Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

:)
anonym
| 25. 3. 2009 07:53
Ahoj holky,tak co se týká rýžové diety jsem ztroskotala,tohle jsem prostě nedala! Musím se spolehnout jen jen na pohyb,zdravější a hlavně opět nízkokalorické stravování!!
No jo no!! To jsem celá já,když něco dělám,tak jen napůl
dietky a l-carnitin
smiley
| 24. 3. 2009 08:06
Ahoj holky,
tu rýžovou dietu mi kamarádka taky doporučovala. Bylo trošku jiná:první den dva druhy ovoce, druhý den jeden druh zeleniny, třetí den jeden druh ovoce a další tři dny rýži. Já to dala tak, že první den jsem jenom pila, abych si zkrátila rýžové utrpení. Druhý den to ještě šlo. Ale třetí den jsem měla jenom mrkev, pálila mě od ní celá pusa, tak jsem spíš pila než jedla. No a čtvrtý den se mi udělalo tak blbě od nedostatku jídla, že jsem to musel vzdát...Jinak já tyhle diety beru spíš jako startovací ke zdravému jídlu. Vždycky mám totiž přežírací období, tak se musím nějak nastartovat k tomu zdravějšímu a v tomhle případě jdu od horšího k lepšímu, nikoliv naopak.
Kamínku, zajímalo by mě, jestli ti ty kila dole zůstanou nebo půjdou zase zpátky...
Jinak l-carnitin jsem zkoušela, ale brala jsem ho dost nepravidelně (chtěla jsem si ho šetřit ), takže účinek žádný. Ale teď jsem si ho taky objednala, takže uvidím.
rýže
anonym
| 23. 3. 2009 09:25
Hojec, děvčata . Reni, obstála. Za ty 3 dny jsem zhubla 2,5 kg. Takže něco do sebe to asi má. Já ted zas experimentuju s jiným. Na AUKRU jsem si vydražila L-carnitin, tak jsem zvědavá, jestli to k něčemu bude. Máte nějaké zkušenosti s ním?
RÝŽE
anonym
| 23. 3. 2009 07:42
Tak holky,dneska začíná můj pokus s rýží,už teď je mi divně a sama jsem zvědavá,jestli to ty tři dny vydržím,ale vzhledem k tomu,že už jsem mockrát sama sebe zklamala,tak nevím,každopádně je to zkouška!!!
Co ty Kamínku? Obstála jsi v rýžové zkoušce
Vítej
anonym
| 23. 3. 2009 07:39
ZuzanoT,ale nechápu,co chceš schazovat!!Určitě je to dobré,jen seš moc sebekritická!Nevím,neviděla jsem tě,ale každopádně ti přeji ať se ti daří s námi i bez nás!
Ahoj holky,
ZuzanaT
| 21. 3. 2009 13:26
jdu do toho s Vámi. Sice se snažím už 14 dní běhat, poměrně pravidelně, ale váha ne a ne se pohnout. Asi budu muset změnit jídelníček.Momentálně jsem na mateřské, takže se nemůžu na nic vymlouvat. . Pokud by se mi povedlo zhodit tak 4 kg byla bych šťasná (měřím 159 cm, váha 56 kg).
rýže
anonym
| 20. 3. 2009 09:54
můžeš jí sníst kolik chceš. Ono je to tak "chutné", že jí stejně moc nesníš.
:)
anonym
| 20. 3. 2009 08:59
Ahoj holky,no jo,jarní únavu tak tu známe asi všichni!Ale my se nedáme a zkusíme se tomu vyhnout
Jinak ještě k té rýži,kolik by jí tak mělo denně být??Mám ale strach ze zácpičky ,takže té vody má být asi dost co?
Mlado,nejhorší je to vaření pro členy rodiny viď a sama sobě něco jiného!!Já se doma už takovou dobu snažím leckterá zdravější jídla prosadit,ale bezúspěchu,někdy holky nalákám,ale muže nikdy,ten je zkrátka masovej a omáčkovej,knedlíkovej atd...
...
smiley
| 19. 3. 2009 08:20
Ahoj holky,
na mě už asi začíná padat jarní únava. ráno se vůbec nemůžu donutit vstát z postele. A to jsem si říkala, že si každé ráno chvilku zajezdím na rotopedu a pak budu cvičit. No, nakonec jsem vůbec ráda, že se nějak dostanu do práce, jsem jak zpomalený film.
jo
Mlada
| 18. 3. 2009 17:24
a to jsem dělala vynikající večeři, recept od Rezamky. Ale sama to nejím. O to víc bojuji.
