Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

Diskuze

Ahoj holky :)
Maarty
| 27. 3. 2008 17:43
Zdravim Vás všechny a vítam mezi náma Loprajsku a přeju hodně štěstí :)

Já se Vám holky musim přiznat, včera sem dostala od svýho čokoládku, a dneska sem jí málem celou snědla.. To byla první sladkost asi po dvou měsících.. A navíc mam hrozný chutě, celou dobu co se hlídam, tak sem chutě neměla, ani hlad, a dneska bych snědla na co bych přišla

Sice myslim že je to součástí PMS, ale stejně, budu se s tim muset zase poprat, aby se mi to zase nevrátilo, kvůli těmhle chutím, to bych teda neměla radost..

Stává se Vám to taky?
renina
Loprajska
| 27. 3. 2008 17:39
Moc děkuju za přivítání ideální zdaleka nejsem, mám hlavní problém s břichem, které se rozlízá do všech stran, i když v současnosti je to horší uúplně se vším....další můj problém je, že jsem hrozně líná a těžko se nutím k nějákému pohybu takže jakmile budu zdravá tak huráááá na to a s tím, že trháš BMI rekordy to určitě nebude tak hrozné, jak jsem četla diskuzi, tak si pěkných pár kileček už shodila, což je moc velký úspěch a určitě to bude tak i dál jseš šikulka! Takže hubnutí zdar
:)
anonym
| 27. 3. 2008 17:15
Loprajsko vítám tě tu!!Ale jak si tak čtu tvůj příspěvek, tak podle toho co sem píšeš, musíš být ideální, tvé BMI,jak jsem si zpočítala, je naprosto v pořádku!!Zato já, já už trhám v BMI rekordy
Jinak holky, kdepak jste, vy už jste mi všechny zhubly a utekly mi???
Hubnutí
Loprajska
| 27. 3. 2008 10:16
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala je mi čerstvých 20 let a od 18 bojuju stále s různýma dietama. Nyní vážím přibližně 65 kg při výšce 169 cm, loni v tomto období jsem měla 54 takže docela rozdíl njn jojo efekt působí, stále nahoru a dolů....u mě je problém ten, že jakmile se pustím do nějáké (většinou docela drastické) diety, tak jsem jak beran...zarytě držím, zhubnu to co potřebuji, jenže v tom období si nedopřeju nic a vlastně jsem uplně bez života a až docílím své váhy je to fajn, jenže pak zase přidám a kilča jdou okamžitě nahoru což je teda logické....a pak příjde stres, zkoušky ve škole a já se nakonec začnu přejídat a dopadnu jak teď! Takže bych s tím chtěla skoncovat, změnit svoji životosprávu, začít sportovat, nedržet žádnou pitomou hladovku a zhubnout jednou provždy Tato diskuze je fajn, moc pěkně se tady podporujete tak jen tak dál holky
:)
anonym
| 26. 3. 2008 17:50
Třeba by to bylo na dlouhou debatu, která z nás je ta ,co se víc stydí, ale kvůli tomu tady opravdu nejsme! Jinak ta mateřská, tak to je pravda, dá se lecos udělat, ale já zrovna na ní přibrala!!!Takové to dojídání po dětech, stres, divmé nálady až to dospělo tak daleko, že se mi rozhodily totálně hormony a chvílemi jsem měla pocit, že se měním v chlapa! Ale naštěstí jsem to už překonala, možná myšlenka na to, že si musím hledat práci,jelikož mi v červenci končí MD!Bude se mi stýskat po volném čase, ale jinak se už docela těším!
Pěkný den
UNL13
| 26. 3. 2008 14:14
