Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

:)
anonym
| 15. 6. 2009 18:20
Milá jancino,jogurtovač stojí za prd,lepší je si nakoupit ty jogurty,než si jedělat!!A co se týká toho kefíru,tak ten já m ám čerstvý denně,jelikož si ho dělám z kefírových chrchlíků,to slovo je hrozné,ale kefír z nich máš denně a dělám si ho z nízkotučného mléka,takže super!! Asi je to ta tibetská houba,možná píšeme o jednom a tom samém!!!N apohled jsou fakt hnusný,ale kefírek mňam!!!
Ahoj,
jancina
| 15. 6. 2009 17:10
Reni, není co závidět, tak se mi zdá, že ta nechuť k jídlu, co jsem měla o svaťáku se m i nějak vrátila a to dvojnásob, připadá mi, že celý den něco pojídám a honí mě mlsná. Tak od zítřka začnu s tim neuždibováním a pěkným pravidelným a zdravým papkáním. Snad se tyhle poslední dny na mě moc nepodepíší, docela makám v posilovně, tak se to snad vykompenzuje. To počasí se mi taky vůbec nelíbí, potřebuju za chvilku vyrazit na kole zacvičit si a je bouřka! Smiley děkuju, ráda bych do práce, ale představu moc nemám, hlavně si to asi nějak vyzkoušet, jaký to je. Později bych ráda ještě do školy. Taky jsem se chtěla zeptat, nemáte některá jogurtovač? Docela mě láká,ale nevím, jestli se vyplatí. Taky jsem zjistila okolo těch jogurtů, že ty ovocné nejsou až tak zdravé, nejlepší je klasický bílý a prý klíďo do 3,5%, ty s 0,1% tuku taky nejsou nejlepší údajně. A pak ještě znáte tibetský hřib (někdy kombucha)? Pije se z něj nápoj, chutná jako kefír a je to moc zdravé. Zrovna ho sháním.
:)
anonym
| 15. 6. 2009 09:28
Ahoj smiley!!
Mě osobně také mrzí,že už sem holky tak často nehcodí,byly jsme docera dobrá parta!!Zvlášť v dobách tabulky,takové jsme byly poctivky co!!!Je to škoda,protože si myslím,že bylo o čem psát ale chápu,že takovéto věci občas někoho brzy omrzí
Ještě se chci zeptat,kdepak si trávila dovču a jaké to tam bylo!!
Kam se vůbec chystáte vy ostatní,pojďte si to napsat jo !
Hezký týden,den a vůbec se mějte fajnově!!!
uz jsem zpět
smiley
| 14. 6. 2009 14:40
Ahoj holky,
tak už jsem tu dlouho nebyla.
Byla jsem na dovolené a předtím i po jsem si celou dovolenou musela nadpracovat. Takže jsem na Vás vždycky jenom koukla a nic.
Holky, zdá se mi, že Vám nějak ubývá energie a chuť k hubnutí. Já od pondělka znovu začínám od začátku, takže si to všechno hezky naplánuju a uvidíme. Nejhorší je, že nemám vůbec čas nějak pravidelně jíst a tak. No, budu si muset opět dělat svačinky do práce.
Takže, Reni, já ti teď trošku závidím, že se nemusíš nervovat z práce. Navic pokud je tvůj chlap v pohodě, tak je to super. Vím, že bez práce to není nic moc, ale zase si užíváš spoustu času s dětmi, ne?
Jani,moc gratuluju k titulu, jsi šikulka. Co plánuješ teď? Budeš si ještě užívat posledních prázdnin nebo plánuješ hledat práci nebo dál do školy?
:)
anonym
| 11. 6. 2009 14:10
Ahojky Dančo,tak jak je to u tebe se zdravím?Doufám,že už seš v pořádku a není to nic dlouhodobého!! Zato já,našli mi opět polypy v dutinách(nos),takže mi hrozí opět operace!! No, uvidíme,snad se z toho nějak vylížu,ikdyž už jsem si to kdysi prodělala,tak se stejně bojím!!!
Špatně se mi dýchá a ztrácím chuť!! No ,nedá se nic dělat musím to opět ustát!!Hubnutí je u mě momentálně prevít,ale toho se už nebojím,vím,že to jde,když má člověk velké odhodlání a přání si splnit něco pěkného ,jako být třeba štíhlejší!!!
