Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

:)
anonym
| 9. 4. 2009 09:12
S tou váhou je to normální,že máš jeden den více e jeden méně,hlavně teď,když venku začíná být teplo!Tělo se plní tekutinou,proto je lepší se vážit jednou týdně!
A krizi, tu já mívám teď v poslední době pořád,ale musíme to ustát,ženská přeci něco vydrží ne??!!!
Zdravím všechny,
jancina
| 8. 4. 2009 20:19
zatím se taky držím, občas taky prázdný břicho,ale spíš je to tim, že bývám doma až pozdě. Ani jsem nemlsala, tak snad to půjde. Večer trošku krize,myslím na jídlo,ale dá se to. Jinak svojí váhu nechápu, jeden den mám o půl kila míň a druhý den zase půl kila zpátky.. O bosu jsem dneska četla něco, ale jsem na to aktivnější a divočejší cvičení. Mějte se pa.
:)
anonym
| 8. 4. 2009 16:33
Hezké odpoledne vám všem holky!
Máš pravdu smiley,moc nás tu teda nezbylo!Asi jsme už nějak unavené tím vším,co se kolem nás děje!Ale de-facto by se ta krize měla na nás příznivě podepsat,alespoň co se týká toho neustálého hubnutí Co říkáte??
Mlado, kalanetiku mám pročtenou a tak nějak nastudovanou z knížky od
Callan Pinckneyové