Maarty, děkuju, ale pořád mi ten řádek naskočí vždycky až při kliknutí na deníčky , tak uvidíme, třeba to časem nějak půjde.. Reni, já myslím, že na mě nemá už nikdo . A přesně vím, o čem mluvíš, protože tady z toho mám takovej pozitivní pocit, nevím, jak to popsat přesně, možná jako radost a chuť konečně se sebou něco dělat.. Teda ta chuť byla i předtím, ale teď, co jsem na mateřský, tak si říkám, že bych byla hloupá toho nevyužít, když se nemusím stresovat tím, jak to dělat s jídlem v práci.
UNL13
anonym
| 25. 3. 2008 21:43
Já myslím, že na mou těžkou váhu nemáš , i já si myslím, že sem se svou konstrukcí těla nepatřím, ale potřebuju podporu a vždy se sem moc těším, je to úplně něco jiného, než si dopisovat s kamarádkami emaily,nebo sms, ty tě znají a leckterá jejich reakce na změnu, ať už je jakákoliv je jiná, než očekáváš!Tak proto jsem tu
UNL 13
Maarty
| 25. 3. 2008 21:27
Ahojky, vítám Tě
Přihlásit se můžeš tak, když otevřeš victorii, tak hned nahoře je řádek kde se přihlásíš, a když si dáš "pamatovat" nebo tak něco, tak už se ani nemusíš přihlašovat, už to tam naskočí samo. Teda aspoň já to tak mam.
No tak držim palečky, aby ti to brzo šlo dolu, ale určitě to nebude tak hrozný jak píšeš
:-)
UNL13
| 25. 3. 2008 21:17
Tak to je prima . Já už se pokouším dodržovat dietu (teda spíš zdravou životosprávu) od 10. 3. Když si tak pročítám příspěvky, tak mám pocit, že sem ani nepatřím, protože mě by svojí váhou nemohli konkurovat ani zápasníci v kategorii těžké váhy .. Jinak jsem se tu ještě moc nezorientovala, zatím se mi podaří přihlásit vždycky jen přes "deníčky". Nejde to i nějak jinak?
UNL 13
anonym
| 25. 3. 2008 14:55
Zdravím UNL13! Tady se nemusíš ptát, jestli se můžeš přidat, je to fajn, že si se přidala, čím více rad, nebo podobných příběhů o hubnutí či změně živ. stylu jsou vítány!! Jinak holky v pondělí jsem zklamala, opojená alkoholem, jsem se zakousla do chlebíčků!!Takže mě neopouštějte, budu muset začít znovu s přísností, ať už bude od kohokoliv!!
Ahoj
UNL13
| 25. 3. 2008 13:20
Ahojky, můžu se k vám všem přidat..?
Ahoj holky :)
Maarty
| 25. 3. 2008 11:20
Tak sem zase po delší době tady, byla sem teď pořád v práci.
Co novýho u vás, jak to jde? Doufam že se držíte a máte už nějaký pěkný výsledky
Mě to de pořád dobře, mam 55,7kg.
Jídlo a pití dodržuju pořád stejně, a navíc mě hrozně začlo bavit to fitko, mam z toho novýho koníčka
Pište holky, jak to jde, ať víme, co a jak
ahoj
Nikkitka
| 25. 3. 2008 08:39
Ahoj všem redukujícím , tak teda s lítostí, ale v něděli jsem se neudržela. Byla jsem na návštěvě u prarodičů a znáte to - kachna, knedlíky, zelí, chlebíčky, jednohubky, buchty, hlavička bla bla. No takže jsem se trochu neudržela. Včera jsem zase jedla zdravě. Ale i tak mi přijde, že jsou mi volnější džíny v pase a také přes stehna, takže asi na objemu jsem za ten týden zdravého jezení a hlavně dodržování pitného režimu něco zchudla. Jen mne mrzí ta neděle, ale to už holt nevrátím no. Nebýt té mé slabé vůle

