Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

:-)
Simis
| 20. 3. 2008 14:51
Ahoj holky tak sem tu tu porčítala a koukám jak vám to držení diet a hubnutí jde!Tak se chci s vámi taky podělit!Zaznělo tady něco o chození poschodech...Vřele mohu doporučit!Tak před 5 lety to mi bylo 17 let sem byla docela silná nebo aspon mi to přišlo vážila sem v tu dobu 65 kg při nějakejch 162cm...
V té době sem bydlela u táty a on bydlel v 9 patře tak sem si řekla že budu každej den chodit ze školy a do školy po schodech...Bylo to super Když sem maturovala měla se 52 kg a to sem se nějak v jídle neomezovala
ach jo
Nikkitka
| 20. 3. 2008 14:41
Tak dneska budu muset cvičit, naši měli výročí a mamina dostala čokoládové bonbony a já neodolala a dva snědla. Přitom sladké vůbec nejím? Chápete to? Jakto že zrovna když potřebuju hubnout, tak prostě neodolám sladkému? Asi je to fakt všechno jen o myšlení.

Myslíte si, že chození do schodů je dobré? Bydlím v 7. patře takže když si dám párkrát schody nahoru a dolu, tak dá se to považovat za aerobní pohyb? A když si pak zacvičím na břicho, tak snad ty bonbony aspon trochu vypudím
:)
anonym
| 20. 3. 2008 14:18
Ahojky holky, tak jak na to koukám, je nás zase o jednoho více, takže zdravím Pipinku a držím ji palce spíše, co se týká toho cholesterolu, jinak její váha s výškou O.K.!Blahopřeji Maarty, za zatím dosáhnutý výsledek a jinak podotýkám, žádná z vás nemějte mindrák z toho, jak vypadáte, jste určitě báječné ženské, jsem na tom úplně jinak, už jsem to v soukromé zprávě psala Nikitce, takže ona zatím jediná ví, jaký je u mne obrovský problém, snad, když se to povede a já budu mít sama se sebou trpělivost, dokážu statečně a otevřeně psát o tom jaké to u mne je a podpořím tím vaše sebevědomí, protože to je moc důležité, vím o čem mluvím!
já zhřešila
Nikkitka
| 20. 3. 2008 11:24
No tak jak jsem se tu ráno kasala, že jsem vydržela, tak jsem to teď pokazila obědem. Nosím domů z kantýny obědy (nejím je, jí je přítel druhý den v práci, jelikož u nich kantýna není) a na dnes jsem si vybrala oběd z kategorie "dieta". No a víte co bylo? Lahůdková nádivka s krůtím řízečkem. Takže ten kdo to vařil musí být blázen. Smažený řízek a nádvivka je fakt teda dieta. No tak jsem alespoň oloupala řízek ze strouhanky a nádivky snědla jen půlku.
Ahoj holky :)
Maarty
| 20. 3. 2008 11:06
Zdravim Pipinku, držim palečky aby to šlo, ale když se budeš držet toho, co ti psala Dzaninka, tak to určitě dokážeš

Jinak holky já mam radost, jak se to chvíli zastavilo, tak už to zase de.. sice o kousíček, ale to je důkaz toho, že to de :) Takže dneska ráno 56,7kg.

