Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

:)
anonym
| 7. 5. 2009 08:29
Milá Smiley,dodatečně ti k tvým narozeninám přeji jen to pěkné ,hlavně hodně zdraví a ať se ti splní tvá přání,alespoň něco,když to bude možné!!!
Čokolád si užij,ale opatrně a pomalu ,každý den malý kousek ,aby se ti nerozbolelo bříško a nezačala ti až příliš chutnat
já jsem tu taky :-)
smiley
| 7. 5. 2009 08:05
Reni, za dva buřtíky se vůbec nemusíš stydět. Já měla o víkendu oslavu, ještě jsem dostala vejslužku, takže tři dny požírání zákusků Navíc jsem měla narozeniny, tak jsem dostala spoustu čokolád. Tak to přece nevyhodím.
Ach jo, je to hrozné. Budu muset přidat sportování, jinak to nepůjde.
Jani, chtěla jsem se ještě zeptat, když s tím gelem sportuješ, nezabarví ti to oblečení? No, já to mlíčko ani v lékárně nehledala, objednávám si to z netu. Tak v tomto ti neporadím.
Jo, holky, carnitin jím taky. Jenže papám doporučenou dávku a někde na netu jsem četla, že to má každý člověk individuální a pokud toho jí míň, tak to vůbec nepůsobí. Tak holky nevím, jestli to účinkuje. Jako zdá se mi, že něco jo, ale nevím,jestli je to tím carnitinem nebo bych hubla i tak.
Taky se nevážim,
jancina
| 6. 5. 2009 20:08
počkám si až mi bude volněji oblečení a pak se zvážim. Ještě jsem pořád nastydlá a je mi nepříjemně z toho. Zítra mě čeká opět zkouška a pak odpočívání, tešim se. Tak hodně zdaru!!!
:)
anonym
| 5. 5. 2009 18:33
Jsem tu stále,jen jsem si nechtěla odepisovat na svůj poslední příspěvek
Také se daří a nedaří,možná je to tím počasím,ale nevážím se tak často,takže kdo ví!!Třeba budu mile překvapená
Včera jsem si dělala své oblíbené dietní jídlo a to dušené zelí s rajčaty a sojovým masem,nahoru cottage sýr,mňam,ale dneska je mi nějak divně,už v noci jsem pobyla na wc ,asi jsem to s tím zelím přehnala
Kdepak jste?
jancina
| 5. 5. 2009 18:17
Mě se tedy nedaří, jsem od víkendu nastydlá a není mi dobře, do toho dělám zkoušky a nějaký pohyb nic moc. Naposledy jsem byla v sobotu s přítelem v posilovně a zkusili jsme na mě těžší váhy - dřepy s činkama, výstupy se závažím, výpady atd... a spokojenost, je to něco úplně jinýho, teda bolely mě nohy a zadek dva dny, ale to musí. Akorát záda bolela nepříjemně. Takže já tohle asi zkusim na zpevnění, prý je to účinný...jen vydržet! Snad ze mě nebude železný Zekon!!! Mějte se a pište,koukám se a nic nového se neděje.
:)
anonym
| 2. 5. 2009 20:29
Ahoj holky moje!!Tak jak se vám daří v tom skvělém počasí?? Já jsem spapala o čarodějnice dva buřtíky,takže se stydím,ale chutnaly
Nevadí,dneska jsem byla jezdit s mýma holčičkama na kole a bylo to prima,jen jsem trochu utahaná,no,jo,holky jsou mnohem mladší a zdatnější,navíc jsem za sebou měla naši malou,ta neumí ještě dobře na kole,takže ji mám v sedačce!!Ale už jsme přes limit,protože je to do 20kg a ona váží 25!!Chudák moje kolo ,ale vydrželo
Ahoj,
jancina
| 1. 5. 2009 14:17
to je fakt, Carnitin a nepodvádět! Já na to teď vážně čas mít nebudu a jsem z toho nervózní. Ležím na sluníčku a učím se... občas u toho klimbnu. Jinak dneska jsem měla chuť na něco sladkého, tak jsem si udělala vlastní blafanec, uvařila rýži v mléce, do ní naházela blumy z mrazáku a bylo to moc dobrý, mám ráda takovýhle patlanice. Včera jsem sháněla to mlíčko, od Mogador a nesehnala...je v něm taky l-carnitin. Jdu se teda opět učit, ahojky a užijte si volno.
.
anonym
| 30. 4. 2009 16:48
nazdárek, čarodky. Tak já se jdu rozloučit, no.