Jak to děláte s obědy? Ve všech jídelníčcích je většinou uvedeno k obědu kuřecí maso, ryba, králík, dušená zelenina apod. Ale co ti co chodí do práce? Vaříte si obědy večer a v práci ohříváte? Nebo jíte normálně v jídelnách?
:)
anonym
| 23. 3. 2008 10:03
Ahoj holky, tak já dnes od rána peču a vařím, zkrátka probíhají přípravy na zítra, dává mi to ale hodně práce, abych si něco nezobla,takže když je tady ta debata o tom pitném režimu, tak piju a piju, abych nic nejedla! Doufám, že se z toho nezblázním!Jinak vám všem přeji krásné Velikonoce a vydržte, zdravím
milly
anonym
| 23. 3. 2008 08:36
Jako ty vypiješ aspon ten litr denně, ale já jsem typ, že jsem třeba za den nevypila ani deci, vůbec jsem to nepotřebovala, tak jsem nepila...
Ale ted už se snažím. Včera jsem během dne vypila 3 půllitry toho ovocnýho "džusu" a pak večer jsme šli s kámošema na bowling a tam jsem lohla ještě 3 bonaqui, to je na mě úspěch 2 a čtvrt litra.
Největším úspěchem pro mě bylo,když oni si tam objednali brambůrky a oříšky a já vydržela a nevzala si ani jeden... ale že mě to stálo přemáhání............,
pití
milly
| 22. 3. 2008 20:39
Kaminku,
to je seice bezva nápad ale bohužel nic pro mě...grep nesníším tak možná s tím pomerančem,což já stejně při mé dělené stravě ted nemůžu..tak si kupuji aspon uměle slazené mírně perlivé minerálky, jinak bych nepila vůbec, prototže ta neperlivá voda mi taky nejede, ikdyž se jí snažím trochu denně vypít, ale je to se mnou bída..já jsme ráda když celkem vypiju litr tekutin denně
Kamínek
anonym
| 22. 3. 2008 18:43
Ne, není to tak kyselé, já jsem už asi zvyklá, tohle piju už,dá se říci leta! Jinak nafouklá nejsem, piju, abych neměla hlad, ale má to jeden háček..častěji jsem na wc
reninka
anonym
| 22. 3. 2008 18:16
není to jak šťovík??? mně by se asi křivila pusa po každým napití... a co je pravdy na tom,že když se moc pije,jsme pak strašně nafouklí???
Milly
anonym
| 22. 3. 2008 18:16
Milly, tak s tím vařením ti teda závidím, já musím vařit každý den ,ikdyž manžel a holky chodí v poled. na oběd, přijdou domu a mají znovu hlad, takže na mě neberou ohledy a to vám řeknu já mám vždycky takové chutě, když musím třeba vařit nějakou omáčku, to pak musím odejít, abych je neviděla jíst
céčko..
Zucor
| 22. 3. 2008 18:15
Ahoj, čtu si vaše příspěvky o citronu a mačkání citrusových plodů do vody. Je to moc dobré, ale pozor na to,kdo na to není zvyklý a začne s tím naráz a drží pravidelně. Já si takto občas mačkala citron do zeleného čaje a vše bylo v pořádku, ale pak jsem začala s redukcí váhy a pila citron vymačkaný do skleničky před cvičením a to bylo půl citronu na 250ml a po třech týdnech této konzumace mi to překyselilo organismus a ledviny a játra mi to přestaly zvládat...udělala se mi po celém těle kopřivka, začali praskat koutky u úst, udělal se opar..výsledek? předávkování céčkem..takže určitě vitamíny ano, ale pokud baštíte ovoce během dne určitě bych si už nemačkala další céčko do pití...ale určitě je to individuální....
Kamínek
anonym
| 22. 3. 2008 18:06
JO,to je dobrá věc, já si pro změnu do každé 1,5 litrové lahve dám obyč vodu s půlkou citronu, takhle ty lahve vypiju za den klidně tři!
PITÍ
anonym
| 22. 3. 2008 17:42
Holky, přišla jsem na skvělý prostředek jak pít! Dělá mi zle normální obyč voda a moc jí nevypiju, tak jsem si vymačkala jeden velký pomeranč a grep do půllitru a zbytek dolila vodou! Vypiju to jako nic a navíc je tam Céčko spalující tuky...
renina
milly
| 22. 3. 2008 00:17
Ahojky
tak to já jsem zas ujetá a každý den na tu váhu lezu!! hrůza!!!..Kámoška pořád říká at to nedělám ale ..snažím se ale nejde to..jsem divná