Pravidelný jídlo (5x denně, malá porce, zdravý potraviny) fakt dělá divy. A k tomu ten pitnej režim a pohyb, samozřejmě
ahoj :)
dzaninka
| 20. 3. 2008 10:56
myslím, že sedm kilo není do léta žádnej problém, ale bez pohybu to bohužel nepůjde a kvůli tomu cholesterolu je taky důležitej pořádnej detox, existuje obrovská řada čajů, např. lapacho, rooibos, kopřivovej, ..., potom hodně vlákniny, super je 100% vláknina - indické psyllium - mají ho v lékárně, sáček kolem 30Kč, míchá se třeba do jogurtů nebo nápojů. A dobrý je taky koupit si rybí olej v kapslích, já mám doma od Vita Harmony, je zdrojem "dobrého" cholesterolu a odbourává ten "špatný."
Jinak samozřejmě taková ta klasika (už je to ohraný, ale je to fakt to jediný, co dlouhodobě funguje) - pitný režim (voda, čaje) a pravidelně jíst v malých porcích (hlavně hory zeleniny) a POHYB
Můžu se přidat?
Pipinka
| 20. 3. 2008 10:27
Ahoj holky mužu se k vam přidat?
Bude mi 19 měřim 177 a važim 67 kg.Mám asi půl roku stejnou váhu aji když jím hodně i když držim nějakou dietu.Teda z diet jsem vyléčena, protože před rokem jsme jednu držela a do teď mám zdravotní problémy.Navíc mám vysoký cholesterou.Doktor mi predepsal přísnou dietu,takže nemůžu žádné vajíčka a tuky,jenže to nejde držet pořád.Navíc když sním něco normálního,tak je mi po tom strašne špatne.Nevim co mam dělat aso to chce vic se hýbat ale jsem lina Do léta chci mít 60 tak doufám že to s váma zvládnu.
vydržela jsem
Nikkitka
| 20. 3. 2008 07:52
Ahoj všichni, vím, že to asi není žádný úspěch, ale včera jsem vydržela a nejedla. Přes den jsem měla jen zdravé papání, v půl šesté odpoledne celozrnný chlebík, sýr a rajčátko a pak už jsem jen pila a jak mi bylo dnes ráno krásně, tak jsem si i zacvičila - protáhnutí, 20 leh sedů a pak pokus jednoho cviku z kalanetiky (pokus protože mi to vůbec nešlo).
No a dnes jsem si koupila BIO sojové mléko, ale asi jsme vybrala špatně, protože je na něm napsáno výborné na vaření a do kávy. Já myslela že se může pít normálně, tak teď nevím. Mám doma od Linea práškový dezert, co se šlehá s mlékem, tak si z toho udělám asi toto.
dokopat se
milly
| 19. 3. 2008 22:51
Ahoj holky...
já jsem strašná...dnes přišla kámoška kterou jsem neviděla sto let a tak jsme otevřely vínečko ..mě takkkkk chutnalo, ale do mé dělené stravy se to nehodí,kor ke zvířátkum..tak mám zas špatné svědomí...
K tomu jsem dnes necvičila...
Zjistila jsem že se dokopu při případě když se domluvím s nějakou kámoškou že někam půjdem cvičit..jinak sama se dokopu těžko,achjooo.....
Kniha Kalanetiky
anonym
| 19. 3. 2008 20:41
Kniha kterou ráda čtu, ale méně z ní dělám
:))
dzaninka
| 19. 3. 2008 20:37
Tak to sem moc ráda že jste spokojené
A k tomu cvičení - mám doma orbitrek, dokonce mě to docela baví, ale těžký je donutit se na něj vlézt ach ta lenost
:)
anonym
| 19. 3. 2008 20:27
Zdravím Dzaninku! Já jsem se to číslo skoro naučila a teď tohle ! Jinak ženský, já jsem nějaká rozhozená, už druhým dnem a nějak povoluji, nevím čím to je, dnes žádné cvičení a navíc víc kcal, než bych měla, tak snad, až se zlepší počasí, bude vše O.K.!! Asi budu muset znovu otevřít knihu,viz. příloha!
Dzaninka :D
Maarty
| 19. 3. 2008 20:09
Dzaninka, to je super, to se hned líp pamatuje, než to dlooooouhý číslo
K tomu sportu, najdi si něco, co by tě bavilo.. jedině pak to nebudeš brát jako povinnost, ale bude to tvůj koníček a budeš se na to těšit Vyzkoušej toho třeba víc, a pak přídeš na to, co je to pravý pro tebe
ps:
dzaninka
| 19. 3. 2008 19:38
jo a změnila sem si přezdívku, když se vám moje předchozí nelíbila
to cvičení
dzaninka
| 19. 3. 2008 19:35
no mně se cvičit taky moc nechce, nějak se k tomu nemůžu dokopat navíc sem dneska snědla už čtyři řízky ale co, sem nemocná, tak se to aspoň trochu určitě omlouvá a až se uzdravim, určitě se do toho zase pustim teda doufám že se donutím
Ahoj všichni!
Maarty
| 19. 3. 2008 18:49
Zdravim nový lidičky, a přeju hodně úspěchů

A zdravim i známý lidičky- jak to jde?