Jinak co se týká L-carnitinu, tak bacha na to jaký si koupíte. Nejlepší je tekutý. Já osobně třeba používám denně před cvičením L-Carnitin base 30 000 od Vitalmaxu. Ale je to vhodné fakt pro lidi, co makají, ne, že si dají odměrku před tím, než odcvičí 20 minut a nic. Hodí se to třeba před aerobicem, spinningem nebo jiným takovým silným pohybem. Tak šup, šup, baby. Karníka a makat.
Mlada
| 30. 4. 2009 14:41
už lítám..
Takhle mě stvoříla Rezama. To tělíčko je super.
:)
anonym
| 30. 4. 2009 13:29
Holky čarodějky,doufám,že dneska uletíme a nedáme se jako loni
Co se týká pohybu,budu i běhat místo létání na koštěti,abych vypotila nějaké deko z těla Mějte krásný prodloužený víkend a zítra nezapomeňte vzít vašeho miláčka pod břízu,nebo rozkvetlý strom!!!
jancino
Mlada
| 30. 4. 2009 11:43
tak to zkus a dej nám vědět, když uvidíš výsledky, třeba bych do toho šla.
Ahojky,
jancina
| 29. 4. 2009 21:38
neměla jsem vůbec čas, tak se omlouvám ,dodělávala jsem absolventku, už je svázaná v deskách, tak se mi ulevilo. Akorát mi začíná příští týden zkouškový, tak nebude čas na cvíčo ani na nic jinýho. K tomu skořicovýmu gelu ještě, maže se před cvičením a měl by hřát, ale to nějak nepociťuju. Jinak na tabletky taky nevěřím, občas popíjím jablečný ocet a to mě asi odradí jeho "chuť", že se pak dá docela udržet. Chtěla bych si koupit Carnitin, nějaký doplněk na spalování, tomu docela věřim.
Unilakt si Reni
tecka
| 28. 4. 2009 21:11
nekupuj. Je opravdu na prd! Jako všechny ostatní tablety. Taky jsem si ho kdysi koupila, jakož i mnoho dalších různých prostředků a nic nefunguje. Jen pravidelná strava a pohyb. To jsem si vyzkoušela sama na sobě.
chrom
anonym
| 28. 4. 2009 20:35
Tak přesně vím,o čem mluvíte
Já ho také kdysi brala,akorát jediné co se zúžovalo,byla peněženka!!A že bych si připadala nějak néémlsná,tak to bylo přesně naopak!!
Dneska už vím,že se ani na to schazování kil nemá tlačit a někam pospíchat!!Jdu na to teď pomalu a myslím a cítím to na sobě,že to jde!!! Píšu si takový jakýsi deníček,kde si stěžuji a vylévám srdíčko a zároveň zapisuji míry a váhu!!Motivaci mám,chci prostě být fit a ještě přijatelná okolí
Doufám,že už jsem se spálila dost a dostala rozum
UNL13
Mlada
| 28. 4. 2009 11:44
tak to jsi mě fakt pobavila a jsem ráda, že jsi tento příspěvek napsala. U mě přesně stejný jako u tebe, i s tím kručením v žaludku, to už byl vrchol. Já se držím, jako to jde a po chromu jsem se musela najíst, protože mě kručelo v žaludku a měla jsem pořád hlad. Taky nemíním čekat až se srovná hladina cukru. To bych měla 5 kg navrch a to by mě piclo. tak chrom nebrat.
A já jsem na tom se sladkým tak, že si dám třeba jednou za měsíc, před menzes je to takový, a po chromu bych si dávala pořád.
Renino,
UNL13
| 28. 4. 2009 11:31
četla jsem Tvůj příspěvek o tom hubnutí loni a teda teda.. Přesně chápu, jak Tě to, že Ti to šlo, povzbudilo k tomu, aby jsi chtěla všechno rychleji, protože mi to příjde logické, ale.. Škoda, že jsi nám to tenkrát neřekla, protože bychom Ti určitě pěkně vynadaly a třeba by jsi takové nápady pustila z hlavy !
