych to nechala být, tak mám o 10 kg víc, ani nevím jak.
Jinak na skořicový gel znovu najíždím po dovolený. Vždycky jsem se natřela, manžel mě namasíroval a dávala jsem hodinu rotoped, bylo to fain. Ale po vyvrtnutí kotníku jsem teď nemohla nic, takže doufám, že na dovolený už se to dá úplně do pořádku a já zase začnu na sobě makat. Ono to na tý postavě potom fakt je vidět.
Takže nepřibírejte a ahoj
Děkuji za přivítání
Iwicek
| 25. 6. 2009 07:57
Ahojky,takže první den mé diety proběhl úspěšnějak to půjde dál,to nevím,ale budu se snažit vydržet.Musím přidat nějaký sport,ale nevím do čeho se pustit,kdysi jsem chodila na spinning,ale moc dlouho jsem u toho nevydržela,tak uvidíme Moje váha začíná na 67 kilech a nějaké ty drobné Chtěla bych mít 58ale cesta daleká,takže hurá do tohoS těmi zrcadly máš naprostou pravdu,většinou si doma říkám,že je to ještě snesitelné,ale když příjdu do obchodu a jdu si něco zkoušet............ Chci se ještě zeptat,překvapil mě ten skořicový gel,co přesně to je?Tobě Mlado přeji příjemně strávenou dovolenou
vítám novou účastnici
smiley
| 24. 6. 2009 21:34
Jasně, Iwi, jen se přidej, jsme moc rády. Když nás bude víc, třeba se kila zaleknou a utečou.
Dneska jsem byla nakupovat a jak sem se viděla v zrcadle v kabince, tak jsem se vážně lekla. Holky nezdá se vám, že tam snad dávají nějaké špatné zrcadla? Doma teda vypadám snesitelněji.
Dneska jsem se vybrojila carnitinem a tím skořicovým gelem, co o něm psala Janina a vzhůru do boje.
Jinak můj počáteční stav je 65 a troška. Takže pro začátek dobrý.
Mlado, přeji krásnou dovolenou, hlavně si ji užij a jestli máš pár kilo navíc to neřeš. Kam že to jedete? Do Itálie?
Supeeer!!
Iwicek
| 24. 6. 2009 11:39
Tak to jsem rádapustila jsem se do hubnutí už dávněji,ale nejde mi to,většinou zhubnu,ale nikdy to dlouho nevydržím,protože,jakmile se cítím v pohodě jsem tam kde jsem byla,protože se opět začnu cpát Od zítřka si udělám deníček a začnu se prát se svýma kilečkama navíc. Začla jsem už dneska,ale nejhorší je to v práci,to se nedají udržovat ty pravidelné intervaly o pěti chodech,tak to musím vymyslet nějak jinak Zatím se mějte a držím pěsti Smiley,plán je to hezký,měla bych si udělat podobný
smiley
Mlada
| 24. 6. 2009 10:17
tak to jsem tedy fakt zvědavá, jestli do dáš.
Já teď tedy nedávám NIC. Radši se nevážím, abych si neotrávila dovolenou, na kterou jedu v pátek. Kostky jsou vrženy, Jak vypadám, tak vypadám. Už to teď neřeším. Naštěstí to není hrůza hrůz, ale mohlo být líp. No tedy i hůř, ale to už nevím, co bych dělala.
Ale doufám, že s dovolenou nastartuji znovu hubnoucí režim a já začnu zas na sobě makat.
Když budu mít mírně nad 60 kg, tak budu spokojená. Jestli se mi to podaří, fakt nevím. Ale doufat můžu.
Iwicku
Mlada
| 24. 6. 2009 10:13
jen se přidej, čím nás bude víc, tím líp!
Věčné téma-hubnutí
Iwicek
| 24. 6. 2009 10:07
Ahojky,ted jsem se pustila do hubnutí a samotné mi to nějak nejde Ráda bych se o své postřehy s někým podělila a pochlubila se jak mi to jde pokud mi to teda půjde můžu se ještě i ted přidat mezi vás?
smiley´s plan
smiley
| 23. 6. 2009 20:53
Já svatby taky miluju, hlavně to cukroví tam.