Hodně zdraví vám všem a nezoufejte,že jsme některé baculky,třeba už si na nás okolí zvyklo
Ahojky, holky
UNL13
| 7. 6. 2009 18:55
V první řadě mooooc gratuluji Jancine . Co se týče hubnutí, tak u mě bída.. Začalo mě trošku zlobit zdravíčko, tak jsem dostala léky na dlouhodobé užívání a jeden z vedlejších účinků je zvýšená chuť k jídlu a tudíž přibývání na váze. I když je zařazen v kolonce "velmi časté", doufala jsem, že se mi vyhne.. Nevyhnul, jsem věčně hladová a tak víc jím . Sice se snažím zdravě, ale vzhledem k tomu, že nemůžu ani sportovat, tak mi to není moc platné. No co, budu doufat, že si tělo brzy zvykne a vrátí se do normálu a pak se do toho znovu pustím. Vám přeji, ať se daří .
:)
anonym
| 7. 6. 2009 17:48
Milá jancino, tak jak se mám já,ani se snad neptat!!!Co se týká práce,tak si už z toho nic nedělám,ale ,,nedělám" ve velkých uvozovkách,jelikož to bude v červenci rok,co jsem se zaregistrvala po MD na ÚP a stále nic,co by vyhovovalo podmínkám mým,a mojí rodině!!Je to těžké,zvlášť v době propouštění a ekonomické krizi,které se lidé dost zalekli,takže je to tak jak je!! No a co se týká kil,tak to máš dobrý,já když mám nerva,tak naopak přibírám a je to dost nechutný,ale vzhledem k tomu,že přibírám a nemám práci,tak se zřejmě mám pořád dobře ne
Držím palečky a ať ti to vyjde nejeneom s prací,ale i v jiných důležitých věcech!!!
Já vím,píše se mi to o práci optimisticky,ale jsem jedna z těch,co má chlapa v pohodě s penízkama a výbornýho,takže to zatím jde,až dojde,přijde plán B a to ,že prostě budu muset vzít cokoliv,ale snad na plán B nedojde!!
Kde jste?
jancina
| 7. 6. 2009 13:57
Už mám dávno po všem a vy nikde už takových dní! Jen mi teď nastávají starosti s hledání práce, což mě dost děsí a je mi z toho divně. Taky jsem se včera vážila a mám něco dole, asi tím stresem. Co vy, jakpak je? Počasí nic moc. Dneska jsem po hodně dlouhé době usnula po obědě a nemohla se vůbec probrat, ještě bych se povalovala...
Holky moje zlatý!
jancina
| 30. 5. 2009 17:23
Dis ještě ne.. mám zrovna svaťák a ve středu jdu na to. Nějaké cvičení a hlídání jde teď mimo mě. Spíš požírám a sedim pořád jak pecka u učení. Nesmim si to moc připouštět, ale je to děs, když jsem zvyklá cvičit každý den!!! Ještě to chvilku vydržim a pak se do toho opřu s vámi! Tak se držte a moc mi nezhubněte. Mějte se hezky a myslete na mě, zase se ozvu. pa pa.
:)
anonym
| 27. 5. 2009 21:07
No jasně,vem s sebou malýho a můžete vyrazit!!
Ale nadruhou stranu proč né!!Nic s takovýchto věcí není nemožné,nemám pravdu?!

Krásný večer hubnulky a papejte zdravě,ať máte pěknou pleť a krásný lehký úsměv
Renino,
UNL13
| 27. 5. 2009 15:37
že bych to brala jako pozvání ?
:)
anonym
| 26. 5. 2009 14:00
Tak já se dneska také rozhodla pro čachtání se ve vodě,ale ouha,dostala jsme to o dva dny dřívě,že by tím pohybem se nějak prokrvilo tělo
Ale jinak musím říci a pochválit se,že se držím určitých pravidel,hlavně co se týká pitného režimu a pohybu!!
Moc vám všem přeji také úspěchy,ať už jsou jakékoliv a Dančo,ty si nic nedělej z toho,že letos nikam nejedeš na dovču,přijeď třeba ke mně na kafe a bude o vílet postaráno ,vždyť ČR není zas až tak velká,že bychom se nenašli??!!
Ahoj, holky
UNL13
| 26. 5. 2009 11:44
tak jsem se zrovna vrátila z procházky a nákupu a venku je takové horko, že mě hned napadlo, jak by bylo fajn vyrazit někam k vodě . Ani mě neděsila představa mě samotné v plavkách, to je dobré znamení, ne ..? Jinak doufám, že se vám daří, já se také snažím, i když to vždycky není ideální . Všem, co už brzy vyrážejí na dovolenou přeji, aby jim vyšlo počasí, mě letos žádná dovolená nečeká, takže léto v na sídlišti v paneláku a k tomu nám budou dělat okna a zateplovat barák. Tak doufám, že mé běhání na orbitreku se pro pány dělníky nestane příjemným zpestřením odpolední pauzy . Jancino, tak už jsi Dis. ..?
:)
anonym
| 22. 5. 2009 07:59
Já už tu vůli také držím a myslím,že už jí nepustím
Ale to si myslet můžu co??!!
