Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

:)
anonym
| 3. 4. 2008 20:44
Ahojky holky zkoušejte, přidávejte se, to je jedno, kdo sem přijde a jaké má zkušenosti, já za sebe jsem moc ráda, že máte zájem!! Upřímně, dnes mám depku a připouštím si k tělu každého milého človíčka!! VÍTÁM VÁS A DOUFÁM, ŽE SI VÁS DZANINKA ZAPÍŠE!!
hubnutí
aji
| 3. 4. 2008 19:55
Ahoj Ahoj děvčata můžete mě prozradit váš jídelníček? že bych to taky zkusila
tabulka
Nikkitka
| 3. 4. 2008 15:26
Ahoj, kde se můžu zapsat do té tabulky? Mám 174 - 175 cm a váha 75,5. Potřebovala bych tak 69 Kg.

Jinak se snažím jíst zdravě, párkárt jsem teda zhřešila, ale jinak se držím zeleniny, ovoce, celozrnného pečiva, rýže, nízkotučné sýry, ryby, tvaroh, cottage, minimum tučného masa. Sladké nejím. Váha klesla o 1,5 kg, tak snad to půjde.
tabulka
Nikkitka
| 3. 4. 2008 15:26
Ahoj, kde se můžu zapsat do té tabulky? Mám 174 - 175 cm a váha 75,5. Potřebovala bych tak 69 Kg.

Jinak se snažím jíst zdravě, párkárt jsem teda zhřešila, ale jinak se držím zeleniny, ovoce, celozrnného pečiva, rýže, nízkotučné sýry, ryby, tvaroh, cottage, minimum tučného masa. Sladké nejím. Váha klesla o 1,5 kg, tak snad to půjde.
hydrocolon
petrasan
| 3. 4. 2008 13:03
Abych nezapomněla , k detoxikaci patří pročištění střev, je to základ, tak buď domácí způsob nebo hydrocolon. Pak existují i jogová cvičení, která k tomu pomůžou.
lymfa
petrasan
| 3. 4. 2008 13:01
Pokud se chcete skutečně detoxikovat a posílit tak imunitu, zkuste manuální lymfatickou masáž, mám s tím dlouhodobější zkušenost a není nad to. Celý rok se mi virozy apod vyhýbají. Když už na mě něco leze , je to tak na 1 den než se s tím tělo vypořádá a konec, jsem zase ve formě. Ovšem musí se s tím opatrně, chce to "maséra", který to skutečně umí a takových, obávám se zase moc není. V tomto směru jsem měla štěstí, chodíme k jedné fajn paní celé příbuzenstvo a pomáhá to mj i na artrozy, kožní choroby apod., taky se tím léčí celulitida a vyhlazují úžasně vrásky.
Můžete vyhodit všechny drahé krémíky. Ale farmaceutické a kosmetické firmy by z toho radost neměly, skončil by ten neuvěřitelný byznys.
:)
anonym
| 3. 4. 2008 09:58
Ahoj Dančo, díky za informace, určitě ho zkusím, sama potřebuji posílit imunitu a jak už jsem o něm něco četla na internetu, tak by to měl být dobrý čajík!Jak se vám holky jinak vede, doufám, že se nevážíte a necháváte to na pondělí!!!?
reninko
UNL13
| 3. 4. 2008 09:53
S tím čajíkem se to má tak.. Já jsem nějakou dobu po porodu začala být šíleně unavená, tak jsem šla na testy a zjistilo se, že mám hrozně málo železa (do té doby jsem brala těhotenské vitamíny), ale u mě je to takovej začarovanej kruh, protože s tím mám problém už od základky - vždycky dostanu tabletky, po třech měsících je krevní obraz v pořádku a za pár měsíců jsem zase s energií na nule. Taky jsem měla problém s pitím (moc jsem toho za den nevypila), tak jsem hledala nějakou alternativu, kterou bych nejlépe vyřešila obojí. Začala jsem pít pu-erh, protože jsem se dočetla, že zdraví hodně přispívá (mj. posiluje organismus). A když mi manžel řekl, že navíc pomáhá odbourávat tuky v krvi a toxiny v těle, tak nebylo co řešit a začala jsem ho pít pravidelně. Nevím, jestli je to tou sugescí, že tomu fakt věřím, ale pravda je, že jsem přesvědčená, že pomáhá . Tak ho vyzkoušej, za to nic nedáš. Jestli překousneš tu "vůni" chcíplé ryby u sypaného, tak se dá sehnat poměrně levně a jestli ne, tak za krabičku pytlíkového s přidaným aroma citrónu dáš zhruba 40,- Kč.