Mlada
| 18. 3. 2009 17:22
jsem teď skončila hodinu rotoped. Lije ze mě, jak z konve. Oběd polívka a mrkvový salát.
Bojuji....
:)
anonym
| 18. 3. 2009 16:18
Ahoj holky,no...,nezavolal, ale potkala jsem ho,dělala jsem ,že ho nevidím,ale znáte to,stejně jsme se setkali pohledem,hezky se usmál a zeptal se ,jestli jsem to já,kývla jsem,že jo,ale o volání jsme se dál nebavili,nějak jsme oba pospíchali
Takže nic,ale nakonec jsme ráda a jak říká Mlada,zkrátka to ženské polichotí a udělá dobře a věřte u mě je to extra velkej dobrej pocit při třech dětech a nadměrných velikostech
Jak holky válčíte vy??Já jsem jak trestanec ve svém vlastním těle,nejraději bych utekla od všeho,ale nejde to a musím se nějak dostat zase nahoru,ale to je jen na každém z nás,jak to uděláme!!Tak se držte a přeji sluníčko nejen na obloze!!!
renina
Mlada
| 18. 3. 2009 11:08
je aspoň ženská, jak má být. Takový zkušenosti mám taky, tak to chápu, ale můžeš dát vědět, jestli zavolal. Mě teď napsal spolužák po 25 letech, jak se do mě kdysi zamiloval a vidí to živě doteď. Zalichotí to..
Já jsem teď jenom o polívkách a po neděli zkusím tu rýži. Připadám si jako balón.
Renina má pravdu,
UNL13
| 18. 3. 2009 00:10
dostat se sem, to je děs.. Já jsem poslední dobou nějaká hrozně moc unavená, ale koupila jsem si teď nějaké vitamíny, tak snad to bude lepší. Vždycky tak kolem čtvrté odpoledne to na mě padne a já bych usnula za chůze, hrůza . Renino, teda Ty se nezdáš a mělo to nějaké pokračování? Zavolal? Ještě, že nepiju, bůh ví, co bych pak kde vyváděla ..
...
anonym
| 17. 3. 2009 12:29
Nazdárek, zlatíčka. Jak to tu tak čtu, tak bojujete statečně, jen tak dál. Výsledky za to stojí. Já ted v jednom časáku objevila rýžovou kúru. 3 dny jíst jen suchou, vařenou rýži a pít neslazenou vodu. Já si ráno uvařím malý hrnec rýže, smíchám ji s trochou olivového oleje a nasypu do toho ještě trošku bazalky, at to má aspon trochu chutě. Dá se to vydržet. Držím to od včera a v pohodě, dneska jedu druhý den. Doplnila jsem to včera hodinou taeba a super. Ráno o kilo mín jak včera.
No konečně jsem se sem dostala
anonym
| 17. 3. 2009 08:38
Teda holky řeknu vám,dostat se na naší diskuzi,tak to bylo něco,ze samého čekání a neúspěchu jsem napsala něco malého do deníčku,když jsem dopsala,tak se mi konečně podařilo se sem dostat!!
Jak se vám daří,či nedaří??Nezoufejte si z neúspěchu,alespoň si zkusíme,jaké to je být jak krev a mlíko,tak i modelka ,třeba někdy v budoucnu
Ode mne to sedí co??
Jinak vám přeji úspěšné dny a přijďte také písnout,ať se rozjedem!!
A je tu pátek
Kutzik
| 13. 3. 2009 12:42
. Tentokrát se na něj teda těším, že se vyspím. Jinak ale u mě žádná změna. Váha nemlich stejná (tedy díky Bohu!!!)
To počasí je fakt únavný. Už aby se to zlepšilo. Ale nejsem moc velký optimista. Počítám, že ještě celý březen, možná půlka dubna, než přijde zlepšení. Ale utíká to.
V sobotu jdu do divadla, tak se na to těším.
Ale o víkendu říkaj, že bude hezky. Snad se to vyplní.
Přeji všem krásný víkend, bez chuťových přepadů.
Teď jsem četla, že za tloustnutí může nějaký hormon, který u někoho je a u někoho ne. A když není tak se nepřibírá. Tak chtějí vymyslet něco na změnu tohoto hormonu. Tak snad se jim to podaří.
renino
Mlada
| 13. 3. 2009 10:49
tak to máš absolutně pravdu, radši se teď nevaž, nemusela by jsi z toho mít dobrý pocit a já na jaře též obžívám, takže se do toho obujeme a v létě z nás budou modelky.