Jinak to zvládám docela dobře a sama sobě namlouvám,jak to bude O.K.!! Mohu se mýlit,ale také nemusím!!
Co vy? Jak válčíte s kilogrami?Blížící se léto mě kope a kope,ale vím,že to stejně nestíhám,ale je mi to jedno,hlavně,že to nějak dolů jde.
Krásný den,ať vyjde vám všem!!
renino,
Mlada
| 20. 5. 2009 09:04
zvládám....držme se. Já jsem tedy na začátku, ale vůli mám jak hrom!
:)
anonym
| 19. 5. 2009 21:25
Tak jak jsem na tom,momentálně
Cvičím denně,nejím od páte večerní,jelikož chodím spát zhruba na půl desátou, dávám si zdravě bílé suché vínko a jsem sama na sebe zvědavá,jak to vydržím!!!
Holky co vy,jak to zvládáte???
ahoooj holky
smiley
| 16. 5. 2009 19:53
Díky moc za gratulace, holky.
Už jsem tu dlouho nebyla, páč jsem si to zakázala. Zkouším teď jednu metodu a u té bych se neměla soustředit na hubnutí jako proces ale na cíl. Je to z knížky Tajemství, tak uvidíme, jestli to něco udělá.
Jinak jsem teď čerstvě zamilovaná, takže se vznáším v oblacích a moje postava jde nějak mimo mně. Tak doufám, že o to horší nebude potom pád do reality.
Mějte se krásně, holky a ať se vám daří. A pamatujte si, že i když nás ostatní vidí s velkým zadkem nebo břichem, stejně jsme krásné.
jo,
Mlada
| 16. 5. 2009 16:58
jancino, to máš úplnou pravdu, já tedy se sebou rozhodně nebudu spokojená nikdy. Buď si připadám tlustá, a někdy - kdysi dřív, jsem si zas připadala vychrtlá, to jsem trochu přehnala s držením diet.
Někdy si připadám k světu, ale někdy si říkám, že je to DĚS po všech stránkách. Ale to k nám asi patří a pořád se sebou něco děláme.
:)
anonym
| 15. 5. 2009 21:12
No..., víš,73% ženských není spokojeno se svým tělem a já tam patřím také!!!Ale to asi my tady všechny!! Osud je takový,jaký je a příroda nás uzpůsobila takové,jaké jsme!!
S tím nic neuděláme a jestli někdo komentuje naše těla negativně,musíme se s tím holt smířit,nebo si uvědomit,že to prostě jsme my!!!! A jestli chceme vypadat lépe, tak to je jenom na nás a nikdo to neovlivní!!Holky nebojme se experimentů a vyzkoušejme naplno,jaké to je být jiná a lepší!!!Jedeme dál ať si tchýně,či kamarádi,nebo ti úplně nejbližší říkají co chtějí!!!!Máme se rády a uděláme to,co naše tělo potřebuje

Teda já měla být psycholožka
Asi si
jancina
| 15. 5. 2009 14:21
něco podobného prožijeme každá, jako Reninka s lavičkou. Taky na mě pokřikovali nějací kluci, že mám velkej zadek. I přítelova maminka občas něco prohodí, jakože, jiný už mít nebudu. Asi si neuvědomí, co tím dokážou zbůsobit. Chvíli se s tím trápím, jak na mě ostatní koukají. Ale přijdu na to, že pro mě není tak důležitý názor někoho jiného, ale můj. My ženský se sebou stejně spokojené nebudeme nikdy asi, tak to je.
Jinak státnice - kdepak. Jsem na vyšší škole a konečně se blížím do finále. Už mě čeká jen poslední zkouška, pak svaťák a něco jako maturita (absolutorium).
Ahoj, všem..
UNL13
| 15. 5. 2009 12:10
Dlouho jsem tu nebyla, vůbec nebyl čas.. Takže sice se zpožděním, ale.. Mlado, chróm nám dal zabrat, že . Já jsem to srovnávala teda docela dlouho - teď mám na mysli sladké, jinak kručení v břiše přestalo v podstatě hned druhý den, co jsem ho přestala brát. Renino, nic si z toho s tou lavičkou nedělej, mě vloni v létě to samé řekli tchán s tchýní, když jsem si na přání manžela sedla vedle něho na takové to dvoukřeslo, že prý bych mohla ulomit opěrku.. Jancino, jestli jsem to dobře pochopila, tak letos státnicuješ? To přeji hodně štěstí! Jinak mě taky nějak nebaví vařit pro sebe zvlášť, hlavně je to hodně náročné na čas, když se chci ještě pořádně věnovat malému, starat se o domácnost a cvičit. No jo, ale co se dá dělat, budu si muset asi víc zorganizovat čas..