Chróm
UNL13
| 28. 4. 2009 11:28
Teda musím říct, že mám úplně stejné zkušenosti jako vy.. Minulý týden jsem začala užívat tabletky s chrómem, protože jsem přes měsíc neměla sladké a nechtěla jsem si to pokazit, tak jsem si řekla, že malá prevence nezaškodí - velký omyl!!! Chuť na sladké se dostavila ještě ten den a ten hlad.. Neuvěřitelný, už dlouho se mi nestalo, aby mi kručelo v břiše!! Hrůza a děs, sežrala jsem, na co jsem přišla a musela jsem si dát i čokoládu, protože jsem měla dojem, že jinak to fakt nevydržím. Takže tabletky letí do koše a já doufám, že se to zase brzy srovná.. Někde jsem četla názor, že to se prý s chrómem stává, než se ustálí hladina cukru v krvi, ale příjde mi to krajně podezřelé, protože u zdravého člověka s vyváženou stravou by se nemělo mít co srovnávat.. A taky - ono by to mohlo trvat dlouho a já bych zatím mohla vyžrat zásoby čokolády celého hypermarketu..
smiley
Mlada
| 28. 4. 2009 11:08
no právě, mě se zdá, že mám po chromu taky víc chuť na sladké a ke všemu větší hlad, takže jsem zas skončila.
Skořicový gel mám, velké balení, ale teď jsem nemocná, takže nemůžu nic. Jen syn mi říkal, že si mě vezme do parády a budeme každý den běhat, před tím se natřu gelem, ale nevím, jestli do dovolený neumřu.
já si jednou koupila chrom..
smiley
| 28. 4. 2009 09:57
a ta chuť na sladké byla naprosto nevydržitelná. Bylo to ještě mnohem horší než obvykle, skoro jako kdyby mi chyběla droga. Tak jsem to zase honem rychle přestala brát.
Doufám, že budeš mít, Mlado, lepší zkušenosti. A co ten skořicový krém? Už jsi ho zkoušela? Asi si ho taky koupím, za zkoušku přece nic nedám.
:)
anonym
| 27. 4. 2009 21:30
Ahoj Mlado, samozřejmě s tebou souhlasím,je určitě lepší pohyb a vyvážená strava,já také nejsem zastánce nějakých tablet,jen mě zajímal názor,třřeba někoho,kdo s tím má zkušenost!!
A koukej se brzy uzdravit,ať se můžeš těšit z jarních dnů a sluníčka
renino
Mlada
| 27. 4. 2009 19:45
teď jsem koukla na ty tvoje tablety, kdysi jsem si objednala za drahý peníz mořské řasy a mezi námi, na prd. Tenkrát mi hrozně padaly vlasy, tam bylo psáno, že je to i na to a rozhodně to nepomohlo ani minimálně.
a co se týče chromu, tak se mi zdá, že mám ještě větší hlad. Teď tedy jsem nemocná, takže nějak nejím, ale co se týče jakkýchkoliv tabletek, tak to jsem hodně skeptická. Takže znovu a tak nějak pořád nezbývá než ten pohyb a vyvážená strava. A pak se přijímat takové jaké jsme. Myslím, že psychika tady taky dělá hodně.
To je tedy můj názor, někdo to může mít jinak.
no
Mlada
| 27. 4. 2009 11:13
tablety mi tedy nic neříkají, ale už jsem si v lékárně objednala ten skořicový gel. Dnes jsem si ho měla vyzvednout, jenomže jsem ochořela, takže ležím.
A to jsem měla v plánu, jak budu cvičit a makat se skoř. gelem. Takže teď mám na nějaký čas útrum.
Do dovolený mám ale ještě 2 měsíce, tak snad se mi mé plány podaří.
:)
anonym
| 26. 4. 2009 19:55
Hezký večer všem!!
Tak o józe se teďka v poslední době mluví často,také bych to chtěla zkusit,ale v okolí není kde,jen ty míče a mé cvíčo doma!!Je to spíše protahovací cvičení,myslím ta jóga?
Jinak holky ,chtěla jsemse zeptat,zda některá z vás neznáte vlákninové tablety UniLakt. Docela bych si je i koupila a zkusila! http://www.hmh.cz/prodUnilakt.asp
skořicový gel
smiley
| 24. 4. 2009 10:08
Aha a s tím gelem potom cvičíš? To se nějak víc potíš nebo co? Já to asi nechápu. Takže bez cvičení to nepomáhá?
No, jinak mě mlsná nějak obchází, vůbec nemám chuť na sladké, což se u mě rovná zázraku, protože dřív si přede mnou nemohla být žádná čokoláda jistá dlouhým životem.
Musím to zaklepat.
Holky, včera jsem byla na józe a bylo to uplně super. Sice to bylo trochu klidné (já mám rači takové divočejší), ale super jsem se protáhla a taky posílila, výdrže jsem teda moc nedávala a nějaké věci vůbec neudělala, ale to se zlepší.