.No teď se nějak snažím a nesnažím,ale pořád to v hlavě mám
tak nás tu moc nezbylo...
smiley
| 7. 4. 2009 10:54
Tak holky, koukám, že už nás moc nezbylo. To už jsou všechny hubené? A pravděpodobně nás brzo opustí i tečka, páč jí to moc hezky jde.
jj, je to bída. Ale přišlo jaro, takže do nás naleje novou energii a uvidíte, jak nám to půjde. Já už si koupila carnitin, ale ještě bych k tomu měla začít sportovat, aby to k něčemu bylo. Plánovala jsem jít o víkendu běhat, ale nakonec jsem celou sobotu prospala.
Včera jsem byla poprvé zkusit nové cvičo - jmenuje se to bosu. A je to hodně podobné jako step, jenom místo stepperu je takový rozpůlený balon, na kterém musíte balancovat, čímž se prý zapojují i svaly, o kterých nevíte. Tak nevím, mě od toho bolely prsty na nohou, a o těch zatím vím.
Skvělá postava
marjon
| 7. 4. 2009 10:00
Zhubl jsem a doporučuji. Efektivní programy pro regulaci a udržení váhy. www.skvelapostava.xf.cz
tak
Mlada
| 7. 4. 2009 09:06
jsem se do toho drsně dala. Včera v noci mě probudil kručící žaludek, ale neva. Rotoped 40 min, jídlo velmi přiměřeně, k večeři bílý jogurt.
Dnes dalších 40 min rotoped a posilování. Láká mě ta kalanetika, asi si koupím nějakou knížku, slyšela jsem, že je to moc fain.
Renino, to jsi někam chodila, nebo to máš z knížky.
Jo a k obědu mám rýži se zelím, večer bílý jogurt. Vzala jsem to zhurta, ale snad se to pohne a já dám dolů aspoň tři kila. Doma už jsem řekla, že víkendové obědy nejím, připravím si svoje jídlo.
Já vím, že zatím vypadám dobře, ale byla bych ráda, kdyby to ještě pár let vydrželo, proto bojuji jak se dá. Když se dívám kolem sebe, tak ženský v mým věku už to vzdaly a ono to asi pak dolů jde dost těžce, možná už se ani nechce.
Všem přeji sluníčkový den.
:)
anonym
| 6. 4. 2009 20:05
Neslevovat ze svých nároků bysme neměli nikdo!!Na světě jsme jen jednou a škoda nevyužít jakoukoliv příležitost,která nám jen prospěje!!
UNL,cose týká kalanetiky,tak to je snad jediné cvičení,které nezanedbávám a dávám si ho s chutí. Cvičím pouze na břicho a stehna,takže všechno ne,to mě nebaví,ale nadruhou stranu to nestačí,ale drží mě to a nevypadám,alespoň podle okolí na tolik,kolik vážím,tak jsme tomu ráda!!Orbitrek jsem rozvrzala denním cvičením,takže by potřeboval malou úpravu,aby tak nedělal rámus a já v klidu na něm cvičila dál !No jo,holt to není nic značkového,ale pomohl mi moc!!
Tečko,tobě jen mohu závidět a drát se tam,kam se dereš ty a to k hubenějším holkám ,fakt je co závidět!!
Mlado,ty buď v klidu a stále si opakuj,že i přesto vypadáš mladistvě a dobře!!!
UNL, máš pravdu,Tonka na nás zanevřela a zavřela se v novém bydlení,jen doufám,že je v pořádku!!!Takže Tonko,jestli sem chodíš,tak dej vědět,přišla jsi mi jako moje spřízněná duše!!!
to UNL13
tecka
| 6. 4. 2009 19:06
Díky , už mě to přešlo. Dnes jsem se zase objednala na zubní, tentokráte na preventivku. Bohužel vím, že mám nějaké kazy, tak to zase bude!No co se dá dělat, raději jít dřív, než to začne bolet!
Pěkný podvečer,
tecka
| 6. 4. 2009 19:02
Váha se mi teď pozastavuje (asi to bude tím, že jsem si zvýšila KJ) No nevadí, pořád klesá i když pomalu, to je hlavní! Jinak si taky všechno zapisuji, aspoň mám přehled! Už jsem si na to zvykla a nepřijde mi to blbé. Musela jsem obměnit celý šatník, z jedné strany je to potěšující a z druhé - finanční blbé. No, koupila jsem si hlavně trička. 79,- za jedno není zase tak moc. Sice nejsou značkové, ale mi to vůbec nevadí, na to si nepotrpím. Mám radost, že už se do něčeho, co nevypadá jako pytel, vlezu. Dneska jsem si koupila riflovou sukýnku. Mám ji tak akorát, tak musím ještě ubrat nějaké centimetry. To je jako inspirace.Teď si dám čaj a hurá na rotoped.
takže
Mlada
| 6. 4. 2009 09:40
mám o 2 kg víc, než když jsem sem přišla a chtěla jsem 2 kg zhubnout. Je to fakt děsný. Už jsem se rozhodla, že jsem fakt nemožná a budu dělat, co to půjde. Takže teď už bych neměla zhubnout 2 kg, ale 4 kg.
Jen mi připadá, že je to fakt čím dál tím těžší. Utěšuje mě, že je jaro a ono to snad půjde.
Ahoj, holky
UNL13
| 6. 4. 2009 09:28