reninka
anonym
| 2. 4. 2008 19:29
Reni, buď v klidu. Když půjdeš po městě, mrkni, kolik je kolem tebe tlustých lidí! :) Musíš si z toho dělat i trošku legraci a ne se depkařit. Je to o té psychice. Já všechny trable zajídala a to byla chyba číslo jedna. Takže říkám a dost!!!!
UNL13
anonym
| 2. 4. 2008 19:17
Dančo, ty už máš nějaké delší zkušenosti s tím čajem?? Piješ ho teprve teď, nebo už si ho někdy pila??Já totiž miluju čajíky a dávám si jich denně několik, tak by mě zajímalo, jak funguje?
:)))
anonym
| 2. 4. 2008 19:12
Ahojky, Kamínku, já v tvém věku chovala svoji první dceru a v té době mě vůbec žádné plandavé tělo nezajímalo,ale mělo, teď mě to štve!!! A strašně!! Jinak co se týká toho odhodlání hubnout, tak já to mám také, jestli je to tím jarem, nebo strachem z příštího nahlášení váhy???Každopádně mě to motivuje, že v tom nejsem sama!Holky díky!!
Pokračování dietky
anonym
| 2. 4. 2008 19:01
Holky, mě ta dietka začíná bavit. Teď vám při psaní prskám na monitor zeleninovým salátkem se sýrem. Je to mňamka! A úplně se můžu užrat takových těch hnusných, kyselých rajčat ze supermarketu. Asi jsem magor, co? Ale po (doufám) úspěšné maturitě mě kamarádi chcou vytáhnout na výkend na jachtu a tam přece nemůžu lítat já a 20 cm za mnou teprve moje břicho! Zvlášť, když tam bude téměř samej chlap...
ahóóój
UNL13
| 2. 4. 2008 18:43
K té čokoládě.. Já když už jsem si dala čokoládu, tak jsem ji sežrala celou, prostě jsem neodolala. Ještě, že jsem ji nemusela mít denně . Teď, když už nemůžu odolat, tak si dám tak max. 4 kostičky, což je pro mě fakt úspěch . Sóju zbožňuju na všechny způsoby, zrovna dneska jsem ji měla k obídku. Cottage, když jsem ochutnala prvně (někdy na ZŠ), tak mi vůbec nechutnal, ale teď mi příjde moc dobroučkej . Jinak dneska mám takovej den, že pořád přemýšlím, co bych snědla, tak to vidím tak, že si udělám neslazené capuccino, což mi vždycky na chutě pomůže. To jsem si jednou za týden dovolila. Jinak kafe nepiju, to spíš čajíčky. Máme doma menší čajovnu, hlavně těch sypaných. Každé ráno začínám (hned po jablečném střiku) pu-erhem, který je prý i na redukci váhy moc fajn, jen u sypaného jsem jaksi nezkousla tu "vůni", takže jsem šla do alternativy s pytlíkem a přidaným citrónovým aroma .
:):)
anonym
| 2. 4. 2008 13:58
Ahojky holky, dneska jste se někam ztratily? Dzaninko, co se týká té čokolády, tak mě to rozesmálo, je to jako cvičení se psem, když udělá něco správně, dostane odměnu!!Ale chápu, je to jedna z variant, jak se vyvarovat velkému mlsání!! Jinak dneska jsem si koupila ty pufované chlebíčky, obsahují vlákninu, je to bezlepková potravina,nízký obsah tuku, má to vitamínyB6aE! Tak nevím, třeba nejsou zas až tak hrozný,ale k čaji, nebo ke kávě je to pořád lepší než buchta!