Já mám zase radost z toho že ted při dělení stravy mi chlap taky sní co uvařím pro sebe, a že nemusím vařít dvě jídla..a když se mu to nezdá tak si dá párek nebo chleba,tak to je super že máš taky takovou oporu v chalpovi
Přeji super Velikonoce!!
:)
anonym
| 21. 3. 2008 20:21
Ahoj holky, tak dneska jsem měla nutkání vlézt na váhu, ale nedokázala jsem to, jsem posera, bojím se sama sebe a velkého zklamání, ale každopádně to zkusím určitě někdy risknout, můj manžel kvůli mně přestal po skoro 13ti letech manželství i kouřit, prý je na mně vidět, jak se snažím, tak on také pro to něco udělá, tak jsem na nás zvědavá
Ahojte hubeňourky:)
Pipinka
| 21. 3. 2008 17:16
Jak jde shazování?Projela jsem na netu stránky o kulturistice a fitness a našla jsem tam nějaké jídelníčky,tak to podle toho zkusím.Pak napíšu jak to jde.Chtěla jsem jít běhat, ale začlo sněžit Zas tak aktivní nejsem abych běhala v chumelenici . Ja se spis stydím,že mě někdo uvidí!!! Máte někdo zkušenosti? Na co je to nejvic dobré?A jestli se u toho hubne?Když budu vdět ,že zhubnu tak se překonám...dám si čepku ať mě nikdo nepozná Držim palce
sladké a tak
Nikkitka
| 21. 3. 2008 14:03
Mili zajímavé je, že já sladké normálně moc nemusím a teď na něj mám pořád chuť, tak mi to přijde jak naschvál .
Tak s tím chozením po schodech jsem ještě nezačala , v práci sice jo (3. patro), ale když jdu z práce tak na to vždy zapomenu a jedu automaticky výtahem. Jinak se držím, večer jím dušenou zeleninku a to naposledy v šest. No jen teď o víkedu poruším asi vínem, tak to musím nahradit pohybem.

Holky přeju Vám krásné velikonoce a pevnou vůli v odolávání velikonočních dobrůtek. Nemám doma zatím internet, takže se sem dostanu až po velikonocích. Takže pa
nikkito
milly
| 20. 3. 2008 23:45
Ahoj Nikkitko,
úplně vím jak se cítíš s tím neodoláním sladkého já jsme to samé..Držím 14 dni DS, a tam se nesmí nic sladkého na začátku..ale stejně jsem to nevydržela a pár krát si dala něco sladkého.. Je to u mě mor, já bez toho sladkýho asi nevydržím
Tak mi kámoška poradila dia sušenky...tak to zkusím...

Jinak přeji všem krásné velikonoce!!
receptík
anonym
| 20. 3. 2008 22:48
Nakrájet vařené kuřecí maso,
do něj natrhat ledový salát,
přidat nakrájené ředkvičky,
zalít nízkotučným jogurtem,
posype se to koprem,nebo bazalkou
a když není ani jedno,tak petrželkou,
může se přidat rozmačkaný česnek
a podává se to s celozrným pečivem
Je to fakt dobrý, já to ale nesolím, protože sůl udržuje v těle vodu a to nechci!Tak dobrou noc a začněte zítra s dobrou myšlenkou na sebe, jak vám to v létě bude slušet
receptíky
dzaninka
| 20. 3. 2008 18:24
Jinak holky prosím nemohly byste občas napsat co vaříte zdravýho a dobrýho? Já už nějak nemám inspiraci
schody
dzaninka
| 20. 3. 2008 18:22
Tak schody jsou u mě teda problém, taky bydlim v sedmym patře a tak moc je nesnáším, že když sem slyšela jen náznak o výměně výtahu za nový (trvá to asi měsíc), tak sem začla protestovat, že radši malej, starej, hnusnej, zaplivanej výtah, než měsíc chodit po schodech tak doufám, že novej nebude, to by mě zabilo
Radši budu doma půl hodiny cvičit, než bych šla dobrovolně jednou celý ty naše schody,fuj

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jizerka
5. 5. 2024 07:48
70424
2112Hana
4. 5. 2024 19:52
11861
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video