:)
anonym
| 12. 3. 2009 15:08
Držet se držím,ale mám takový pocit,jakoby jsem na sladké měla o to větší chuť,tak to zaháním mlsáním jablek a připadám si večer jak balón,což správné není!!Ráno výbuch,víš kde a pak nanovo,celý den jsem jak kdybych měla menstruaci,zkrátka nervní a divná protivná sama sobě,možná je to tím nedostatkem sluníčka a počasím,které si dělá z nás legraci
No, uvidíme,na váhu nelezu,cítím,že by mě to číslo mrzelo,jsem zkrátka srab!!Ale ono to přijde,každým jarem se stávám lepší osobou ,tak uvidíme,jestli to klapne i letos
ahoj holky
smiley
| 12. 3. 2009 13:23
tak víkendové běžky jsem přežila celkem v pohodě. Jenom ještě dneska nemůžu úplně chodit. Ale zase jsem si uvědomila, jak potřebuj zhubnout. Aspoň pár kilo, ono je to hned poznat.
Reni, jak se držíš s naším půstem? Já teda celkem v poho. Na běžky jsem to přerušila a teď zase pokračuju. Ale kila dolů nechtějí. vždycky je to nahoru a dolů. Ale už začíná jaro, kdy je vždycky víc pohybu, plánuju chodit běhat a od víkendu budu mít rotoped, tak doufejme, že se to zlepší.
:)
anonym
| 11. 3. 2009 18:22
No tak vidíš,pár kileček není až takový problém,jako dle tabulek má obezita
To je mnohem horší,kéž bych se mohla potýkat s pouhými dvěma či pěti kily!!
tak
Mlada
| 11. 3. 2009 16:54
po svém šokujícím zjištění, kdy jsem skoro nejedla, mám 2 kg dole. Ale chci se do toho dát pořádně.
Holky zdravím
Mlada
| 9. 3. 2009 10:50
takže jsem si říkala, že jsem v pohodě. Renina mě též pochválila. Trochu jsem polevila a mám 3 kg nahoře!!!!!!!!!!!!Dnes jsem se zvážila - musím říct tak po měsíci a nevěřila jsem svým očím. Jestli bdím, nebo sním. Realita je tvrdá. Stačilo, že jsem v únoru trochu polevila, polenošila, trochu si dopřála sladkého - ale jenom trochu. A výsledek je tady. Což mě tak šokovalo, že dnešním dnem začínám znovu a tvrdě. Takže znovu - žádné sladké, žádné pečivo, hlavně zelenina, trochu rýže, těstovin a POHYB. Chci mít za měsíc - což je 9. března aspoň 3 kg dole, no chtěla bych 5 kg, ale zůstávám při zemi. Takže pojďte do toho se mnou. Každé kilo dolů je dobrý.
Bééé
tecka
| 8. 3. 2009 14:15
No prostě to nejde!!!
Díky
tecka
| 8. 3. 2009 14:14
Ti Renino za blahopřání. Tobě ty obrázky vložit jdou a mi ne!imgres.htm
tecko
anonym
| 8. 3. 2009 13:49
Tecko dodatečně všechno nejlepší k tvým narozeninám a hodně všeho dobrého!!!!
Jinak holky nám všem přeji také vše pěkné k MDŽ
Fotka
tecka
| 8. 3. 2009 10:07
No , chtěla jsem tu fotku vložit aby byla vidět, ale nějak mi to nejde.
Přáníčko
tecka
| 8. 3. 2009 10:05
Vše nejlepší k MDŽ!
MDŽ
tecka
| 8. 3. 2009 10:02
supr hubnutí
anetek
| 6. 3. 2009 18:42
Dobrý den, ráda bych se podělila se Všemi co potřebují zhubnout,jak kvůli zdraví, nebo jen z estetických důvodů o suprovej způsob jak shodit přebytečná kila,nemá cenu,vyprávět o tom,jelikož všechny informace jsou na stránkách www.hubnete.cz/kaiserSama jsem tomu z prvu nevěřila, ale když jsem za 4 měsíce zhubla 18 kilo, tak jsem se snad znovu narodila, jelikož mám vážné zdravotní problémy.
No a když tady čtu ty diskuse bezradných lidí co nevědí jak na to, tak jsem se rozhodla pomoct
Jsou to velice příjemní lidi a dokázali jako jediní pomoct po mnohaletých špatných zkušenostech.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video