přeji vám všem krásný začátek nového týdne se sluníčkem nad hlavou! Reni, s prací je to vážně těžký, slyšela jsem i názor, že člověk má být vděčný za cokoliv, ale podle mě je to hloupost. Jestli Tě rodina podporuje, tak je to moc fajn a vydrž, neslevuj ze svých nároků za každou cenu, dělat cokoliv a za jakýchkoliv podmínek je blbost! Jinak jsem Tě chtěla poprosit - četla jsem v jiné diskuzi, že si moc pochvaluješ kalanetiku.. Stále ji cvičíš? Já s ní chtěla začít už dávno, ale některých cviků se bojím , tak mě zajímá, jestli cvičíš úplně všechno z toho hodinového programu, nebo jen vybrané cviky.. Já jsem v knize paní Callan četla, že aby to mělo efekt, musí to být komplexní, ale jinde si holky pochvalují jen některé ze cviků.. Tak mě zajímá Tvá zkušenost (moc děkuju ). Kamínku, to je dobře, že bojuješ, protože uznej, ten pocit, kdy skončí zkouškový a Ty si odškrtneš poslední splněnou zkoušku nebo zápočet, stojí za to . Tečko, kamarádka měla problémy se zuby, tak jsem si na Tebe vzpomněla a doufám, že už je to OK. Vždycky bych chtěla reagovat v aktuální době, ale času se mi nějak nedostává.. . Tuhle jsem si vzpomněla na Tonku, té se v tom novém bytě tak zalíbilo, že už sem ani nezajde ..
Opravdu jedem!
jancina
| 6. 4. 2009 08:15
Vážně jsem si dneska stoupla na váhu, o 2,5 kg víc, nevim,kde jsem to zhruba za tři měsíce nabrala, ale ty teda půjdou dolu hodně rychle!!! Jen na to pořád myslim a mám z toho divný pocit, ale vim, že to dokážu. Ráno jsem si dala jablečný ocet, vypila půl litu vody a pak se do mě vešla jen půlka celozrnného chleba (kupuji takový ten hodně slabý nakrájený, vakuovaný) s lučinou a kousek papriky a jablka. Taky jsem si to hned napsala do sešitu.Tak taky pište holky, co papkáte, mě to pomáhá určitě. Budu psát teď častěji. Držte se!pa
:)
anonym
| 6. 4. 2009 08:08
Jancino,určitě s tebou souhlasím a ode dneška už žádné výmluvy,mám se tak nějak plné zuby,věci co mi jsou od loňska velké,tak v nich vypadám jak deb..l a ty co už mi byly pěkně,tak mi jsou opět fest,takže byh si musela pořídit znova nový šatník a to nechci!!Holky jdu do toho, je jaro a s ním i spoustu možností pohybu venku!!Přeji vám úspěšný start,či pokračování a jdeme na to!!
ahoj holky,
jancina
| 4. 4. 2009 16:35
tak mě je dneska nějak divně - všelijak, jsem si sama sobě divná. Navíc cítím, že jsem něco přibrala, nevím,kolik to může být,ale na obličeji to vidím a na kalhotech cítím.Příští týden se odhodlám na váhu a podívám se pravdě do očí. Taky se teda začínám ode dneška zase krotit, to mám z toho uzobávání.. Co vy,jak se držíte? A diety vážně ne holky. Nejlepší je prý jíst každý dvě hodiny,aby byl žaludek pěkně zaměstnaný pořád a neměl čas si ukládat..Jenže to mě nejde,jsem celý den ve spěchu, koušu většinou něco za chůze a doma jsem pozdě odpoledne a jsem k neudržení s jídlem.. Doufám, že nám to teď půjde líp s tim počasím. Tak hodně zdaru a pevnou vůli!
čistička
smiley
| 3. 4. 2009 14:37
Kamínku, já to taky neberu jako dietu. Spíš něco jako startovní čáru ke zdravému jídlu. Myslím, že žádný jojo efekt nebude, za 1 týden. Navíc to není tak, že by tělo mělo hlad, můžeš mu dát jídla v množství kolik chceš a je snadno stravitelné. Btw, nebyla jsi to ty, kdo držel rýžovou "dietu"?
Holky, dneska je tak nádherně. Rozhodla jsem se, že o víkendu půjdu běhat. Už popíjím L-carnitin, tak ať to není jenom tak zbůhdarma, ale trošku to podpořím. Tak doufá, že to vydrží. Užijte si náááádherný víkend.
:)
anonym
| 1. 4. 2009 16:48
Však já ji také nepreferuji jako dietu,ale jako jídlo,které,jak už tady psala Kutzik mi prostě tak nějak chutná a mám ji ráda,vždycky se jí pročistím a je to!!Narvu tam hodně česneku a prostě si ji dám s chutí!Ale to máš se všemi dietami tak!!Člověk by měl jíst všechno,ale s mírou a neblbnout tak,aby dopad se zdravotními potížemi a od toho je tady myslím ten pohyb,který by nás měl rozproudit a naladit!! Jen se dokopat k určitým věcem!!!
Nadruhou stranu,tukožroutskou si dávám,tak maximálně 3-4x do roka,takže mírně povařená zelenina s vodou mi nemůže ublížit a ani bych jí nesnesla jíst déle jak dva dny a to stejně ani ty dva nedám !
Ale chápu tvou reakci Kamínku,pořád se to nemá,ndává to takřka tělu nic,než,že tě to odvodní a pročistí na chvíli střeva!
...
anonym
| 1. 4. 2009 15:31
Holky moje, všechno špatně!!! Názor na tukožroutskou polívku máte zde: http://www.stream.cz/…tska-39-polevka. Pročištovací týden je taky hloupost = akorát tak JOJOefektu, protože pak budete jen dohánět chutě a vlčí hlady. Raději si pozorně pročtěte tyto stránky a uvidíte, že je to všechno naopak. http://www.f-sport.cz/print.php?…
Očistná kůra
Kutzik
| 1. 4. 2009 07:49
Vypadá to zajímavě. Je to trochu podobné té tukožroutské. Princip dělené stravy. Ale je to spíš na to pročištění než na zhubnutí. Teď z jara je to fajn, pročistit se od zimy.
Já to ale držet nemůžu, protože musim mít ve stravě sacharidy.