:)
tecka
| 12. 5. 2009 19:53
To abych si to zapamatovala! Uvidíš, že to zase půjde! Pořádně se do toho opři a hlavně nic neodkládej. Když to budeš chtít vzdát, tak si vzpomeň na lavičku!
Manžel zase stěžuje, že mi moc vylízají kosti! Ale co, lepší než obalené!
V sauně bylo dneska fajn a snad už zase začneme chodit pravidelně. Pěkně jsem se zapotila.
Tak se drž! Zase bude lépe.
:):):)
anonym
| 12. 5. 2009 18:39
a máš to tam dvakrát
:)
anonym
| 12. 5. 2009 18:38
No, motivace jako blázen,nebo krach mého už tak malého sebevědomí
Ale dobře mi tak,kdybych se na sebe nevykašlala,tak jsem se tu dneska chlubila jak ty!!A měla na to právo,jsi dobrá a nezoufej z pár kileček,už si dokázala moc
:)
anonym
| 12. 5. 2009 18:38
No, motivace jako blázen,nebo krach mého už tak malého sebevědomí
Ale dobře mi tak,kdybych se na sebe nevykašlala,tak jsem se tu dneska chlubila jak ty!!A měla na to právo,jsi dobrá a nezoufej z pár kileček,už si dokázala moc
:)
tecka
| 12. 5. 2009 15:56
Ahojky,
tak máš Reni aspoň další motivaci!
Já to teď nějak flákám a váha stojí. Byla jsem nemocná tak jsem nesportovala a teď se nějak nemůžu dokopat!
Taky si už dám nějakou čokošku, ale pak si vynadám! Vím, že ji nesním celou a že s těch 20g nepřiberu, ale nějak mě to sere, že mi ta vůle selhává.
Asi nějak podvědomě vím, že už hubnout nepotřebuji a stačí se udržovat.
Ale já bych chtěla jít na 63. tak ještě tři kilča, ale s takovou se k nim nedopracuji. Musím se začít hýbat!
Dneska jdem do sauny, tak budu aspoň relaxovat.
Jj, všechno vím , ale donuti se, že? To je problém. Jinak ti držím palečky!
:)
anonym
| 11. 5. 2009 08:58
Ahoj holky,no já určitě jdu dál,jelikož mě o víkendu něco tak silně koplo,že jsem se chvílemi nenáviděla!!
Byla jsme u známých na kafi a seděli jsme venku,přišly tam i moje holky a posadily se na lavičku a já vedle nich,bylo mi řečeno,že raději ať si sednu na židli jinou,že by to ta lavička nemusela přežít!!
Teda holky věřte,že v tu chvíli jsme myslela,že se hanbou propadnu,jaký já měla vztek,ale hlavně na sebe!!!!
Nevzdávejte to a jedem dál,ať máme z toho radost!!!
ahoj
Mlada
| 8. 5. 2009 15:20
s gelem jsem dnes začala, manžel mě namasíroval a pak jsem si dala do těla. Nevím, jestli to bude mít efekt, ale mě to baví, že něco pro sebe dělám. Do plavek mám měsíc a půl, takže mám co dělat.
Ale dnes jsem dostala fakt velkou chuť si dokázat, že to zvládnu a budu sama se sebou spokojená.
Čokoláda...
jancina
| 7. 5. 2009 22:09
taky jí pojídám, dostala jsem jí na nervy ke zkouškám a to 70% a je dobrá teda vážně.. Ten gel je červený a tak tošku maže, hlavně bílé prádlo,ale myslím, že když se nechá déle zaschnout, tak je to lepší.. Ale mě se nechce v posilovně v šatně čekat...je to takový blbý. Active milk už mi objednali v lékárně, tak jsem si dneska dala s vodou před cvíčem. Ale dneska mi to moc nešlo. Byla jsem zase s tim mym, pořád mi říká, kdy to vy ženský pochopíte, že na vás taky budou fungovat těžký váhy, zkoušim to,ale je to fuška. Udělám tři cviky na zadek a nohy a mám dost.Dělám mrtvý tah (jako dřep) s 25 kg činkou a připadám si jako slaboch. Jsem totiž otrávená z toho, že chodim skoro dva roky do posilky pro ženský a vypadám pořád jak vypadám, zpevněná jsem víc, to jo,ale neni to, to co bych chtěla. Teď mám ještě zálusk na protein, aby to šlo pěkně do svalů. Mějte se a užijte si volníčko, já ho asi proučím. pa pa.
to Smiley
tecka
| 7. 5. 2009 13:46
Taky Ti přeji hodně štěstíčka a zdravíčka. Ať se Ti hubnutí daří!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
20. 4. 2024 06:04
70262
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video