cottage
dzaninka
| 1. 4. 2008 21:40
já cottage miluju jen tak na chleba s rajčátkem a sladký se nesmí zakazovat, pak je samozřejmý, že na něj dostanete chuť a ještě ty nervy z toho když už dostanu nějakou tu čokoládku, tak neudělám to, že bych ji chodila okoukávat a říkala si, že nesmím, lepší je rozvrhnout si ji pěkně na odměny - vydržím dýl cvičit - dám si kousek čokoládky za to, jaká sem šikovná nebo klidně i občas jen tak (vždycky samozřejmě s mírou) tím se zlepší i nálada a žádný výčitky se nedostaví když si ji budu zakazovat, tak pak ve slabý chvilce ji stejně zbaštim - celou - a pak už ty výčitky jsou pořádný
odolat chutím
anonym
| 1. 4. 2008 21:19
S těmi chutěmi máš pravdu, já teď odolávám těm čoko zajíčkům, co dostaly naše holky k Velikonocům!! Když to doma, nebo přede mnou není, tak to prostě nevyhledávám, ani v obchodě mě to nenapadne si koupit, raději to koupím dětem!Asi jsem tlustá z hladu
RENINKA
anonym
| 1. 4. 2008 19:56
Sýr Cottage mám v tom jídelníčku jen párkrát za ten měsíc, tak ho celkem zkousnu! Záleží na tom, jakej koupíš. Výbornej je ten s těma jahůdkama. (Mám pocit, že ho dělají i v dietní verzi) Ale jinak s tím knäckebrotem se to zbaštit dá, ale pochybuju, že si ho po skončení diety půjdu koupit jen tak na chuť!
P.S. Teď mám problém. Kamarád mi chce dělat radost a tak mi vozí z ciziny pokaždé něco, co mám moc ráda. Teď mi přivezl čokoládový řezy a mléčný koktejly a já nemám sílu mu říct, že to nemůžu, že držím dietu!
nestíhám :)
anonym
| 1. 4. 2008 19:45
Ahojky holky, teda vy jste se mi tady rozjely, vůbec nestíhám číst, ale jsem ráda, že to tak je a doufám, že se zatím neopustíme Jinak o těch polystyrenech, jak tomu říkáte, tak jsem také slyšela, že se to s nima nemá přehánět, lepší jsou ty knekebroty, nevím jak to napsat!! A ještě se chci zeptat, máte rády sýr cottage??Nesmím zapomenout na novou příchozí Kristůfka!!!
Soja
anonym
| 1. 4. 2008 19:41
Holky, já vás strašně obdivuju, když to tady tak čtu, že dokažete sníst něco jako sóju. Fujky, takovou věc bych nikdy nepozřela! Já vůbec tak jako nejsem moc na tu zdravou výživu. Nedávno jsem se hecla a zašla jsem do Zdravé výživy a koupila si uzené TOFU. Bléééééééééééé!
Další věcí pro mě nejedlou jsou játra. Rostu už jen z toho pachu z nich. A zeleninku baštím po kamionech až teď, při dietce. Dřív když jsem jedla zeleninu a jinak normální jídla (tehdy na kila), tak jsem se pak cítila jak heliovej balonek. Teď po několika týdnech držení diety můžu dělat reklamu na Activii- A je mi skvěle!!!!!
Držím pěstičky! Nebudem rosol, zvítězíme nad špíčkama a ty obelixy sundáme!!!!!!!!!!
polystyreny
dzaninka
| 1. 4. 2008 17:43
já už si nepamatuju kdo, ale někdo mi říkal, že tím, jak je to pufovaný, tak to není moc často vhodný, ale už fakt nevim proč, zkusim o tom ještě něco najít
dzaninka
Siony
| 1. 4. 2008 15:56
Děkuju ti moc za názor, to vždyck\y potěší Takhle sem jedla více méně z nedostatku času...včera sem byla pořád mimo domov. Já mám zeleninu moc ráda a dneska sem se dostala do obchodu a udělala sem si k obědu velkem zelenivej salát a k tomu sem si udělala sojové maso s trochou rýže---to já mám moc ráda Proč myslíš, že se ty polystyreny k jídlu nehodí? Mají moc sacharidů či nízký glykemický index?