Reni, mě ta tukožroutská polívka moooc chutná, asi si jí taky uvařim. Ale co dělat proti nadýmání???
Ač zeleninu miluju, jsem schopná se jí nacpat, tak tohle je fakt nepříjemné.
Zkusila jsem fenyklový čaj, nic moc.
Pak Espumisan, to je docela fan, ale ta spotřeba.
Taky vás to trápí?
:)
anonym
| 31. 3. 2009 19:03
Ahojky holky,dneska je venku fakt krásně,už by to mohlo vydržet,kdyby nebylo toho sem tam větru,tak jsme se i ohřáli na sluníčku
Jinak co se týká té pročišťovací kúry,tak dobrý,pročetla jsem si to,ale do toho asi nepůjdu,tohle já prostě neumim!Ale dělám tu tukožroutskou,psala jsem o ní v deníčku,tkže od zítřka,jelikož jsem to dneska pokazila bramborákem
jarní očista dočista
smiley
| 31. 3. 2009 18:33
holky, našla jsem na netu tu sedmidenní očistnou dietu. Moje byla sice maličko jiná, ale princip je stejný. Tak Vám ji sem přikládám. Kdo do toho půjde? Já to asi zkusím a uvidím.

undefinedundefined

undefined

Velmi důležité je při očistné kúře hodně pít -
minimálně dva a půl litru tekutiny denně.

1. den - Jezte pouze zeleninu

Ideální je začít od pondělí, přičemž první den by se na vašem
talíři měla objevit pouze zelenina, a to minimálně jeden kilogram, lépe kilo a
půl. Pokud vám samotná příliš nechutná, můžete si ji pokrájet na salát a
zakapat olivovým olejem.

2. den - Na talíř patří jen ovoce

V tento den byste měli jíst pouze ovoce, opět jeden až jeden
a půl kilogramu. Stejně jako u zeleniny je ideální jíst ho v průběhu celého
dne, nikoliv najednou. Není dobré zůstat jen u jednoho druhu. Nejlepší je
ananas, dále grapefruit, jablka, mango. Pozor na banány nebo hroznové víno, ty
se nehodí, jsou totiž příliš sladké.

3. den - Zařazujte další potraviny

Už můžete přidávat další potraviny, například brambory vařené
ve slupce nebo kysané zelí, které obsahuje velké množství vitaminu C. Ten
zvyšuje obranyschopnost vůči nemocem, což se v době počínající chřipkové
epidemie hodí dvojnásob. Můžete jíst také zeleninu dušenou na rostlinném tuku.

4. den - Pečivo nebo rýže? Proč ne

Nastává čas na přílohy - celozrnné pečivo, těstoviny nebo
rýži, které kombinujte se zeleninou či ovocem. Nepřidávejte však více než jednu
novou potravinu denně. Tedy třeba buď rýži, nebo pečivo, nikoli obojí.