Mě to jde pořád dobře, držim se na 56,9kg, jim správně tak jak mam- pravidelně a zdravě, cvičim taky pravidelně, tak snad to eště trochu pude
Nikkitka
485586033
| 19. 3. 2008 17:54
No co k tomu dodat, tvůj přítel je teda dost vykutálený
Jako částečné řešení a jakýsi kompromis, kterého by si třeba ani nemusel všimnout, bych viděla to, že bys dál jedla jeho jídla, ale v menších porcích, třeba si každou porci rozdělit na dvakrát a půlku si nechat na později s tím, že už nemůžeš Ale jak se dokopat k pohybu, na to už si musí každý přijít sám, motivací můžou být právě hlavně ty stresy z léta a podobně..
Každopádně přeji hodně štěstí a kilečka dole
chci taky začít
Nikkitka
| 19. 3. 2008 14:41
Ahoj holky, taky potřebuju shodit. Je mi 24, měřím 175, vážím 77 kg. Mám sedavé zaměstnání, pohyb žádný. Před 5ti lety jsem vážila 62 kg, pak jsem se seznámila se svým nynějším přítelem a šlo to. Přítel rád vaří a vaří dobře, já jsem labužník a jídlo je pro mně droga. Takže jsem se celých pět let jen cpala a cpala a teď mám okolo břicha obr pneumatiku, břicho mi už začíná viset dolů přes kalhoty. Všechno se na mně třese jak sulc, na bocích mám obr bochany, které už nejdou schovat pod žádné tričko, jen pod volnou mikinu. Nemůžu si nic koupit, nic mi nesluší, stydím se před lidmi, v létě chodím neustále zahalená a peču se jen abych to schovala.
Nemám žádnou podporu, přítel je spíš rád že kynu. Je to žárlivec první kategorie, nejradši by abych měla 100kg a byla hnusná a blbá aby si mne prostě nevšímali chlapi. Když chci hubnout, záměrně začne hodně vařit a pořád vymýšlet co si koupíme k jídlu a já neodolám. Nemám žádnou vůli a jídlo mám tak moc ráda. Navíc mi neustále vyčítá, že se snažím shodit kvůli nějakému milenci, že on mě má rád takovou jaká jsem tak proč bych to prý dělala. Je to hnus, nemám žádnou podporu ani motivaci.
Nedokážu se dokopat k žádné aktivitě, bydlíme v 7. patře a tak bych mohla chodit po schodech, ale jsem líná.
Musím to změnit a do léta shodit nějaké to kilo, nechci se zase celé léto stresovat tím jak vypadám.

Ráda bych hlavně změnila stravovací návyky, které mám děsné. Vím, že když vydržím jíst zeleninu, ovoce, hodně pít a jíst celozrnné pečivo, sýry apod. tak shodím - už es mi tak jednou podařilo shodit 10kg, ale jak mi to přítel neustále sabotuje, tak prostě nemám vůli.
Doufám, že tentokrát už vydržím. Musím.
renina
Cheriii
| 19. 3. 2008 13:18
Ahojky,

moc tě zdravím. Děkuji ti za včerejší komentář

Nic si z toho květáku nedělej, je teď před úplňkem a chutě jsou momentálně nezvládnutelné. Nevím jestli to působí takhle i na ostatní, ale na mě teda hodně.

O úplňku si dám, ale očistu a snad bude líp
KUNKA
anonym
| 19. 3. 2008 12:35
Ahojky, vítám tě mezi nás a jsem ráda, že břibýváme, čím víc zkušeností a rad, tím lépe pro každou z nás! Co se týká sladkého,u mě je to tak, že ho nesmím před sebou vidět , jinak je to katastrofa, ale snad se to časem naučím a budu to vše zdolávat snáz!!Jinak jsem našla dobrý odkaz na http://zena.atlas.cz/kalkulacky/ ,tak se tam holky číhněte, myslím že vás to zaujme! Hubnutí zdar
tak začínám
kunka
| 19. 3. 2008 10:04
Ahoj holky,
tak jsem konečně našla pořádné stránky, kde se dá řešit všechno. Tak se přidávám k vám-potřebuji dát dolů tak 15 kg. Měřím 163 cm a vážím 73 kg - prostě katastrofa . Ještě před rokem jsem měla o 10 kg míň . Do ničeho se nevlezu a vše schovávám ve skříňi na pak-až zhubnu. A navíc jsem se přestala už trošku líbit manželovi, brblá, že jsem tlustá.
Tak jsem se do toho pustila. Už týden si počítám a vážím stravu - do 5000 KJ a začala jsem cvičit kalanetiku a běhat, ale jen tak 4x - 5x do týdne. Nikdy jsem dlouho nic nevydržela, tak doufam, že se překonám. A taky přestanu myslet na sladké.
Tak držte pěstičky a budu ráda za jakékoli rady a zkušenosti, co fakt pomáhají.
prohřešky
milly
| 19. 3. 2008 00:09
Ahoj všem..
no s tím sladkým,jsem ráda že nejsem jediná která slintá při pomyšlaní na buchtu ,ale makovou nemusím ,to bych v klídku odolala..prišvih je v tom,že tady u nás, v malém městečku se nedá nikam s kočárem než do cukrošky, fakt, všechno bud zahulený nebo ve sklepě..takže chodíme s holkama ta na kafíčka..no ale musím říc že jsem fakt již 14 dní neměla dortík, a to už jsem v té cukrošce byla asi 5x! ..ale zase mě to chytlo včera večer, no a dala jsme si kousek Kinder Buena..ale váha dnes byla dolem tak je to nějaké divnéé
:(
anonym
| 18. 3. 2008 20:56
Dobrý večer, holky já jsem takový trdlo pitomý, , nevím čím to je, ale dneska jsem smažila obalovaný květák a neodolala jsem, teď je mi těžko a není mi dvakrát dobře, nejraději bych se neviděla!Možná to je tím stresujícím počasím, sněží, prší, fouká vítr a dokola!Tak zatim pa a doufám, že se polepším
Jak to jde?
Maarty
| 18. 3. 2008 11:53
Ahoj i všechny ostatní holky, tak jak se daří? Jde to, nějaký změny?