Hubnutí
kristufek
| 1. 4. 2008 15:40
Ahojky ženský,
tak jestli vám to nevadí, chtěla bych se také připojit, ... Potřebovala bych zhubnout tak pět kilo, ... Nejsem nějak obezitní, ale teď od vánoc mám nahoře devět kilo a to je nic moc pocit, hlavně když už jsem si musela i koupit nové větší kalhoty, ... To byl asi tak největší zásah Jenomže nevím co je zdravé a co není, na co mám koukat a né, ... koukala jsem na internetu na nějaké ty KJ a tak .. nevím co je důležitější, ... Jestli mi poradíte někdo? Nebo jaké tabulky děláte???
Děkuji moc
Krásný den,
UNL13
| 1. 4. 2008 13:23
tak já nevím, jestli jsem to pochopila správně , takže to radši napíšu v obojích verzích - ráda bych se dostala na 65 kg (jasně, je to hodně dlouhá trať, takže doufám, že se mnou tady takhle dlouho vydržíte ..), což tedy znamená shodit skoro 35 kg. Takže záleží na tom, co si dzaninko do tabulky vybereš (jestli vysněnou váhu nebo vysněný počet kilogramů ..). Jinak s mírama to bude horší, krejčovský metr si kdysi půjčila mamina a od té doby je nezvěstný a zatím se s prckem někam do města do galanterie moc nedostanu, takže tuhle tabulku prozatím vynechám.
tabulky
dzaninka
| 1. 4. 2008 12:57
tak tabulky jsou hotový, stačí se nahlásit včetně údajů
Siony - jídelníček
dzaninka
| 1. 4. 2008 12:19
nevim jak ostatním, ale mně to připadá strašně chudý žádná zelenina, myslim že moc sacharidů, celkem málo bílkovin a o těch polystyrenech si taky nemyslim, že by se měly jíst moc často.. mně by to takhle teda nevyhovovalo.. ale zase je to jen jeden den, nevim jak se stravuješ jindy jinak tu syrovátku mám taky moc ráda (mám ji z lékárny asi za 30,- v takovym stříbrným pytli)
cíle
dzaninka
| 1. 4. 2008 12:14
a jak už tu někdo nadhodil, zrovna včera sem nad tím přemýšlela, že bychom tam mohli hodit i ty cíle na konec tabulky, aby bylo i vidět, kolik komu zbývá, myslím, že to je taky dobrá motivace
Siony
dzaninka
| 1. 4. 2008 12:12
samozřejmě do tabulky můžeš já se do tý druhý asi už taky napíšu, protože těch mých 50 mi bylo trapný do tý první napsat ale míry by se šikly hlídat takže vážit a měřit budem v pondělí?
míry
dzaninka
| 1. 4. 2008 12:10
náhodou já bych byla celkem pro, je pravda, že jakmile se snižování váhy začne zpomalovat, je to tím, že už se tvoří svaly a ty jsou těžší než tuk, takže rozdíly jsou často vidět jen na metru.. a aby se to sem pěkně vešlo, můžu klidně udělat dvě tabulky a každý se přihlásí do které bude chtít, samozřejmě nejradší do obou
Tabulka
Lusy1986
| 1. 4. 2008 11:02
Fakt pěkna tabulka a je fajně přehledna, už bych tam nic jiného necpala, nechala bych ji tak jak je, že bychom se vážili jenom jednou tydně a to v to pondělí............ to, že by se tam napsaly věškere informace o měření je zbytečné, protože to bude chaotické a nikomu to v ničem nepomůže, to bych to měření nechala na jednotlivcích aď si to doma píšou jenom pro sebe a pro svůj pocit, klidně nas otom může kdykoliv informovat jak se mu daří, ale cpat to do tabulky no nevím nevím, ale nechtěla bych aby to znělo jako kritizace, jen můj pohled na věc
Plan
Lusy1986
| 1. 4. 2008 10:28
Ahojky holky, mam v planu se dostat na svou vahu v minulém roce a to je 50kg, no takže bych měla zhubnout aspon 18kg a to je dost, ale doufam že to zvladnu, mam i velkou inspiraci protože se chystam v srpnu k moři a kdo by nechtěl vypadat šlang že?, ale spolu to zvladnem

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
4. 5. 2024 22:31
70416
2112Hana
4. 5. 2024 19:52
11861
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video