5. den - Můžete si dát jogurt

Tento den můžete poprvé do jídelníčku zařadit živočišné
bílkoviny, nikoli však maso, ale nejlépe živý nedoslazovaný bílý jogurt s
probiotickou kulturou (mělo by to být uvedeno na obale). Díky němu se totiž
snáze obnoví střevní mikroflóra.

6. den - Přidejte sýry

Na talíři se může objevit tvrdý sýr nebo třeba nízkotučný
tvaroh, ale nikoli slazené tvarohové pochoutky a tavené sýry.

7. den - Je čas na maso

Pokud nejste vegetariáni, můžete si sedmý den dopřát maso, a
to nejlépe bílé - rybí, kuřecí, králičí nebo krůtí. Nepečte ho, ani nesmažte na
oleji, vhodné je dušené, vařené nebo maximálně opečené na sucho.
ahoj holky
anonym
| 30. 3. 2009 15:42
Tak vás zdravím při pondělním odpoledni,je mi nějak divně,dostala jsem to o 4 dny dřív,tak jsem jak balón!!
Co se týká očistné kúry,tak nějakou by to začátkem jara chtělo zkusit,ale když já u ničeho nevydržím,jsem posera a pevná vůle mi nějak schází!!
Jinak ty diety podle krevní skupiny už jsem také kdysi pročítala a zkoušela,ale nesměla jsem podle toho zelí a to já mám moc ráda,tak nevím,ale každopádně je to zajímavé!
pondělní váha
smiley
| 30. 3. 2009 09:58
Ahoj holky,
tak gratuluju, že stagnujete, páč já nestagnuju, ale kynu. Moje váha je 67,2
Když jsem byla mladší, držívala jsem nějaké pročišťovací dietu, tak jsem si říkala, že bych si ji teď na jaře zase dala. Jenže už si ji nepamatuju. Bylo to na 7 dní, první den pouze pít, druhý asi ovoce, pak zelenina a tak to bylo rozdělené podle dnů. Neříká Vám to některé něco? Už jsem to hledala na netu, ale bohužel nic.
Ahoj holky,
Kutzik
| 30. 3. 2009 07:41
tak je tu yas pondělí. To dnešní vstávání teda nic moc. Tma. Ale ptáci zpívali jak diví .
Já teď na nějakou dobu s hubnutím ustávám, ale stále se budu snažit s vámi držet krok.
Včera jsem si dala cvičení na míči a nějaké to posilování a teda byla to síla. Poslední dobou jsem to flákala.

Ta rýžová dieta se mi tedy moc nezdá, i když někomu to třeba pomůže. Já bych asi nemohla jíst jen jednu věc. Přijde mi, že je to jen krátkodobý úbytek.

Měla jsem kamarádku na střední a ta se rozhodla zhubnout. Jedla jen jablka a maso, více-méně neomezeně. Zhubla hodně. Všichni jí chválili. Ale držela to asi půl roku. Pak byla maturita, tak nevim, jak to pokračovalo. Je to prakticky dělená strava.
Někomu to vyhovuje.

Dívala jsem se i na dietu podle krevních skupin. A tedy to co bych já měla jíst prakticky moc nejím a jím většinou to, co bych neměla, mléčné výrobky miluju, mák taky o ořechách ani nemluvě!!! Maso je fajn, ale tak sem tam.

To jsem já:Krevní skupina 0 – předek lovec: Vy, kteří máte krevní skupinu 0, jste potomci lovce. Lovci žili asi před 50 000 lety v Africe a stravovali se především masem. Lidé s touto krevní skupinou jsou odolní, vytrvalí a dobře snášejí fyzickou námahu.
Povolené potraviny: bílé maso, paprika, brokolice, pórek, česnek, petržel, rýže, luštěniny, nekyselé ovoce (maliny, meruňky, třešně), zelený čaj
Zakázané potraviny: mléčné výrobky, obilniny, brambory, kyselé ovoce, mák, všechny ořechy kromě vlašských, losos, kaviár, husí maso
Rada: Pokud chcete zhubnout, vyhněte se chlebu a výrobkům z obilovin.