Tak, ráda bych milé veřejnosti představila svůj plán:
30.6. 65 kilo
31.7. 62 kilo
31.8. 59 kilo
30.9. 57 kilo
31.10. 55 KILO
Co myslíte holky? Dá se to zvládnout? Pokud Vám to nebude vadit, budu tady pravidelně prezentovat můj postup. Já se přece jenom budu víc snažit, když musím přiznat barvu. Jenom je mi trochu líto, že jestli se to povede, tak zrovna budu chodit v zimní bundě. Bych se tak nejrači pochlubila v plavkách.
Tak držte palečky a která do toho jdete se mnou?
:)
anonym
| 22. 6. 2009 13:12
Tak to máš pořádnou motivaci!!!
Já bych hnedka taky šla někomu na svatbu,svatby miluju!!
U mě to už bude 8.7. 14 let,co jsem měla tu svoji,tak by mě už také někdo mohl pozvat,alespoň bych se do toho hubnutí opřela více!!
Jinak se ženské připojuji ke smiley,,KDEPAK JSTÉÉÉÉ!!!"
holky no kde steeeee?
smiley
| 21. 6. 2009 19:58
Kamarádka se bude vdávat a byla jsem požádána abych šla za svědka. Tak se do toho hubnutí budu zase muset opřít. Sice nevěsta má být a určitě bude nejkrásnější, ale ostudu jí dělat nemůžu.
bré ránko
smiley
| 17. 6. 2009 07:04
Na dovolené jsem holky byla na Madeiře. Byla to spíš turistika, no u některých kopců jsem málem vypustila duši. Ale bylo to nádherné, vůbec se mi nechtělo zpátky, ale to z žádné dovolené. Jeden den jsme jeli i na pláž, ale focení v plavkách jsem rezolutně odmítla. Je to hrozné, odbýt si dovolenou takhle na začátku a pak se těšit jenom na Vánoce. A co vy? Kam se chystáte?
S tou houbou jsem to nějak nepochytila. hodí se do mléka a z mléka se udělá kefír?
Já bohužel žádné podobné tipy nemám. Ale už jsem si objednala ten skořicový gel z lékárny, tak jsem zvědavá.
A musím se pochlubit, včera jsem byla běhat. Poprvé, co jsem se vrátila, jsem něco dělala. Ještě začínám chodit po schodech, v srpnu nám budou spravovat výtah, tak abych si pomalu zvykala. Jinak jsem si objednala i karnitin, a to by bylo, aby to nebylo.
No, Reni, za tabulky bych se celkem přimlouvala. Já si sice dělala svoje, ale ono je to uplně jiné, když mám to číslo říct takhle veřejně....
Tak to koukám
jancina
| 16. 6. 2009 15:22
teda, že jsem to sem jen tak náhodou napsala a zrovna ty to máš. A co dětičky, chutná jim to? Na některých stránkách píšou, že se nemusí hubka ani oplachovat a že pak rycleji roste, my jsme jí tedy omívali. Ještě něco podobého máte některá v rukávu? Já si asi pořídím zase syrovátku, docela jsem koukala o kolik je dražší ochucená než neochucená..
:)
anonym
| 16. 6. 2009 15:15
JO,jo,to bude ono,žužlavý a hnusný ,ale výsledek supr,když na to teda nezapomeněš,jako já dneska ,ale scedila jsem je a jde se dál!!!
Ten kefír je lepší než jogurt a má přiznivé účinky organizmus!!
Ženské kde jste??!!!
Asi jo,
jancina
| 16. 6. 2009 10:37
Reninko, píšeme o tom samém, vypadá to jako květák a je to takový žužlavý viď . Asi před 5 lety to měla celá naše rodina a najednou to nějak zmizelo..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Arin
26. 4. 2024 11:39
70313
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video