Užijte si krásně slunečný víkend.
Ahoj,
jancina
| 23. 4. 2009 21:04
to máš pravdu Smiley, mám to z téhle stránky . Mám ho v posilovně a mažu se sním před cvičením, je to taková patlanice, ale mělo by to k něčemu být, ale posoudit moc nedokážu, prostě se mažu a je to dobrý. Akorát je červený a lepkavý, to mě nevadí, navíc krásně voní! Je od Topvetu a stojí kolem 70 Kč. Mývají ho v lékárně nebo v nějákých těch zelených lékárnách. Zkuste a uvidíte, ta cena oproti jiným zázračným krémům je dobrá.
Jinak honí mě mlsná trochu, asi hormony zas. Mějte se. pa
pěkný den ,holky!!
anonym
| 23. 4. 2009 09:02
Takže, včera jsme absolvovala ten ÚP a jako vždy nic,byla jsem i u jedné poradkyně ohledně zaměstnání vhodného pro mě a můj současný stav matky po MD! Je to zatím na bodíku ,,0" !!Ale zatím mám být v klidu,třeba proběhne nějaká rekvalifikace a ze mě konečně něco bude,nejenom hospodyně a mamina,služka a kuchařka atd:
Ale dál k naší seberealizaci v hubnutí!!Jak válčíte,já se do toho docela zase zakousla orbitrek už mám opravený a kolo v kolotechně!!Takže se blýská zase na lepší časy
NAkoupila jsem si opět čajíky a už mám od rána tři,takový malý rybníček v břiše ,dělám si totiž velké hrnky asi 400ml!!
Včera jsem si dělala salát :
celý ledový salát
1 mrkev (nastrouhat)
1 červená řepa ( -//- )
nakonec smíchat s cottage sýrem Madeta,ten mám nejraději
Holky buďte v klidu,krásné určitě jsme,ale každá jinde a jinak!!Takže žádné obavy z toho,že bychom ztroskotaly na pár nadbytečných kilech
Krásný den a pohodu přeji
tak
Mlada
| 22. 4. 2009 12:03
s tím skořicovým gelem by mě to taky zajímalo.
Jančina a skořicový gel
smiley
| 22. 4. 2009 11:50
Jani, můžeš mi ještě něco napsat o tom skořicovém gelu? Myslím, že už jsem o něm na Viktorce četla. Je to proti celulitidě,ne? Jak často si to mažeš a pomáhá to?
renino
Mlada
| 21. 4. 2009 10:33
když máš nějakou bolístku, klidně to můžeš přece říct. Nám to vadit nebude, naopak, víme, že na tebe máme myslet. A ono když jsou nervy, tak se blbě hubne. Tedy jak kdy. Ale aspoň ti můžeme být na dálku oporou. Psychika dělá hodně.
Já se celkem držím, koupila jsem si chrom, to je poprvé v životě, že jsem si vůbec něco koupila. Já myslím, že do toho léta to nějak dám.
Teď preferuji hlavně zeleninu.
tak se mějte a zatím ahoj
mlíčko
smiley
| 21. 4. 2009 08:26
Janči, posílám ti odkaz na to mléko. Ono by se to mělo pít s vodou, jenže s vodou to není moc dobré, tak to piju s mlékem a chutná to fakt dobře. Nejlepší na tom je, že to celkem zasytí, můžeš si to klidně dát místo jednoho jídla. http://www.mogador.cz/products.php?… Dá se to koupit v lékárně nebo potom objednat přes net z lékárna.cz.
Reni, pokud toho máš víc na srdci a chceš se svěřit, tak klidně napiš. Určitě se ti budeme snažit pomoct, seč budeme moci. Nebo ti třeba jen pomůže, že se vypovídáš. Ale samozřejmě záleží na tobě.
Jinak mě trochu mrzí, že odešla maykee. Byla na tom úplně stejně jako já co se týče výšky i kil a stejný tragéd, co se týče postupu. Tak maykee, jestli sem občas zabrousíš, celkem by mě zajímalo, jak na tom jsi.
Ještě jsem se holky chtěla zeptat. Užívám teď l-carnitin, každý den doporučenou denní dávku. Ale na netu jsem četla, že někomu ta denní dávka nezabere a musí si vzít třeba až trojnásobnou. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak poznat, jestli to zabírá a kolik si vzít atd.? Myslím, že Kamínek tady říkal něco o carnitinu... Díky moc za radu.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
DIS
25. 4. 2024 23:34
408
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video