Krevní skupina A – předek zemědělec: Krevní skupina A vznikla asi před 20 000 lety na středním východě a v Asii a usedlých zemědělců. Jejich stravu tvořila především rostlinná strava a obilí. Lidé v této krevní skupině jsou přátelští, upřímní a tvořiví, ale špatně snášejí stres a fyzickou námahu.
Povolené potraviny: obilniny, vegetariánská strava, sladkovodní ryby (kapr, pstruh), arašídy, dýňová semínka, luštěniny, rýže, křen, dýně, červená řepa, špenát, mrkev, grepy, citróny, ananas, meruňky, třešně, káva, červené víno
Zakázané potraviny: mléčné výrobky, maso s výjimkou ryb, uzeniny, pistácie, mořské plody, tuky
Rada: Pokud chcete zhubnout, jezte hodně zeleniny a vyvarujte se stresu.

Krevní skupina B – předek kočovník: Krevní skupina B se objevila asi před 15 000 až 10 000 lety v Himalájích a Indii. Hlavním zdrojem energie těchto předků byl kefír a brynza. Lidé, kterým koluje v žilách krev skupiny B jsou přizpůsobiví, odolní proti stresu a mají rádi městský život.
Povolené potraviny: mléčné výrobky, vajíčka, zvěřina, králík, jehněčí, ryby, rýže, zelenina, hrozny, banány, ananasová šťáva, zelený čaj
Zakázané potraviny: pšenice, kukuřice, kuře, vepřové maso, kachna, husa, čočka, mořské plody
Rada: Pokud chcete zhubnout, vyhněte se výrobkům z bílé pšeničné mouky, kukuřici a ořechům.

Krevní skupina AB - kočovník i zemědělec: Krevní skupina AB vznikla asi před 1200 lety smíšením krevní skupiny A a B. U těchto lidí je dobře snášena strava kombinovaná. AB je krevní skupina, kterou tvoří upřímní, vitální, oduševnělí a vitální.Vyhledávají dobrodružství, ale občas propadají depresím.
Povolené potraviny: mléčné výrobky, ryby, vajíčka, králičí a jehněčí maso, zvěřina, olivový olej, vlašské ořechy, arašídy luštěniny, ovoce, zelenina, víno, káva, zelený čaj.
Zakázané potraviny: hovězí a vepřové maso, plnotučné mléko, plísňové sýry, máslo, kukuřice, zmrzlina
Rada: Pokud chcete zhubnout, vypusťte z jídelníčku červené maso a výrobky z pšeničné mouky.