Mě se to teď po 5týdnech trošku zastavilo, mam pořád stejně, ale věřim tomu, že to zase pude, když budu dodržovat zásady zdravý a pravidelný stravy

Co vy?
Ahoj Milly!
Maarty
| 18. 3. 2008 11:50
Vítám tě mezi náma, a přeju hodně úspěchů, ať se ti to povede
S tvojí chutí na sladké- dá se to překonat, když si fakt jdeš za svym cílem a víš, že dortík obden prostě bejt nemůže, když chceš dosáhnout úspěchu :)
Včera večer máma pekla makový buchty, to pro mě bylo největší peklo, málem mi sliny tekly až na zem Ale nedala sem si
Tak to zkus vydržet, jde to
milly
anonym
| 18. 3. 2008 11:50
Ahojky, tak to jsem ráda, že je tu další ženská, která potřebuje změnit, to co my ostatní!Já také potřebuji minimálně 20kg, abych se cítila velmi dobře, no uvidíme!!Držím palečky
renina
milly
| 18. 3. 2008 11:17
Ahojky
díky za komentář do mého deníčku..
Já jsem ještě neměla čas si to tu vše přečíst, jsem tu jen pár dní a zatím čtu to hubnutí podle LK, protože na to jsme se s kámoškou daly před 14 dny.
Chceme obě shodit 20kg, protože jsme podle BMI obézní..(aspon já),Terka je vysoká tak jí to vychází lip
Každopádně tento týden děláme pokus tím že jíme to samé, abychom viděly jestli je to v jídle..
Pro mě je hubnutí strašně těžká věc,protože jsem jedlík a k tomu miluji sladké, tak si dokážete představit že pro mě nejít obden do cukrárny na svůj dortík, ..jsou MUKA
Už jsem to chtěla vzdát, ale díky kámošce co mě do toho uvrtala...se držím
Tak hubnutí ZDAR!!!
PS:začala jsem chodit na akva aerobi ..holky to je takový záhul...že to musí fungovat..
Kamínek :)
anonym
| 18. 3. 2008 08:32
Dobré ráno všem! Kamínku, nestyď se, máš věk, kdy mnoho věcí tělo naučíš, jen méně toho pečiva, ale buď v pohodě, pořád jsi na tom lépe než já! Já se už bojím i mrkve, abych po ní nenabrala, holky vážně mám pocit, že je to nějak u mě pomalé, ale co se dalo čekat, když jsem se na sebe vyflákla tolik let a teď ve skoro 31 letech to chci dohnat! Ale určo to nevzdám!!
:(
anonym
| 17. 3. 2008 15:43
Tak,holky,ale ted už jsem se fakt naštvala,v sobotu jsem byla nakupovat v Brně a úplně jsem se za sebe styděla... Dneska jsem začala! K snídani ovesná kaše, po dvou hodinách sojový rohlík s krutí šunkou, po dalších musli tyčinka a po dalších druhý rohlík se šunkou, ted bílý jogurt a přesnídávku.... Já vám dám,kila!
:)
anonym
| 17. 3. 2008 15:18
hezká slova potěší, ikdyž mě neznáte a nikdy jste mě neviděly? Jinak jsem dneska k obědu měla ňamku, ani jsem nechtěla věřit, že mi to bude takhle chutnat! Rajčata, červená řepa, bílé zelí to vše nakrájené nadrobno s tuňákem ve slunečnicovém oleji! Toť vše a k tomu celozrnný chléb!Jak se daří vám ostatním?Vážně mě to zajímá, tak kde vás mám!! Mám takový pocit, jako by tu šlo jen o mě ,nechci na to být sama

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
4. 5. 2024 22:31
70416
2112Hana
4. 5. 2024 19:52
11861
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video