Co vy na to? Poznáváte se ve své krevní skupině a byly byste chopny držet se toho?
Ahoj holky,
tecka
| 28. 3. 2009 10:32
U mě celkem nic nového. Váha teď stagnuje a doufám, že se zase pohne dolů. Nyní mám 69kg. Z původních 90kg, od kterých jsem začala shazovat, je to super změna. Od úterka mám nemocnou dceru , bolela ji hlava a v krku. Ve čtrvrtek večer ji vyskočila teplota na 39, tak jsem s ní zašla k dr.. Dostala atb. a bude doma další týden. Asi to bude počasím. Synovi už taky teče z nosu.Snad se z toho vylíže. Jinak dnes je nádherný slunečný den, konečně. Ale ještě trochu chladný . Už aby bylo teplíčko! Tak se držte!
renino
Mlada
| 27. 3. 2009 20:14
já taky bojuji, spíš se budu snažit stravovat zdravě a pohyb, no tak pořád dokolečka. Asi nějak do diet nepůjdu, bojím se, že bych pak měla o 5 kg víc, až by skončila dieta a mě by trefil šlak.
chjo
anonym
| 27. 3. 2009 18:22
Baby, tož sem sa dostala aj na stránku http://www.f-sport.cz/bb/index.php?… jde se tam přihlásit aj na svůj osobní deníček, kde vám poradíjů JAK NA TO. Přišlo mně to docela zaujímavé. Tož ozkůšajte. Jinak UNL děkuj za optání, na vysoké válčím, ale mna sa jen tak nazbavíjů.
:)
anonym
| 27. 3. 2009 18:19
Já si svého také vykrmila až po třetím dítěti ,takže se taky dočkáš,uvidíš!!
Jinak co se týká práce,tak nic,zatím je to tady u nás moc špatné a navíc musím sehnat jen něco na ranní,kvůli malé!!Ale doufám,že se to v dobré přehoupne a krize bude zažehnána!!Jsem šťastná za skvělého chlapa!!!
Hezký pátek
UNL13
| 27. 3. 2009 17:33
vám všem.. Reni, manžel je opravdu hubený a to se mu snažím vyvářet a když jdu na nákup, kupuju mu dobrůtky - smůla je, že na sladké moc není, takže pak leží dlouho ve spíži.. No, prostě jsem zvědavá, jestli se to třeba léty změní .. Tak jsem si vzpomněla - co práce, našla se už nějaká adekvátní, co by alespoň malinko vyhovovala a dala se skloubit s početnou rodinou? A Kamínku, jak je na vysoké? Líbí?
:)
anonym
| 26. 3. 2009 07:58
No,já tohle znám,v hloubi duše si ti naši chlapi určitě přejí,abychom vypadali lépe,ale jakmile snídám něco málo,nebo jím ,něco,co by on nepozřel,tak má spoustu průpovídek,ať se najím,aby mi nebylo špatně atd....!!
Dokonce si holky představte,že mi včera přinesl čokoládu!!Prý je to od něho jen tak Tak nevím,že by mu scházel ten metrák???
UNL13 ,překvapila mě váha tvého muže,můj má 89-92 a mně se i přesto zdá hubený ,zkrátka je to takový ten typ člověka,který to má zřejmě v kostech a svalovině!Jinak má slabé nožičky,to se vždycky musím smát,když ho vidím,víte jak!! Ale bůhví,co si myslí on,když mě vidí stejně!
Tak jo,holky ať nám to jde a nezoufejme nad každým nezdarem!! Každý z nás jsme přece osobnost!!!!
Hezké dopoledne
UNL13
| 25. 3. 2009 11:07
tak jsem si zrovna přečetla úžasnej anglickej vzkazík (Renina se tu o nich už zmiňovala), to budu mít teda co dělat, abych manželovi nezdrhla, prostě láska na první pohled .. Vypadá to, že už konečně webmaster nebo programátor (nebo kdo to má na starosti) vyřešil technické problémy, které tu strašily docela dlouho. Tak snad to vydrží. Co se týče diet jako rýžové atd. (nebo půstu), tak tady já jsem úplně ztracená. Mě je blbě už po ránu, když se nenasnídám . Možná to taky bude důvodem, proč mám nařízeno pravidelně jíst, takže bych asi ani neměla pokoušet osud a držet se rad odborníků. Chtěla jsem vyzkoušet detoxikaci, tak jsem si koupila jednu pitnou kúru. Psali tam, že během ní by se nemělo kouřit, pít alkohol, měla by se omezit káva a hlavně by se mělo zdravě jíst.. Tak nevím, jestli to samo o sobě není vlastně detoxikace.. Já jsem tedy žádnou změnu nezaznamenala, ale aspoň mě to konečně naučilo pořádně pít. Takže vlastně plus . Jinak v dietě se pořád nějak nemůžu nakopnout, ale možná je to tím, že jsem pořád nějaká unavená a posledních pár dní mě taky permanentně bolí hlava a občas se mi začne motat a to pak jsem ráda, když ležím a nezvracím. Ach jo. Manžel mě nabádá, abych zašla k lékařce, ale mě se moc nechce.. Když jsme u manžela, to je teda podpora - pořád slýchám: "Kdyby ses radši pořádně najedla." nebo "To máš ke snídani celé dva plátky šunky??? Aby ses nepřejedla!" atd. Jemu se to říká, když má necelých 60 kg, tudíž vedle něj vypadám, že mu doma všechno sežeru . Nějak jsem se rozepsala , tak snad vám to moc nevadí..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video